Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kaczory

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Brodna, Zelgniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Puchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

137 (63,13%)

Łukasz Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RADKE TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

80 (36,87%)

Okręg 2

Sołectwa: Jeziorki, Śmiłowo-ulice: 500 - lecia Parafii, Górna, Jeziorna, Kaczorska, Kościelna, Łączna, Osiedle Leśne, Sosnowa, Śmiłowo Jachna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Józef Michaelis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo: Śmiłowo-ulice: Brzozowa, Kasztanowa, Klonowa, Osiedle Słoneczne, Osiedle Sportowe, Pilska, Przemysłowa, Zelgniewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Zdzisław Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo: Kaczory-ulice: Chodzieska, Dziembowska, Mleczna, Rzadkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Rajmund Witt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo: Kaczory-ulice: Osiedle Pogodne, Plac Jana Pawła II, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Załachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo: Kaczory-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Osiedle Przylesie, Równopolska, Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Józef Kalka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Kaczory-ulice: Górna, Kościelna, Leśna, Nad Stawami, Śmiłowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Stanisław Kowal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

135 (53,36%)

Joanna Ewa Chudy-Noska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY CHUDY - NOSKA

118 (46,64%)

Okręg 8

Sołectwo: Kaczory-ulice: Dworcowa, Nowe Osiedle, Pilska nr 1 - 17, Sportowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Mizerkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo: Kaczory-ulice: Chabrowa, Gajowa, Jasna, Krótka, Kwiatowa, Piekarska, Pilska od nr 18 do końca (79), Polna, Spokojna; Kaczory Garncarsko, Kaczory Żabostowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Rybiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwa: Dziembowo – nr 1 - 19 i od nr 125 do końca (149), Krzewina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roma Marta Gapińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

54 (27,14%)

Damian Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA RAZEM WIĘCEJ

145 (72,86%)

Okręg 11

Sołectwo: Dziembowo-nr 20 – 124

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kieruj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

165 (76,74%)

Daniel Wojciech Załachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RADKE TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

50 (23,26%)

Okręg 12

Sołectwo: Dziembówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Grzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo: Rzadkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wojciech Ligenza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Równopole, Prawomyśl-Byszewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Kończak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUNONA WOLSKIEGO STABILNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Morzewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Rajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA RAZEM WIĘCEJ

0 (0,00%)