Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gniewino

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, Osiedle Kaszubskie, bloki 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, ulice: Ogrodowa, Spacerowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Patok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

113 (68,48%)

Wojciech Paweł Młyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (31,52%)

Okręg 2

Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, Osiedle Kaszubskie, bloki: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, miejscowość Strzebielinek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Stanisław Krefft

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

143 (65,00%)

Mariusz Bronisław Grondalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (13,64%)

Marian Bogdan Orzeł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOŁECTWA RAZEM"

47 (21,36%)

Okręg 3

Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Cicha, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Wspólna, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Józef Block

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

111 (63,07%)

Tomasz Kazimierz Paluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (36,93%)

Okręg 4

Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Gruntowa, Krótka, Kresowa, Mostowa, Piaskowa, Południowa, Poprzeczna, Sielska, Strażacka, Zagrodowa, Zwycięstwa, Żwirowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stefan Przepióra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

118 (59,60%)

Krzysztof Paweł Paluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (40,40%)

Okręg 5

Część Sołectwa Gniewino: Gniewino, ulice: Pomorska, Spokojna, miejscowość Strzebielinko.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Jan Szymikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

91 (47,40%)

Wiesław Piotr Wór

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (18,75%)

Wiesław Zenon Ciechanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA SPRAWA

65 (33,85%)

Okręg 6

Sołectwo Bychowo (Bychowo, Toliszczek).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Renata Gałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

88 (53,01%)

Bernadeta Janina Pendowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (46,99%)

Okręg 7

Sołectwo Perlino, Sołectwo Mierzyno (Mierzyno, Gniewinko).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Genowefa Fiedorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

155 (62,75%)

Damian Blizna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (37,25%)

Okręg 8

Sołectwo Lisewo (Lisewo, Jęczewo).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Barbara Thiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

67 (39,41%)

Michał Wojciech Domarus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (60,59%)

Okręg 9

Część Sołectwa Kostkowo: Kostkowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Daniela Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

121 (68,75%)

Przemysław Jurgielewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (31,25%)

Okręg 10

Część Sołectwa Kostkowo: Dąbrówka, Łęczyn Dolny, Słuszewo, Sołectwo Tadzino (Tadzino Płaczewo).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dietrich Bernhard Krzebietke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

150 (81,08%)

Marta Teresa Drzeżdżon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (18,92%)

Okręg 11

Sołectwo Mierzynko (Mierzynko, Dębina, Salinko, Salino).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Adam Bojke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

82 (74,55%)

Józef Andrzej Pająk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (25,45%)

Okręg 12

Sołectwo Chynowie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Nadole, Sołectwo Czymanowo (Czymanowo, Opalino).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Ruc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

97 (30,70%)

Jerzy Rajmund Dettlaff

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (18,04%)

Dariusz Andrzej Treder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOŁECTWA RAZEM"

162 (51,27%)

Okręg 14

Część Sołectwa Rybno: Rybno, ulice: Dębowa, Długa, Leśna, Lipowa, Pałacowa, Parkowa, Spacerowa, Widokowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Judyta Elżbieta Smulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

102 (66,67%)

Elżbieta Bałdyga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (33,33%)

Okręg 15

Część Sołectwa Rybno: Rybno, ulice: Księdza Stanisława Galasa, Kościelna, Marcowa, Nowa, Ofiar Stutthofu, Polna, Sportowa, Szkolna, Wejherowska, miejscowość Rybienko.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Miedziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WYBORCZE"

102 (58,62%)

Franciszek Maksymilian Bujak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (41,38%)