Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Drzewica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzustowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Wrzesień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

175 (52,24%)

Zbigniew Białas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

15 (4,48%)

Witold Marek Widawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0%)

Tomasz Jan Sochański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

87 (25,97%)

Mateusz Dominik Matyśkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (17,31%)

Okręg 2

Augustów, Jelnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Kalużny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

148 (41,93%)

Łukasz Sobolewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

205 (58,07%)

Anna Maria Wiktorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

0 (0%)

Okręg 3

Brzuza, Idzikowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Stanisław Abramczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

166 (51,88%)

Danuta Owsińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

154 (48,13%)

Okręg 4

Zakościele, Żardki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Maria Wiktorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

188 (41,05%)

Grzegorz Gapys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

187 (40,83%)

Bernadeta Dziedzic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

83 (18,12%)

Okręg 5

Domaszno, Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Andrzej Gapys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

150 (52,82%)

Kamil Maksymilian Korycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

69 (24,30%)

Paulina Sylwia Borowiecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (22,89%)

Okręg 6

Strzyżów, Werówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

111 (26,56%)

Katarzyna Ewa Sieczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

5 (1,20%)

Krzysztof Walczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

179 (42,82%)

Danuta Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

93 (22,25%)

Zbigniew Pawul

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (7,18%)

Okręg 7

Krzczonów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Grzegorz Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

86 (27,65%)

Konrad Bartłomiej Sobolewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

195 (62,70%)

Daniel Fornalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

30 (9,65%)

Okręg 8

Radzice Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

66 (19,94%)

Piotr Wiktor Szczepanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (16,92%)

Michał Marcin Kupis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

88 (26,59%)

Renata Gabriela Kałużna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

121 (36,56%)

Okręg 9

Radzice Małe, Dąbrówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Barbara Wolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

146 (32,02%)

Barbara Olczykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

209 (45,83%)

Jarosław Kałużny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (22,15%)

Okręg 10

Trzebina, Giełzów, Świerczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Wojciech Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

176 (57,14%)

Dominika Maria Jaciubek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

0 (0%)

Jagoda Karolina Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

99 (32,14%)

Justyna Ewa Kobierska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

33 (10,71%)

Okręg 11

os. Bolesława Chrobrego, ul. Szkolna (nieparzyste od Nr 33 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 24A do ostatniego numeru), ul. Prymasa Macieja Drzewickiego, ul. Przemysłowa, ul. Stawowa (parzyste od Nr 60 do ostatniego numeru), ul. Stanisława Staszica (nieparzyste od Nr 9 do ostatniego numeru)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Podogrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

136 (45,48%)

Krzysztof Szczepan Fatalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,38%)

Monika Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

84 (28,09%)

Jerzy Jan Baran

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (12,04%)

Okręg 12

os. Mieszka I-go, ul. Skalna, ul. Braci Kobylańskich (nieparzyste od Nr 45 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 50 do ostatniego numeru), ul. Stanisława Staszica (nieparzyste od Nr 1 do Nr 7), ul. Stawowa (nieparzyste od Nr 29 do ostatniego numeru)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Ewelina Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

81 (23,21%)

Dariusz Zarębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

33 (9,46%)

Wiesław Henryk Urbański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (9,74%)

Anna Janina Witczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

63 (18,05%)

Jan Michalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (39,54%)

Okręg 13

ul. Stanisława Staszica (parzyste od Nr 2 do ostatniego numeru), ul. Braci Kobylańskich (nieparzyste od Nr 1 do Nr 43, parzyste od Nr 2 do Nr 48), ul. Stawowa (nieparzyste od Nr 1 do Nr 27, parzyste od Nr 2 do Nr 58), ul. Szkolna (nieparzyste od Nr 1 do Nr 31, parzyste od Nr 2 do Nr 24), pl. Tadeusza Kościuszki, pl. Gabriela Narutowicza, ul. Miła, ul. Spacerowa, ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste od Nr 1 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 18 do ostatniego numeru), ul. Armii Krajowej, ul. Stefana Żeromskiego, ul. mjra Hubala, ul. Klonowa, ul. Ogrodowa, ul. Północna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Szczepanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

141 (29,44%)

Ziemowit Maciej Jaciubek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

92 (19,21%)

Rafał Kopczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

132 (27,56%)

Barbara Oliwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (23,80%)

Okręg 14

ul. Jana Kilińskiego, pl. Wolności, ul. Adama Mickiewicza (parzyste od Nr 2 do Nr 16), ul. Warszawska, ul. Juliusza Słowackiego, ul. gen. Władysława Sikorskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Adam Pomykała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

238 (49,58%)

Leszek Milczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

36 (7,50%)

Elżbieta Maria Chmielińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (4,79%)

Krystyna Anna Wiktorowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

159 (33,13%)

Zbigniew Jacek Majchrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (5,00%)

Okręg 15

ul. Zdrojowa, ul. Sportowa, ul. Fabryczna, ul. Kolejowa, ul. Błonie, ul. Sosnowa, ul. Parkowa, ul. Rzeczna, ul. Cmentarna, ul. Mostowa, os. Słoneczne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Pecyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”

40 (10,96%)

Mirosław Paweł Więckowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

35 (9,59%)

Paweł Byk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (25,75%)

Joanna Popis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

196 (53,70%)