Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczytno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bartna Strona, Bolesława Chrobrego, Bursztynowa, Ciasna, Gen. Władysława Andersa, Gustawa Gizewiusza, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Lipperta, Jantarowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Krzysztofa Mrongowiusza, Kujawska, Marii Konopnickiej, Mazurska, Melchiora Wańkowicza, Michała Drzymały, Michała Kajki, Michała Rafajłowicza, Mikołaja Reja, Miodowa, Odrodzenia, Ogrodowa, Oskara Kolberga, Piaskowa, Plac Juranda, Plac Wolności, Podgórna, Pomorska, Reinholda Barcza, Spacerowa, Suwalska, Sybiraków, Śląska, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Walentego Barczewskiego, Wojciecha Kętrzyńskiego, Wołyńska, Wrzosowa, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Baranowska
    32 (1,39%)
  2. 4 Zbigniew Stanisław Dobkowski
    143 (6,21%)
  3. 1 Tomasz Żuchowski
    152 (6,60%)
  4. 5 Agnieszka Stypik
    37 (1,61%)
  5. 7 Barbara Wanda Bełdycka-Koss
    20 (0,87%)
  6. 6 Zbigniew Jan Maczan
    47 (2,04%)
  7. 2 Jacek Kuźma
    100 (4,34%)

KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Barbara Załęska
    5 (0,22%)
  2. 3 Arkadiusz Kazimierz Bugaj
    18 (0,78%)
  3. 5 Marianna Fidura
    1 (0,04%)
  4. 1 Karol Argalski
    34 (1,48%)
  5. 6 Kazimierz Marian Fidura
    0 (0,00%)
  6. 2 Katarzyna Przybyszewska
    42 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stefania Ewa Czerw
    100 (4,34%)
  2. 3 Robert Częścik
    33 (1,43%)
  3. 2 Wanda Napiwodzka
    54 (2,34%)
  4. 4 Grzegorz Zdunek
    22 (0,95%)
  5. 6 Andrzej Zbigniew Rangosz
    41 (1,78%)
  6. 5 Danuta Górska
    91 (3,95%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Klenczon
    58 (2,52%)
  2. 1 Paweł Malec
    261 (11,33%)
  3. 7 Zbigniew Chrapkiewicz
    86 (3,73%)
  4. 5 Tomasz Szydlik
    24 (1,04%)
  5. 2 Zofia Krystyna Głodzik
    81 (3,52%)
  6. 6 Patrycja Chodkowska
    13 (0,56%)
  7. 3 Iwona Monika Kłosińska
    50 (2,17%)

KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Kulikowska
    52 (2,26%)
  2. 1 Zbigniew Janusz Orzoł
    212 (9,20%)
  3. 7 Rafał Jan Wilczek
    143 (6,21%)
  4. 2 Artur Antoni Trochimowicz
    191 (8,29%)
  5. 6 Dariusz Florian Podleś
    84 (3,65%)
  6. 4 Zofia Anna Lipka
    17 (0,74%)
  7. 5 Katarzyna Ciak
    60 (2,60%)

Okręg 2

Ulice: 1 Maja, Bohaterów Września 1939, Bydgoska, Działkowa, Fryderyka Leyka, Jerzego Lanca, Kazimierza Pułaskiego, Lemańska, Łódzka, Nauczycielska, Poznańska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Solidarności, Targowa, Toruńska, Walentego Habandta, Władysława Broniewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Jolanta Biedrzycka
    153 (5,73%)
  2. 7 Stanisław Adam Roman
    90 (3,37%)
  3. 4 Beata Pikora
    14 (0,52%)
  4. 1 Teresa Moczydłowska
    226 (8,47%)
  5. 6 Justyna Jolanta Tabaka
    28 (1,05%)
  6. 2 Marek Grzegorz Łaniewski
    54 (2,02%)
  7. 5 Czesław Gawryluk
    20 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"

kandydatliczba głosów

  1. 7 Monika Alicja Trojanowska
    10 (0,37%)
  2. 1 Paweł Kamil Krassowski
    254 (9,52%)
  3. 2 Krystyna Małgorzata Wasilewska
    23 (0,86%)
  4. 4 Daniel Stanisław Wołczkiewicz
    15 (0,56%)
  5. 5 Jacek Gawryś
    20 (0,75%)
  6. 3 Piotr Eugeniusz Dołżański
    7 (0,26%)
  7. 6 Oliwia Dąbrowska
    11 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Andrzej Cimoszyński
    54 (2,02%)
  2. 2 Roman Leon Smolarz
    15 (0,56%)
  3. 7 Marian Wiesław Wasilewski
    74 (2,77%)
  4. 4 Ferdynand Sosnowski
    32 (1,20%)
  5. 3 Helena Jasiukiewicz
    52 (1,95%)
  6. 5 Grażyna Grądzka
    16 (0,60%)
  7. 6 Wiesława Maria Enerlich-Kozioł
    15 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Iwona Ewa Błaszczyk
    31 (1,16%)
  2. 5 Maciej Bukowiecki
    70 (2,62%)
  3. 2 Jerzy Kosakowski
    94 (3,52%)
  4. 3 Katarzyna Żaneta Ulatowska
    86 (3,22%)
  5. 7 Leszek Mierzejewski
    84 (3,15%)
  6. 4 Urszula Hanna Świerczewska
    49 (1,84%)
  7. 1 Robert Artur Siudak
    135 (5,06%)

KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Łachacz
    440 (16,49%)
  2. 3 Izabela Nowicka
    53 (1,99%)
  3. 2 Sławomir Witold Staszak
    260 (9,75%)
  4. 4 Marianna Kesler
    8 (0,30%)
  5. 5 Rafał Łukasz Wilczek
    94 (3,52%)
  6. 7 Magdalena Justyna Marczak
    40 (1,50%)
  7. 6 Patryk Szymański
    41 (1,54%)

Okręg 3

Ulice: Antoniego Osuchowskiego, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Długa, Elizy Orzeszkowej, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gnieźnieńska, Jakuba Kowalewskiego, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Bema, Juliana Tuwima, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kasztanowa, Konstantego I. Gałczyńskiego, Krótka, Ks. Władysława Łaniewskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lniana, Lwowska, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kopernika, Mławska, Niepodległości, Nowa, Osiedleńcza, Partyzantów, Pasymska, Pawła Nowakowskiego, Piastów, Polskich Dzieci Wojny, Poprzeczna, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Romualda Traugutta, Równoległa, Słoneczna, Spółdzielcza, Warmińska, Władysława Sikorskiego, Władysława Tatarkiewicza, Wspólna, Zbigniewa Sobieszczańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Zdzisław Dziuban
    171 (6,63%)
  2. 2 Agnieszka Izabela Kosakowska
    256 (9,93%)
  3. 7 Urszula Kamińska
    54 (2,09%)
  4. 3 Karol Kołakowski
    42 (1,63%)
  5. 5 Aleksander Henryk Pohulajewski
    37 (1,44%)
  6. 4 Natalia Muchowska
    59 (2,29%)
  7. 6 Jerzy Krzysztof Puschwald
    27 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"

kandydatliczba głosów

  1. 7 Przemysław Włodzimierz Dunaj
    12 (0,47%)
  2. 3 Katarzyna Maria Ostrowska
    3 (0,12%)
  3. 6 Czesława Traczyk
    0 (0,00%)
  4. 2 Piotr Józef Ruszczyk
    27 (1,05%)
  5. 5 Arkadiusz Janusz Kozłowski
    3 (0,12%)
  6. 4 Radosław Piotr Dawidczyk
    20 (0,78%)
  7. 8 Małgorzata Marta Rutkowska
    6 (0,23%)
  8. 1 Michał Daniel Malinowski
    95 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Grzegorz Szymczak
    23 (0,89%)
  2. 1 Mariusz Pardo
    183 (7,10%)
  3. 2 Henryk Zdzisław Sienkiewicz
    88 (3,41%)
  4. 4 Natalia Danuta Woźniak
    29 (1,12%)
  5. 5 Monika Małgorzata Adrianek
    31 (1,20%)
  6. 6 Joanna Marta Gajcy
    7 (0,27%)
  7. 7 Arkadiusz Michał Dziczek
    58 (2,25%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Boczar
    139 (5,39%)
  2. 1 Marcin Maciej Figórniak
    112 (4,34%)
  3. 5 Dariusz Kazimierz Krasiński
    56 (2,17%)
  4. 3 Adam Samsel
    117 (4,54%)
  5. 6 Marcin Tomasz Andrzejczak
    22 (0,85%)
  6. 7 Bogumiła Kordek
    27 (1,05%)
  7. 4 Agnieszka Katarzyna Andrzejczyk
    40 (1,55%)
  8. 8 Zdzisław Mostowy
    125 (4,85%)

KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Kiersikowski
    470 (18,23%)
  2. 4 Janusz Kłos
    32 (1,24%)
  3. 2 Waldemar Andrzej Zimny
    54 (2,09%)
  4. 3 Anna Beata Żywiec
    39 (1,51%)
  5. 6 Marzena Barbara Jeznach
    21 (0,81%)
  6. 7 Anna Ruszczyk
    39 (1,51%)
  7. 8 Ewa Niedźwiecka
    37 (1,44%)
  8. 5 Adam Paweł Moszczyński
    17 (0,66%)

Okręg 4

Ulice: Białostocka, Bogumiła Linki, Bolesława Krzywoustego, Borowa, Brzozowa, Gdańska, Grudziądzka, Gustawa Wasińskiego, Henryka Wieniawskiego, Jana III Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Narońskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Krzywa, Lidzbarska, Łomżyńska, Marii Curie Skłodowskiej, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Mieszka I, Ostrołęcka, Podleśna, Polna, Polska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sportowa, Stanisława A. Poniatowskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Szwedzka, Towarowa, Warszawska, Wiejska, Wielbarska, Wileńska, Wincentego Pola, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Zakole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Adam Jerzy Mazur
    50 (2,11%)
  2. 6 Zbigniew Jacek Gontarzewski
    161 (6,79%)
  3. 1 Anna Teresa Rybińska
    209 (8,81%)
  4. 2 Halina Grażyna Chorążewicz
    78 (3,29%)
  5. 5 Wojciech Franciszek Uliszewski
    59 (2,49%)
  6. 4 Barbara Staciwa
    15 (0,63%)
  7. 3 Katarzyna Celińska
    33 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Szymon Lipka
    8 (0,34%)
  2. 3 Iwona Morawska
    2 (0,08%)
  3. 5 Łukasz Dorian Miłek
    8 (0,34%)
  4. 6 Marek Jerzy Fidura
    1 (0,04%)
  5. 7 Elżbieta Danuta Godzina
    3 (0,13%)
  6. 1 Aneta Anna Lenard
    64 (2,70%)
  7. 2 Romuald Rosa
    28 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Górska
    107 (4,51%)
  2. 4 Wanda Jóźwik
    17 (0,72%)
  3. 1 Zenon Jagiełło
    117 (4,93%)
  4. 3 Jacek Adam Śmigowski
    37 (1,56%)
  5. 5 Rafał Kaszubowski
    12 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabela Miratyńska
    22 (0,93%)
  2. 1 Piotr Mieczysław Gregorczyk
    267 (11,26%)
  3. 2 Karol Piotr Furczak
    249 (10,50%)
  4. 5 Urszula Dykty
    11 (0,46%)
  5. 4 Mirosław Zbigniew Zyśk
    59 (2,49%)
  6. 6 Waldemar Pogorzelski
    26 (1,10%)
  7. 7 Iwona Wierzbicka
    15 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arkadiusz Myślak
    390 (16,45%)
  2. 3 Karolina Pietrzak
    34 (1,43%)
  3. 5 Patryk Łachacz
    31 (1,31%)
  4. 1 Maryla Ewa Wierzbicka
    83 (3,50%)
  5. 4 Aleksandra Malwina Kobus-Drężek
    98 (4,13%)
  6. 7 Arkadiusz Górski
    55 (2,32%)
  7. 6 Ireneusz Kempa
    22 (0,93%)