Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Starogard Gdański

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

al. Wojska Polskiego, Bociania, Brzozowa, Ceynowy, Dąbka, Derdowskiego, Dmowskiego, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Generała Augusta Fieldorfa "Nila", Generała Stefana Roweckiego „Grota”, Gdańska, Graniczna, Gołębia, Grunwaldzka, Grzybka, Hillar, Jaskółcza, Jastrzębia, Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kleeberga, Kocborowska, Kochanki, Kochanki-Leśnictwo, Kochanki-Strażnica Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Korczaka, Kormorania, Krasickiego, Kręta, Krucza, Kryzana, Księdza Podpułkownika Wryczy, Kutrzeby, Kwiatowa, Legionów, Leśna, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Majowa, Nagórskiego, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Osiedlowa, Pawia, Pola, Poprzeczna, Północna, Rogali, Sadowa, Skarszewska bez nr 2, Skorupki, Słowackiego, Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Traugutta, Tuwima, Unruga, Wiosenna, Wybickiego, Zamenhofa, Zielona, Żabia, Żurawia, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryk Franciszek Sadowski
    118 (2,56%)
  2. 1 Anna Maria Benert
    478 (10,39%)
  3. 2 Wojciech Maciej Pielecki
    1 036 (22,51%)
  4. 6 Anna Maria Kuras
    67 (1,46%)
  5. 4 Bogdan Grzela
    120 (2,61%)
  6. 3 Ewa Stanisława Gosz
    259 (5,63%)
  7. 7 Artur Sławomir Cybula
    306 (6,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Daniela Stefania Watras
    54 (1,17%)
  2. 2 Andrzej Piotr Grabowski
    127 (2,76%)
  3. 3 Renata Helena Grądman
    70 (1,52%)
  4. 1 Zbigniew Grzegorz Kotlewski
    335 (7,28%)
  5. 5 Leszek Bezrąk
    36 (0,78%)
  6. 6 Katarzyna Ludmiła Petka
    109 (2,37%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Elżbieta Szumacher
    26 (0,56%)
  2. 3 Mateusz Zbigniew Mechliński
    68 (1,48%)
  3. 1 Piotr Edward Chrzanowski
    96 (2,09%)
  4. 5 Agata Płotkowska
    21 (0,46%)
  5. 4 Katarzyna Alicja Kaszubowska
    54 (1,17%)
  6. 6 Anita Monika Grabowska
    4 (0,09%)
  7. 7 Krzysztof Franciszek Strzeliński
    33 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joachim Daniel Choina
    61 (1,33%)
  2. 2 Krystyna Arent
    133 (2,89%)
  3. 4 Bartosz Jakub Kaczocha
    29 (0,63%)
  4. 1 Sebastian Jerzy Kucharczyk
    624 (13,56%)
  5. 5 Justyna Gabriela Nadolska
    60 (1,30%)
  6. 6 Maria Sadowska
    43 (0,93%)
  7. 7 Lucyna Maria Kaszubowska
    66 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maciej Jerzy Buławski
    4 (0,09%)
  2. 3 Katarzyna Irena Piernicka
    19 (0,41%)
  3. 2 Mateusz Andrzej Szczepiński
    42 (0,91%)
  4. 1 Grażyna Katarzyna Maciąg
    35 (0,76%)
  5. 5 Elżbieta Śliwa
    14 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Damian Benert
    23 (0,50%)
  2. 2 Małgorzata Magdalena Nowak
    4 (0,09%)
  3. 4 Beata Jolanta Klofczyńska
    2 (0,04%)
  4. 5 Magda Kamilla Skibniewska
    3 (0,07%)
  5. 6 Tadeusz Szubarczyk
    7 (0,15%)
  6. 3 Przemysław Gzella
    16 (0,35%)

Okręg 2

Abrahama, aleja Armii Krajowej, Andersa, Asnyka, Basztowa, Bądkowskiego, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Browarowa, Cesarza, Chełmońskiego, Chojnicka, Cicha, Darowana, Droga Owidzka, Edmunda Falkowskiego, Farmaceutów, Antoniego Górskiego, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Heweliusza, Jabłowska, Jaszczurkowców, Kanałowa, Kellera, Kilińskiego, Kleszczyńskiego, Konopnickiej, Kościuszki, ul. Kopernika, Kozia, Kraziewicza, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Maczka, Matejki, Józefa Milewskiego, Norwida, Obrońców Wybrzeża, Okulickiego, Olimpijczyków Starogardzkich, Orzeszkowej, Osiedle Nad Stawem, Osiedle 800 - lecia, Owidzka, Paderewskiego, Pelplińska, Pillara, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy, Podgórna, Południowa, Pomorska, Przedmieście, Przejezdna, Prusa, Przy Młynie, Rataja, Ryszarda Rebelki, Rodziny Czosków, Rolna, Rycerska, Rynek, Sambora, Jana Schulza, Sienkiewicza, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Staszica, Stefańskiego, Szewska, Szornaka, Sychty, ul. Szumana, os. Szumana, Tczewska, Trakt Ariego Izaaka Goldfarba, Unii Europejskiej, Wiśniowa, Witosa, Wodna, Wróblewskiego, Zajezdna, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”

kandydatliczba głosów

  1. 8 Barbara Ewa Malissa - Szczepińska
    87 (1,89%)
  2. 3 Kazimierz Stanisław Konkel
    233 (5,06%)
  3. 2 Jan Zbigniew Strzelczyk
    482 (10,46%)
  4. 1 Marek Krzysztof Jankowski
    726 (15,76%)
  5. 6 Marzena Sylwia Osnowska
    112 (2,43%)
  6. 5 Karol Krystian Szarmański
    202 (4,38%)
  7. 4 Martyna Magdalena Łangowska - Siembida
    206 (4,47%)
  8. 7 Marek Gawlik
    186 (4,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Olgierd Brzycki
    310 (6,73%)
  2. 4 Ryszard Witold Grądman
    72 (1,56%)
  3. 6 Piotr Zbigniew Czech
    73 (1,58%)
  4. 5 Ilona Katarzyna Gostomska
    59 (1,28%)
  5. 2 Łukasz Adam Przeniewski
    93 (2,02%)
  6. 3 Danuta Maria Kozikowska
    152 (3,30%)
  7. 7 Robert Krystian Piotrzkowski
    23 (0,50%)
  8. 8 Hanna Maria Szubarczyk
    113 (2,45%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Śliwiński
    11 (0,24%)
  2. 7 Karolina Maria Wojtal
    14 (0,30%)
  3. 2 Dariusz Marek Kurzyński
    29 (0,63%)
  4. 3 Natalia Weronika Cegłowska
    36 (0,78%)
  5. 1 Bartosz Zygmunt Szadokierski
    88 (1,91%)
  6. 5 Krzysztof Wojciech Szwarc
    27 (0,59%)
  7. 6 Anna Maria Olżynska
    23 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Włodzimierz Marek Kos
    29 (0,63%)
  2. 1 Mieczysław Płaczek
    366 (7,94%)
  3. 6 Monika Maria Gołuńska
    73 (1,58%)
  4. 8 Wojciech Adam Poćwiardowski
    107 (2,32%)
  5. 2 Henryk Jan Kurkowski
    178 (3,86%)
  6. 5 Agnieszka Helena Pikul
    17 (0,37%)
  7. 4 Mieczysław Jelonek
    68 (1,48%)
  8. 3 Aleksandra Bożena Slosarska
    130 (2,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Małka
    28 (0,61%)
  2. 6 Piotr Dominik Szczepiński
    13 (0,28%)
  3. 5 Małgorzata Katarzyna Bielikowicz
    7 (0,15%)
  4. 7 Dominika Elżbieta Wysocka
    23 (0,50%)
  5. 1 Tomasz Walczak
    154 (3,34%)
  6. 4 Grzegorz Marek Zając
    40 (0,87%)
  7. 2 Andrzej Trepkowski
    17 (0,37%)

Okręg 3

al. Jana Pawła II, al. Niepodległości, Blocka, Bohaterów Westerplatte, Braterska, Bukowa, Bursztynowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały, Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska, Lange, Leszczynowa, Lubichowska, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle 60 - lecia Odzyskania Niepodległości, Osiedle Kopernika do n-ru 15, Osiedle Kopernika od n-ru 23, Reymonta, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Złota, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Marek Stankowiak
    994 (23,84%)
  2. 3 Brygida Janina Nowacka
    135 (3,24%)
  3. 4 Jarosław Tomasz Krzemiński
    102 (2,45%)
  4. 2 Jarosław Marian Janaszek
    155 (3,72%)
  5. 5 Anna Karolina Sprengel
    93 (2,23%)
  6. 7 Lucyna Łaska
    91 (2,18%)
  7. 6 Sławomir Jan Erdanowski
    94 (2,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Adam Konkolewski
    551 (13,22%)
  2. 3 Aleksandra Katarzyna Miczek
    103 (2,47%)
  3. 2 Piotr Michał Szulc
    301 (7,22%)
  4. 5 Anna Jadwiga Rosani
    25 (0,60%)
  5. 6 Jolanta Elżbieta Jedwabnik - Byjoś
    27 (0,65%)
  6. 4 Mariusz Sebastian Pliszka
    21 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Roman Skibiński
    170 (4,08%)
  2. 3 Oskar Szymon Kamiński
    35 (0,84%)
  3. 2 Wioleta Cegłowska
    127 (3,05%)
  4. 4 Małgorzata Świeczkowska
    26 (0,62%)
  5. 5 Damian Henryk Wesołowski
    48 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Wostal
    161 (3,86%)
  2. 5 Ryszard Stanisław Halasz
    45 (1,08%)
  3. 4 Ewa Szczepińska
    171 (4,10%)
  4. 1 Tomasz Andrzej Cylkowski
    341 (8,18%)
  5. 6 Agnieszka Sylwia Lipka - Prezlata
    56 (1,34%)
  6. 3 Sławomir Zbigniew Wiczkowski
    114 (2,73%)
  7. 7 Anna Helena Poćwiardowska - Marchlewicz
    34 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anita Maria Konkel
    30 (0,72%)
  2. 3 Artur Wojciech Wieczorek
    35 (0,84%)
  3. 4 Małgorzata Ewa Rusek
    9 (0,22%)
  4. 1 Iwona Lilla Nixon
    63 (1,51%)
  5. 5 Kacper Jakub Noga
    12 (0,29%)

Okręg 4

Gertrudy Babilińskiej, Bajana, Balewskiego, Bilikiewicza, Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego, Buchholza, Curie-Skłodowskiej, Chopina, Danusi, Dolna, Droga Nowowiejska, Działkowa, Gimnazjalna, Górna, Alojzego Pawła Gusowskiego, Hallera, Harcerska, Iwaszkiewicza, Jacobsonów, Jagiełły, Jagodowa, Jeżynowa, Juranda ze Spychowa, Kopicza, Magazynowa, Maja, Malinowa, Mickiewicza, Murarska, Nad Wierzycą, Nierzwickiego, Orlińskiego, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle Nad Jarem, Osiedle Piastów, Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Powstańców Warszawskich, Poziomkowa, Przanowskiego, Rzeczna, Schwabe, Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, Sędzickiego, Danuty Siedzikówny „Inki”, Sikorskiego, Skalskiego, Skarszewska nr 2, Skarżyńskiego, Sportowa, Szarych Szeregów, Szpitalna, Szturmowskiego, 2 Pułku Szwoleżerów, Ściegiennego, św. Elżbiety, Wiejska, Zachodnia , Zblewska, Zbożowa, Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Kazimierz Olszewski
    655 (14,91%)
  2. 6 Maciej Knuth
    175 (3,98%)
  3. 7 Justyna Maria Pawlewicz
    46 (1,05%)
  4. 4 Jarosław Kamrowski
    46 (1,05%)
  5. 5 Jolanta Barbara Reszkiewicz
    144 (3,28%)
  6. 2 Anna Małgorzata Gdaniec
    419 (9,54%)
  7. 3 Barbara Aniela Nowak
    122 (2,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Józef Ruśniak
    581 (13,23%)
  2. 3 Andrzej Szczeblewski
    178 (4,05%)
  3. 4 Marianna Mazurowska
    48 (1,09%)
  4. 5 Małgorzata Joanna Grzecznowska
    236 (5,37%)
  5. 2 Wojciech Paweł Milewski
    120 (2,73%)
  6. 7 Łukasz Gabriel
    210 (4,78%)
  7. 6 Maria Jolanta Schulz
    21 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Jerzy Rehmus
    20 (0,46%)
  2. 4 Monika Anna Zielinska
    44 (1,00%)
  3. 1 Jarosław Stanisław Czyżewski
    140 (3,19%)
  4. 2 Monika Katarzyna Gancarewicz
    56 (1,27%)
  5. 3 Piotr Andrzej Prabucki
    65 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Kazimierz Sikorski
    125 (2,85%)
  2. 2 Dorota Maria Glanert
    319 (7,26%)
  3. 7 Helena Bugaj
    83 (1,89%)
  4. 6 Marek Gierszewski
    24 (0,55%)
  5. 5 Barbara Ewelina Zakrzewska
    78 (1,78%)
  6. 1 Mirosław Franciszek Konieczka
    282 (6,42%)
  7. 4 Karol Marcin Erdman
    17 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andżelika Ewa Piątkowska
    57 (1,30%)
  2. 2 Krzysztof Marek Górski
    19 (0,43%)
  3. 3 Błażej Patrycjusz Guz
    25 (0,57%)
  4. 5 Bogumiła Natalia Grudzińska
    7 (0,16%)
  5. 4 Emilia Katarzyna Nowak
    31 (0,71%)