Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Busko-Zdrój

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

m. Busko-Zdrój Osiedle: Generała Andersa, Kazimierza Pułaskiego, Legionów Polskich, Leszka Czarnego, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki Ulice: Adolfa Dygasińskiego, Batalionów Chłopskich, Biwakowa, Boczna, Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Działkowicza, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Gaik, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Kwiatowa, Lakiernicza, Leszka Kurzei, Leśna, Mariana Langiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mikułowicka, Młyńska, Ogrodowa, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Podlesie, Polna, Poprzeczna, Ppłk. Srogiego, Promyk, Romana Dmowskiego, Różana, Sady, Sądowa, Siesławska, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Szaniecka, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Aleksandra Uchnasta, Wesoła, Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Zachodnia, Zagrodowa, Zacisze, Zielona, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Małgorzata Sadkowska
    26 (0,76%)
  2. 2 Edyta Haręża
    22 (0,64%)
  3. 1 Kamil Łukasz Oliwkiewicz
    157 (4,56%)
  4. 3 Edyta Łucja Kaleta
    75 (2,18%)
  5. 4 Tycjan Paweł Kilar
    57 (1,66%)
  6. 6 Łukasz Jakub Szumilas
    213 (6,19%)
  7. 7 Wojciech Andrzej Wilk
    22 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Stanisław Służalski
    264 (7,67%)
  2. 2 Maciej Wiesław Renda
    136 (3,95%)
  3. 3 Magdalena Aleksandra Gawrońska
    23 (0,67%)
  4. 6 Konrad Łukasz Ładowski
    61 (1,77%)
  5. 7 Tomasz Henryk Galant
    150 (4,36%)
  6. 4 Maria Stefania Janik
    36 (1,05%)
  7. 5 Elżbieta Dorota Wieczorek
    68 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Czesław Owsiński
    164 (4,77%)
  2. 7 Adam Janusz Sroka
    130 (3,78%)
  3. 1 Justyna Anna Nurek
    702 (20,40%)
  4. 2 Lucyna Stanisława Wojnowska
    190 (5,52%)
  5. 5 Mariusz Wojciech Klimczyk
    56 (1,63%)
  6. 3 Jan Zbigniew Ozgowicz
    376 (10,93%)
  7. 6 Agnieszka Ewa Milc
    38 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Katarzyna Dytkowska
    84 (2,44%)
  2. 4 Agnieszka Kamila Wiek
    36 (1,05%)
  3. 3 Radosław Paweł Radosz
    111 (3,23%)
  4. 1 Grzegorz Jan Kielesiński
    153 (4,45%)
  5. 2 Paweł Tomala
    91 (2,64%)

Okręg 2

m. Busko-Zdrój Osiedle: Orła Białego, Gen. Władysława Sikorskiego Ulice: 1 Maja, Aleja Adama Mickiewicza, Al. Krystyny Jamroz, Armii Krajowej, Bajkowa, Bohaterów Westerplatte, Borowinowa, Ceglana, Cypriana Kamila Norwida, Cyprysowa, Dr Leopolda Byrkowskiego, Prof. Józefa Wacława Grotta, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Jodłowa, Józefa Czernikiewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kolonia Górka, Konstantego Miodowicza, Królowej Jadwigi, Krótka, Krystyny Jamroz, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lawendowa, Leszka Marcińca, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Ładna, Łagiewnicka, Malinowa, Mała, Morelowa, Nadole, Niwa, Objazdowa, Orzechowa, Parkingowa, Parkowa, Partyzantów, Pawia, Piekarska, Plac Targowy, Prof. Kazimierza Godłowskiego, Przemysłowa, Rajskie Ogrody, Rehabilitacyjna, Rokosza, Rotm. Witolda Pileckiego, Gen. Feliksa Rzewuskiego, Saska, Sezamkowa, Siarczkowa, Skałki, Skwer Wł. Godzwona, Słoneczna, Solankowa, Sole, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Dr Szymona Starkiewicza, Stawowa, Stefana Batorego, Szydłowska, Targowa, Topolowa, Uzdrowiskowa, Widuchowska, Wiosenna, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Anna Konieczna-Różycka
    127 (3,71%)
  2. 3 Maciej Grzegorz Kryczka
    82 (2,40%)
  3. 2 Jarosław Roland Kruk
    82 (2,40%)
  4. 4 Sylwester Służalski
    62 (1,81%)
  5. 5 Halina Teresa Soja
    39 (1,14%)
  6. 6 Piotr Grzegorz Szumilas
    76 (2,22%)
  7. 7 Maria Władysława Zdanowska
    19 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Teresa Pawełczak
    104 (3,04%)
  2. 2 Witold Gajewski
    491 (14,35%)
  3. 1 Stanisław Adam Walasek
    203 (5,93%)
  4. 4 Magdalena Małgorzata Słupska-Ignacak
    83 (2,43%)
  5. 5 Roma Ambroziewicz-Owsińska
    7 (0,20%)
  6. 6 Zdzisław Janik
    27 (0,79%)
  7. 7 Adrian Damian Lasak
    45 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Monika Służalska
    54 (1,58%)
  2. 1 Michał Grzegorz Maroński
    196 (5,73%)
  3. 2 Andrzej Robert Zwierz
    284 (8,30%)
  4. 4 Zbigniew Dariusz Paluch
    55 (1,61%)
  5. 7 Krystyna Anna Musiał
    162 (4,73%)
  6. 6 Teresa Halina Leszczyńska
    214 (6,25%)
  7. 5 Michał Norman Żurek
    148 (4,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Marcin Kaczocha
    86 (2,51%)
  2. 1 Jerzy Marek Szydłowski
    551 (16,10%)
  3. 4 Marcin Boroń
    55 (1,61%)
  4. 6 Ilona Paulina Derlecka
    58 (1,69%)
  5. 5 Agnieszka Anna Bednarz
    64 (1,87%)
  6. 3 Marzena Krasa
    48 (1,40%)

Okręg 3

Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, Zwierzyniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zdzisław Stanisław Sternak
    77 (2,02%)
  2. 5 Henryka Julianna Magdziak
    106 (2,79%)
  3. 4 Barbara Korczak
    144 (3,78%)
  4. 1 Marek Rafał Gręda
    268 (7,04%)
  5. 8 Anna Szymańska
    125 (3,29%)
  6. 2 Anna Renata Brożek
    79 (2,08%)
  7. 3 Paweł Jan Gładkiewicz
    22 (0,58%)
  8. 6 Janusz Marcin Służalski
    49 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Małgorzata Pabis
    128 (3,36%)
  2. 5 Mariusz Adam Chodór
    40 (1,05%)
  3. 7 Piotr Kazimierz Sokołowski
    60 (1,58%)
  4. 6 Katarzyna Teresa Jagiełła
    24 (0,63%)
  5. 1 Bogdan Stanisław Błaszczyk
    177 (4,65%)
  6. 4 Edyta Agnieszka Łuszcz
    69 (1,81%)
  7. 3 Henryk Krzysztof Marzec
    46 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Janusz Prędki
    353 (9,28%)
  2. 1 Robert Burchan
    389 (10,22%)
  3. 3 Elżbieta Stanisława Bławat
    127 (3,34%)
  4. 8 Danuta Prędka
    513 (13,48%)
  5. 5 Arkadiusz Robert Kornaś
    216 (5,68%)
  6. 6 Dariusz Kryczka
    97 (2,55%)
  7. 4 Czesław Maj
    112 (2,94%)
  8. 7 Janina Borto
    201 (5,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Teresa Poros
    99 (2,60%)
  2. 5 Beata Celina Durnaś
    43 (1,13%)
  3. 4 Łukasz Bolesław Nowak
    8 (0,21%)
  4. 1 Michał Bonarski
    97 (2,55%)
  5. 3 Arkadiusz Serwin
    136 (3,57%)

Okręg 4

Sołectwa: Baranów, Bilczów, Błoniec, Bronina, Budzyń, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Janina, Kołaczkowice, Kotki, Łagiewniki, Nowa Wieś, Olganów, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Ruczynów, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szczaworyż, Widuchowa, Zbrodzice, Żerniki Górne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Tomasz Poros
    48 (1,61%)
  2. 6 Sławomir Tadeusz Saganowski
    62 (2,08%)
  3. 4 Marcin Owczarczyk
    58 (1,95%)
  4. 2 Jan Gajek
    103 (3,46%)
  5. 3 Dominika Katarzyna Kosmala
    104 (3,49%)
  6. 1 Anna Lach
    160 (5,37%)
  7. 7 Katarzyna Małgorzata Wójcik
    72 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Wach
    200 (6,71%)
  2. 4 Anna Magdalena Tomf-Sarna
    62 (2,08%)
  3. 6 Halina Mazur
    41 (1,38%)
  4. 2 Wanda Zofia Skórska
    117 (3,92%)
  5. 3 Andrzej Duszyński
    150 (5,03%)
  6. 5 Artur Robert Polniak
    80 (2,68%)
  7. 7 Tadeusz Woźniak
    112 (3,76%)

KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Andrzej Lewicki
    329 (11,04%)
  2. 6 Marta Karolina Waszek
    85 (2,85%)
  3. 3 Jerzy Jarosław Piasecki
    112 (3,76%)
  4. 4 Barbara Wielgo
    298 (10,00%)
  5. 2 Katarzyna Izabela Kaszowicz-Nawrot
    88 (2,95%)
  6. 5 Henryk Jan Radosz
    114 (3,82%)
  7. 7 Radosław Ciepliński
    305 (10,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Stanisław Bachrij
    52 (1,74%)
  2. 3 Artur Tadeusz Łukomski
    39 (1,31%)
  3. 2 Emilia Krystyna Smak
    96 (3,22%)
  4. 4 Elżbieta Joanna Kowal-Bonek
    37 (1,24%)
  5. 5 Marta Anna Bączek
    57 (1,91%)