Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trawniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo : Biskupice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bogusław Bednarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (14,79%)

Arkadiusz Leszek Bareja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

43 (13,83%)

Katarzyna Lucyna Tchurzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

33 (10,61%)

Bartłomiej Pomorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

132 (42,44%)

Paweł Andrzej Kulbaka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

57 (18,33%)

Okręg 2

sołectwo : Struża, sołectwo : Struża-Kolonia od nr 1 do nr 66

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Ewa Przybylska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (16,10%)

Jagna Reszel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

54 (26,34%)

Aneta Barbara Terlecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

60 (29,27%)

Zbigniew Stanisław Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

58 (28,29%)

Okręg 3

sołectwo : Struża-Kolonia od nr 67 do nr 228A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Andrzej Machałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

36 (20,45%)

Eryk Stanisław Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

25 (14,20%)

Marianna Janina Dębicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

84 (47,73%)

Sylwia Szarach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

31 (17,61%)

Okręg 4

sołectwo : Dorohucza, Ewopole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maryla Łukaszuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (48,35%)

Aneta Kamila Waryszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

11 (4,03%)

Iwona Grażyna Grzesiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (7,69%)

Dawid Tomasz Serej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

45 (16,48%)

Agnieszka Staniak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

64 (23,44%)

Okręg 5

sołectwo : Oleśniki od nr 1 do nr 177c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Tomasz Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

179 (80,63%)

Grzegorz Józef Bubicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

43 (19,37%)

Okręg 6

sołectwo : Oleśniki od nr 178 do nr 383

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Mazurkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (11,32%)

Remigiusz Jan Polski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

38 (14,34%)

Piotr Grzegorz Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

39 (14,72%)

Tomasz Paweł Burak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (20,00%)

Mieczysław Bartłomiej Drygała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

105 (39,62%)

Okręg 7

sołectwo : Pełczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Małgorzata Waryszak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (25,95%)

Patrycja Molenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

14 (8,86%)

Paweł Hojoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

60 (37,97%)

Bogusław Henryk Stacharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

43 (27,22%)

Okręg 8

sołectwo : Siostrzytów od nr 1 do nr 28 A, od nr 31 do nr 32D, od nr 37 do nr 41A, numer 45, od nr - 47 do nr 48, nr 56A, nr 60, od nr 62 do do nr 63A , od nr 67 do nr 68, nr 70, nr 77, od nr 80 do nr 209

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Maciejewska-Bocian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (22,14%)

Tadeusz Gadaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

62 (23,66%)

Agnieszka Hanc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

55 (20,99%)

Sławomir Bogdan Bartocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

64 (24,43%)

Radosław Łukasz Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

13 (4,96%)

Paweł Kasprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GŁOS NA PRZÓD”

10 (3,82%)

Okręg 9

sołectwo : Bonów oraz sołectwo : Siostrzytów od nr 29 do nr 30A, od nr 33 do nr 36 B, od nr 42 do nr 44B, od nr 46 - 46A , od nr 49 do nr 56, od nr 57 do nr 59, nr 61, od nr 64 do nr 66A, od nr 69 do nr 69a , od nr 71 do nr 76, od nr 78 do nr 79

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Szubartowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (22,84%)

Anna Bożena Biszkont

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

24 (14,81%)

Aneta Joanna Pasieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

11 (6,79%)

Anna Dorota Majcher

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

64 (39,51%)

Zbigniew Stańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

26 (16,05%)

Okręg 10

sołectwo : Trawniki od nr 1 do nr 275A, od nr 650 do nr 669

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Danuta Pitucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (27,72%)

Aneta Anna Lipiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

35 (13,11%)

Anna Teresa Kociuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

43 (16,10%)

Wojciech Pasieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

69 (25,84%)

Małgorzata Katarzyna Borowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

46 (17,23%)

Okręg 11

sołectwo : Trawniki od nr 331 do nr 441A, od nr 670 do nr 703

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Pasieczna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (32,31%)

Sylwia Małgorzata Zagórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

43 (18,78%)

Dariusz Mariusz Patyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

22 (9,61%)

Ewa Alicja Świeczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (14,41%)

Tomasz Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

57 (24,89%)

Okręg 12

sołectwo ; Trawniki od nr 276 do nr 330, od nr 442 do nr 501

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Antoni Zachary

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (47,32%)

Magdalena Julia Sękowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

14 (6,83%)

Małgorzata Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

55 (26,83%)

Dorota Teresa Łuczkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"

39 (19,02%)

Okręg 13

sołectwo : Trawniki od nr 502 do nr 528f, od nr 603 do nr 630

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Ewa Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (24,24%)

Magdalena Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

20 (10,10%)

Damian Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

92 (46,46%)

Jerzy Zbigniew Drob

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

38 (19,19%)

Okręg 14

sołectwo : Trawniki od nr 529 do nr 602, od nr 631 do nr 636

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcelina Franczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (24,81%)

Leszek Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

9 (3,33%)

Magdalena Anna Lipowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

78 (28,89%)

Tomasz Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

99 (36,67%)

Janusz Stanisław Flejmer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY

17 (6,30%)

Okręg 15

sołectwo : Trawniki-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Anna Beczkalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (31,14%)

Kamila Weremko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRAWNIKI WSPÓLNA SPRAWA

20 (5,71%)

Krzysztof Władysław Podkowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KRASOWSKI

38 (10,86%)

Jerzy Kociubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA TRAWNIKI

93 (26,57%)

Andrzej Piotr Galek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA TARCZYLUKA

90 (25,71%)