Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radzyń Chełmiński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Radzyń Chełmiński ulice: Albina Nowickiego, Dąbrowskich, Jana Długosza, Jana Pawła II, Kazimierza Jagiellończyka, Plac Wojciecha Kętrzyńskiego, Prof. Mariana Gumowskiego i wieś Rozental

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewa Kazimiera Chodubska
    83 (59,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Wacław Góral
    57 (40,71%)

Okręg 2

Radzyń Chełmiński ulice: . Ks. Mańkowskiego, Przykop, Sady, Wygon, Zielona Góra

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Robert Przytuła
    86 (59,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maria Marta Filbrandt
    49 (33,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Piotr Budzich
    10 (6,90%)

Okręg 3

Radzyń Chełmiński ulice: Byczak, Mieczysława Orłowicza, Plac Towarzystwa Jaszczurczego od nr domu 21 do 29, Podgrodzie, Rybaki, Tysiąclecia, Widokowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Kuligowska
    48 (31,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Antoni Filbrandt
    29 (18,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wawrzyniec Jerzy Żuchowski
    21 (13,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Zacharski
    55 (35,95%)

Okręg 4

Radzyń Chełmiński ulice: Józefa Piłsudskiego, Ludwika Waryńskiego, Plac Towarzystwa Jaszczurczego od nr domu 1 do 20

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Jan Grzybowski
    29 (24,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Teresa Pokora
    44 (37,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Monika Wiesława Puzon
    17 (14,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Sadłowski
    28 (23,73%)

Okręg 5

Radzyń Chełmiński ulica: Fijewo od nr domu 1 do 17 i od nr 22 do końca i wieś Fijewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Violetta Maria Mielewczyk
    42 (49,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tadeusz Bochra
    13 (15,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patryk Mariusz Bochra
    30 (35,29%)

Okręg 6

Radzyń Chełmiński ulica: Fijewo od nr domu 18 do 21

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Teodora Zofia Sowińska
    54 (48,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Iwona Anna Siemianowska
    7 (6,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Roma Skowrońska
    51 (45,54%)

Okręg 7

Sołectwo: Dębieniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Malinowska
    49 (52,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tadeusz Sobel
    44 (47,31%)

Okręg 8

Sołectwa: Gawłowice i wieś Gziki, Radzyń Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sylwester Bednarczyk
    48 (46,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewelina Lewandowska
    32 (31,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Łukasz Lupa
    2 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Rokiciński
    21 (20,39%)

Okręg 9

Sołectwo: Zielnowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marlena Żychowska
    39 (36,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Magdalena Karolina Rąbalska
    50 (46,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Kazimierz Misztal
    18 (16,82%)

Okręg 10

Sołectwo: Zakrzewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Pałka
    39 (33,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwia Pesta
    31 (26,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Paweł Wiśniewski
    8 (6,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksander Józef Gładyszewski
    7 (6,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogumiła Łucka
    30 (26,09%)

Okręg 11

Sołectwa: Kneblowo, Nowy Dwór, Szumiłowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marian Gładyszewski
    68 (49,64%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Piłat
    69 (50,36%)

Okręg 12

Sołectwo: Czeczewo i wieś Wymysłowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Józef Michaliszyn
    103 (59,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marian Stanisław Siemianowski
    70 (40,46%)

Okręg 13

Sołectwa: Mazanki, Radzyń Wybudowanie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Grzegorz Witkowski
    52 (38,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Józef Jerzy Siemianowski
    33 (24,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Jan Szałecki
    17 (12,50%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Sławomira Nadworna
    34 (25,00%)

Okręg 14

Sołectwo: Rywałd

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lucjan Franciszek Poznański
    57 (36,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Cichocka
    30 (19,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SIEMIANOWSKIEGO NAJLEPSZA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Maria Sołtys
    32 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Mariusz Badalewski
    22 (14,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Tomasz Kasprowicz
    16 (10,19%)

Okręg 15

Sołectwa: Gołębiewo, Stara Ruda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Franciszek Makuracki
    38 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zdzisław Tusień
    66 (57,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Markowska
    10 (8,77%)