Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Susz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Susz : Bałtycka, Kajki, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Parkowa, Podmurze, Rybacka, Słowiańska, Stare Miasto, Szewska, Wąska, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Zalewski
    58 (22,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Skowierzak
    23 (8,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Tomaszewski
    136 (51,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Krystian Krasiński
    46 (17,49%)

Okręg 2

Susz: Iławska, Kopernika, Leśna, Magnolii, Osiedle Leśne, Pieniężnego, Słoneczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Julian Blonkowski
    92 (38,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Witold Sacharczuk
    54 (22,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Magda Dumkiewicz
    16 (6,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marian Ryszard Górny
    76 (31,93%)

Okręg 3

Susz: Banachiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Polna, Prabucka, Sosnowa, Świętego Floriana, Wiejska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Szczegielniak
    71 (21,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Bańkowski
    128 (38,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Hubert Młynarczyk
    97 (28,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Ługowski
    39 (11,64%)

Okręg 4

Susz: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Czesława Miłosza, Galla Anonima, Gdańska, Henryka Sucharskiego, Jana Brzechwy, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 - go Maja, Marii Curie-Skłodowskiej, Mikołaja Reja, Piotra Skargi, Pułaskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Staffa, Tuwima, Władysława Jagiełły, Zaciszna, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Żarnowski
    104 (23,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Lulińska
    108 (24,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Aleksandra Krystyna Dwórznik
    195 (44,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Małowiejska
    27 (6,22%)

Okręg 5

Susz: Dworcowa, Osiedle Janusza Korczaka, Warmińska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Mądry
    290 (82,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Andrzej Makowski
    5 (1,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Zieliński
    31 (8,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JACKA WŁODARSKIEGO"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Włodarski
    27 (7,65%)

Okręg 6

Susz: Jana Kochanowskiego, Józefa Wybickiego, Juliusza Słowackiego, Mickiewicza, Piaskowa, Piastowska, Plażowa, Stanisława Konarskiego, Willowa, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Przemysław Tuliński
    177 (32,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Zakrzewski
    98 (17,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Rogala
    177 (32,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Tur
    94 (17,22%)

Okręg 7

Susz: Akacjowa, Jaśminowa, Kalinowa, Koszarowa, Osiedle Brzostowe, Osiedle 11 Listopada.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Iwona Katarzyna Walesiak
    160 (73,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Piotr Michałowski
    57 (26,27%)

Okręg 8

Bronowo, Jawty Małe, Karolewo, Nipkowie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Wierzbicka-Sobocińska
    98 (37,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bernadeta Bielak
    91 (34,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Słupek
    29 (11,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Jaremicz
    45 (17,11%)

Okręg 9

Bornice, Janowo, Lubnowy Małe, Lubnowy Wielkie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kazimierz Eugeniusz Mrówczyński
    182 (59,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Zajko
    114 (37,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Tomczyk
    9 (2,95%)

Okręg 10

Bałoszyce, Bałoszyce Małe, Jawty Wielkie, Wądoły, Wiśniówek, Żakowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ludomir Karol Surówka
    125 (32,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Rucińska
    97 (25,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Urban
    55 (14,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Cezary Jan Fabijański
    11 (2,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Rzemieniewski
    95 (24,80%)

Okręg 11

Dąbrówka, Michałowo, Różnowo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Przybysławski
    98 (34,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Kazimierz Skowierzak
    18 (6,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Gapys
    167 (59,01%)

Okręg 12

Dolina, Kamieniec, Lisiec, Olbrachtowo, Olbrachtówko, Piaski, Rudniki, Stawiec, Zieleń.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Goik
    151 (36,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Daniel Szczepański
    104 (24,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Kępiński
    30 (7,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wioletta Siecińska
    133 (31,82%)

Okręg 13

Boleszów, Chełmżyca, Grabowiec, Januszewo, Piotrkowo, Zofiówka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bogusław Dziki
    139 (44,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Szarszewski
    117 (37,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jerzy Kędzierski
    58 (18,47%)

Okręg 14

Babięty Małe, Babięty Wielkie, Czerwona Woda, Emilianowo, Emilianowo-Róża, Huta, Jakubowo Kisielickie, Krzywiec, Redaki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Puciński
    141 (32,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Ksiuk
    59 (13,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Maksimik
    240 (54,55%)

Okręg 15

Adamowo, Brusiny, Brusiny Małe, Fabianki, Falknowo, Falknowo Małe, Różanki, Ulnowo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Gruszczyński
    98 (23,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Michałowski
    38 (8,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA DLA GMINY SUSZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mateusz Rogala
    120 (28,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Beata Sikorska
    158 (37,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Bronisław Markuszewski
    11 (2,59%)