Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radymno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rynek, Cicha, Stefana Batorego, Legionów, Kilińskiego, Rejtana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Czesław Lechowicz
    18 (12,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Michał Boruta
    42 (28,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Czech-Wójcik
    40 (27,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Jackowski
    47 (31,97%)

Okręg 2

Sienkiewicza, Zachariasiewicza, Polna, Gruszki, Narutowicza, Zamknięta, Zarzecze, Grunwaldzka, Szopena, Krasińskiego, Kościuszki, Lwowska nr 3, 5, 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Stanisław Trysła
    35 (19,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Joanna Żelak
    90 (50,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lesław Leon Kryczyński
    54 (30,17%)

Okręg 3

Spisówka, Słoneczna, Słowackiego, Strażacka, Bema, Mickiewicza, Okrzei, Piłsudskiego, Jana III Sobieskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mateusz Piotr Buśko
    51 (34,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Maria Burbeło
    65 (43,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Jan Gerula
    34 (22,67%)

Okręg 4

Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Stefana Żeromskiego, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, 3 - go Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Halina Wołos
    26 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Sobolewska
    46 (19,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bogusław Sebastian Sierżęga
    79 (33,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zygmunt Roman Marciak
    83 (35,47%)

Okręg 5

Dolna (nr parzyste od 2 do 32), Kołłątaja, Sportowa, Nadbrzeżna, Lwowska (nr parzyste od 2 do14), Piekarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Karol Moszumański
    31 (21,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Eugeniusz Olech
    15 (10,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Broda
    66 (46,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kazimierz Madycki
    30 (21,13%)

Okręg 6

Wiosenna, Letnia, Jesienna, Zimowa, Królowej Jadwigi, Lwowska (nr nieparzyste od 11 do 37, nr parzyste od 48 do 70), Młynarska, Dolna (nr nieparzyste od 1 do 49).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Józef Nietrzeba
    35 (18,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Wojciech Andrejko
    93 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Katarzyna Kalisz
    35 (18,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Liliana Jadwiga Wysoczańska
    23 (12,37%)

Okręg 7

Jana Pawła II, Kasztanowa, Wiśniowa, Pogodna, Akacjowa, Jagodowa, Wietrzna, Kolejowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA LIZONIA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marian Lizoń
    52 (29,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Kalin
    97 (55,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Władysław Mikoś
    26 (14,86%)

Okręg 8

Złota Góra, Błonie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Kuta
    21 (14,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Józef Lizoń
    28 (19,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Mikołaj Pacek
    57 (39,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Zenon Żyga
    39 (26,90%)

Okręg 9

Osiedle Jagiełły blok nr 1, 2, 6, 8, 9, 10, 11

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Henryk Krawczyk
    7 (4,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwia Bernardeta Bącal
    36 (22,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edward Franciszek Piliszko
    79 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Elżbieta Kalemba-Piętka
    36 (22,78%)

Okręg 10

Osiedle Jagiełły blok nr 3, 4, 5, 7, 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Grzegorz Marciak
    25 (15,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Anna Brudniak
    43 (26,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zygmunt Uszakiewicz
    55 (34,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Józef Popkiewicz
    38 (23,60%)

Okręg 11

Osiedle Jagiełły blok nr 13, 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Gut
    20 (13,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Adam Królik
    35 (23,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marta Joanna Sawicka
    36 (24,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Zieliński
    57 (38,51%)

Okręg 12

Osiedle Jagiełły blok nr 15, 16, 18

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Nowak
    25 (12,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogumiła Kurdybacha
    64 (32,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Krystyna Krzyżanowska
    72 (36,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Witold Krzysztof Pawlik
    34 (17,44%)

Okręg 13

Osiedle Jagiełły blok nr 17, 19

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Grażyna Czajka
    16 (10,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janina Koniuch
    55 (36,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Henryk Sobejko
    57 (38,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Michał Kowalowicz
    21 (14,09%)

Okręg 14

Zielona, Budowlanych 1A, 1B (nr parzyste od 2 do 18), Tysiąclecia, Lwowska (9, 9A, 9B, nr parzyste od 18 do 46A), Kazimierza Wielkiego, St. Kardynała Wyszyńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Zwierkowska
    22 (13,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Michał Kuta
    43 (27,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Genowefa Wyczawska
    34 (21,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Diawoł
    60 (37,74%)

Okręg 15

Sanowa, Rybacka, Plażowa, Zasanie, Piaskowa, Budowlanych (nr nieparzyste od 7 do 59, nr parzyste od 20 do 78)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Stanisław Zachodni
    49 (30,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNÓWMY RADYMNO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Piotr Suchodolski
    81 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY DOBRO RADYMNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Janusz Bar
    32 (19,75%)