Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczebrzeszyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Przedmieście Szperówka, Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Cicha, Cmentarna, Dolna, Frampolska, Gorajska, Górna, Klinowa, Krótka, Partyzantów, Słoneczna, Stara Rozłopska, Studzienna, Zofii Sas-Jaworskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Jan Hejno
    113 (47,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Józef Edward Włas
    126 (52,72%)

Okręg 2

Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Dawida, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kryka "Topoli", Leśna, Nowa, Ogrodowa, Piwna, Turowskiego „Norberta”, Zielona, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Paweł Złomańczuk
    75 (24,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Sylwester Bartnik
    44 (14,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 20 Danuta Marta Olcha
    100 (32,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Szawara
    88 (28,66%)

Okręg 3

Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Polna, Szkolna, Trębacka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Piłat
    87 (27,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Pietrowicz
    140 (44,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Witold Czesław Grula
    56 (17,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY STEFAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Róża Stefańska
    30 (9,58%)

Okręg 4

Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Doktora Klukowskiego, Plac Tadeusza Kościuszki, Sądowa, Sobieskiego, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 68 strona parzysta), Zwierzyniecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Konrad Wojciech Bizior
    86 (46,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Grzegorz Złomańczuk
    99 (53,51%)

Okręg 5

Sołectwo Przedmieście Zamojskie ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 53 do nr 185 strona nieparzysta)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Kowalik
    144 (47,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Alina Krystyna Czop
    62 (20,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kamil Bartłomiej Chwiejczak
    98 (32,24%)

Okręg 6

Osiedle Klemensów ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 193 do końca strona nieparzysta i od nr 214 do końca strona parzysta), Zaułek, Związkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Pomarański
    134 (34,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Wolanin
    38 (9,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Tadeusz Wojciechowski
    62 (15,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIZIOR OSIEDLE KLEMENSÓW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Bizior
    159 (40,46%)

Okręg 7

Sołectwo Kawęczynek, Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Przedmieście Błonie ulice: Błonie, Boczna, Sadowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patrycja Izabela Kapuścińska
    76 (19,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zdzisław Jan Oczkoś
    134 (34,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Krasula
    124 (32,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Witold Wróblewski
    50 (13,02%)

Okręg 8

Sołectwo Bodaczów ulica ZOR, Sołectwo Bodaczów od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 244 i nr 502 (strona parzysta)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Maria Rycaj
    191 (54,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Kłus
    131 (37,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Matwij
    31 (8,78%)

Okręg 9

Sołectwo Bodaczów od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 246 do końca (strona parzysta)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Piotr Traczykiewicz
    168 (38,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Janusz Zych
    234 (53,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Diana Nina Bednarz-Kikut
    32 (7,37%)

Okręg 10

Sołectwo Brody Małe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dariusz Michał Samulak
    115 (54,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Monika Harkot
    96 (45,50%)

Okręg 11

Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec – Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Maria Nizio
    128 (55,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Socha
    103 (44,59%)

Okręg 12

Sołectwo Niedzieliska od nr 1 do nr 199, Sołectwo Niedzieliska – Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Barbara Gontarz
    102 (42,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Andrzej Kot
    138 (57,50%)

Okręg 13

Sołectwo Niedzieliska od nr 200 do końca, Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Ćmiel
    56 (26,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Szczygieł
    110 (51,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Jan Sołtys
    48 (22,43%)

Okręg 14

Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Poduchowna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Hałasa
    222 (60,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sławomir Józef Dziadosz
    48 (13,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY SZCZEBRZESZYN

kandydatliczba głosów

  1. 16 Waldemar Wawryk
    99 (26,83%)

Okręg 15

Sołectwo Wielącza-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Głąb
    98 (53,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATEJA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Tomasz Dygas
    76 (41,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesław Jan Wołoch
    10 (5,43%)