Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łubnice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Andrzejów Wieś Andrzejów: ul. Ladomierz, Wrocławska; Sołectwo Wójcin część wsi: Wójcin ulice: Makowa, Leśna, Mieszka I, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Zimoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

103 (79,23%)

Krzysztof Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (20,77%)

Okręg 2

Sołectwo Wójcin część wsi: Wójcin ulice: Mickiewicza, Dolna, Chopina, Kołłątaja, Wieluńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Stanisław Szczukiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

19 (12,03%)

Maria Jolanta Gwizdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY WSPÓLNIE DLA WÓJCINA

123 (77,85%)

Marek Tomasz Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (10,13%)

Okręg 3

Sołectwo Wójcin część wsi: Wójcin ulice: Krótka, Strażacka, Kochanowskiego, Plac Tysiąclecia, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wojciech Pawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSPÓLNOTY

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Wójcin część wsi: Wójcin ulice: Strzelnicza, Orzeszkowa, Sienkiewicza, Kopernika, Młyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aniela Mariola Kuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

61 (43,26%)

Michał Damian Piasta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSPÓLNOTY

57 (40,43%)

Hanna Barbara Chałupka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (16,31%)

Okręg 5

Sołectwo: Kolonia Dzietrzkowice wieś: Brzozówka ulice: Wrzosowa, Wieluńska część wsi: Kolonia Dzietrzkowice ulice: Mickiewicza, Poniatowskiego, Obrońców Warszawy, Północna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Machynia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

40 (51,28%)

Stanisław Łebski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (48,72%)

Okręg 6

Sołectwo: Kolonia Dzietrzkowice część wsi: Kolonia Dzietrzkowice ulice: Polna, Wieruszowska, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Karol Woźny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP KOLONIA DZIETRZKOWICE

90 (66,18%)

Tadeusz Franciszek Idasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (33,82%)

Okręg 7

Sołectwo: Dzietrzkowice część wsi: Dzietrzkowice ulice: Prusa, Leśna, Łąkowa, Konopnickiej, Kościuszki 46 - 66

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriel Kamil Idasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

47 (39,83%)

Adam Piotr Olek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (60,17%)

Okręg 8

Sołectwo: Dzietrzkowice część wsi: Dzietrzkowice ulice: Kościuszki 1 - 45, Tysiąclecia 92 – 100, Wieluńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Benedykt Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

76 (61,79%)

Adam Józef Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (38,21%)

Okręg 9

Sołectwo: Dzietrzkowice część wsi: Dzietrzkowice ulice: Byczyńska, Sienkiewicza, Tysiąclecia 39 - 91

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kędzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

85 (65,89%)

Tomasz Dariusz Wydmuch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (34,11%)

Okręg 10

Sołectwo: Dzietrzkowice część wsi: Dzietrzkowice ulice: Prosta, Polna, Moniuszki, Szkolna, Tysiąclecia 2 - 38, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Podgórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

66 (53,23%)

Dawid Krzysztof Merta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (46,77%)

Okręg 11

Sołectwo: Ludwinów Gielniówka, Jeziorko, Ludwinów, , Rzepisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Agnieszka Kmiecik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

91 (67,91%)

Wojciech Piotr Krawczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (32,09%)

Okręg 12

Sołectwo: Łubnice część wsi: Łubnice ulice: gen. Sikorskiego 66 - 89, Leśna, Ogrodowa, Polna, Wieluńska, Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Musiałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

122 (69,71%)

Katarzyna Jędros-Malatyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (30,29%)

Okręg 13

Sołectwo: Łubnice część wsi: Łubnice ulice: gen. Sikorskiego 16 – 65, 90 - 111

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Hyłka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

59 (38,06%)

Maciej Merta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWY KLUB SPORTOWY „START” ŁUBNICE

69 (44,52%)

Rafał Józef Safian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (17,42%)

Okręg 14

Sołectwo: Łubnice część wsi: Łubnice ulice: Byczyńska, Cmentarna, gen. Sikorskiego 1 - 15, 112 - 124, Kościelna, Łąkowa, Sadowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Zych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

47 (31,76%)

Marian Stanisław Baniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWY KLUB SPORTOWY „START” ŁUBNICE

72 (48,65%)

Jolanta Warga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (19,59%)

Okręg 15

Sołectwo: Łubnice część wsi: Łubnice ulice: Piastowska, Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY ŁUBNICE

51 (44,35%)

Piotr Adam Faryś

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

37 (32,17%)

Monika Krowicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (23,48%)