Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Puławy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Budowlanych, Dęblińska, Długa, Gołębska, Hugona Kołłątaja nieparzyste od nr 41 do nr 47 i wszystkie od nr 54 do końca, Kombatantów, Komunalna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Majdan, Młyńska, Ignacego Mościckiego, Piaskowa od nr 65 do końca, 6 Sierpnia od nr 51 do końca, Szwedzka, Wczasowa, Wiślana, Wólka Profecka, Zarzecze, Hugona Kołłątaja wszystkie od nr 1 do nr 27 i nieparzyste od nr 29 do nr 39, 3 Maja, marsz. Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 5 do nr 25, Portowa, Pusta, 6 Sierpnia od nr 2 do nr 50, Stanisława Staszica, Wąska, Wiejska, Stanisława Eustachiewicza, Gdańska, Franciszka Karpińskiego, marsz. Józefa Piłsudskiego nieparzyste od nr 31 do nr 45, Polna nr 1, nr 1a, dr. Mieczysława Kowalskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Leśna nieparzyste od nr 15 do nr 33, Jaworowa, Hugona Kołłątaja parzyste od nr 28 do nr 50, Leśna nieparzyste od nr 7 do nr 13 i parzyste od nr 8 do końca, Piaskowa od nr 2 do nr 61.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Liliana Kotlińska-Matuła
    69 (1,43%)
  2. 2 Tomasz Kraszewski
    463 (9,56%)
  3. 1 Halina Anna Jarząbek
    583 (12,04%)
  4. 4 Katarzyna Siedlecka
    228 (4,71%)
  5. 5 Andrzej Górnik
    75 (1,55%)
  6. 3 Stefan Eugeniusz Śliwczyński
    242 (5,00%)
  7. 6 Ryszard Adamczyk
    151 (3,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Andrzej Szczypa
    55 (1,14%)
  2. 5 Hanna Winiarska
    25 (0,52%)
  3. 4 Iwona Kimak
    27 (0,56%)
  4. 3 Stanisław Emil Szajowski
    143 (2,95%)
  5. 1 Mariusz Cytryński
    605 (12,49%)
  6. 7 Marzanna Jolanta Hampel
    63 (1,30%)
  7. 6 Joanna Ludwika Olejnik
    26 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Stefaniak
    81 (1,67%)
  2. 5 Magdalena Maria Łaszcz-Kozak
    32 (0,66%)
  3. 6 Beata Wagner
    59 (1,22%)
  4. 7 Piotr Szczepanik
    55 (1,14%)
  5. 1 Sławomir Jan Seredyn
    647 (13,36%)
  6. 3 Robert Mariusz Morszczyzna
    144 (2,97%)
  7. 2 Iwona Lewikowska
    259 (5,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Kozik
    283 (5,84%)
  2. 3 Ryszard Cybula
    89 (1,84%)
  3. 5 Magdalena Maria Winiarska
    140 (2,89%)
  4. 4 Kamil Zięcina
    157 (3,24%)
  5. 2 Rafał Wojciech Nowak
    141 (2,91%)

Okręg 2

aleja Partyzantów parzyste od nr 8 do nr 16, Lubelska nieparzyste od nr 1 do nr 17, Cypriana Kamila Norwida nieparzyste od nr 15 do nr 25 i parzyste od nr 24 do nr 32, Wojska Polskiego, aleja Partyzantów nieparzyste od nr 25 do nr 29, wszystkie od nr 30 do końca, Henryka Arciucha, Henryka Dąbrowskiego, Marii Grzegorzewskiej, gen. Józefa Hauke-Bosaka, Michała Heidenreicha Kruka, Feliksa Jaroszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Mikołaja Reja, Józefa Sowińskiego, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego, Stefana Żeromskiego od nr 21 do końca, Żyrzyńska, Jana Kochanowskiego, Henryka Sienkiewicza od nr 3 do nr 19, Juliusza Słowackiego od nr 5 do nr 10a, Stefana Żeromskiego od nr 3 do nr 20, aleja Partyzantów nieparzyste od nr 3 do nr 11A, Karola Olszewskiego, Polna od nr 19 do końca, Centralna, Polna od nr 2 do nr 18, aleja Partyzantów nr 15, Bronisława Czecha, Józefa Bema, Janusza Kusocińskiego, Eugeniusza Lokajskiego, Bolesława Prusa, Zygmunta Wróblewskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Rzepkowski
    578 (12,52%)
  2. 3 Piotr Wójcik
    166 (3,60%)
  3. 5 Anna Monika Marzec
    180 (3,90%)
  4. 2 Michał Śmich
    200 (4,33%)
  5. 4 Agnieszka Bodeńko
    69 (1,50%)
  6. 6 Edyta Anna Marczuk
    90 (1,95%)
  7. 7 Grzegorz Bińczak
    208 (4,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Helena Malinowska
    26 (0,56%)
  2. 5 Bożena Jadwiga Sochaj-Antoniak
    20 (0,43%)
  3. 6 Edward Kłos
    30 (0,65%)
  4. 7 Piotr Jerzy Różycki
    88 (1,91%)
  5. 2 Joanna Ciaś
    86 (1,86%)
  6. 3 Janina Jarosz-Raczyńska
    30 (0,65%)
  7. 1 Wojciech Stefan Tarłowski
    301 (6,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Józef Stępień
    203 (4,40%)
  2. 1 Elżbieta Anna Szymańska
    816 (17,68%)
  3. 3 Ryszard Smolak
    222 (4,81%)
  4. 4 Alina Borowska
    46 (1,00%)
  5. 5 Marcin Kowal
    87 (1,89%)
  6. 6 Katarzyna Bochenkiewicz
    77 (1,67%)
  7. 7 Beata Renata Piesta
    127 (2,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Iwona Bratoszewska
    91 (1,97%)
  2. 1 Urszula Katarzyna Urbanowicz
    276 (5,98%)
  3. 4 Zbigniew Janusz Cieślak
    63 (1,37%)
  4. 2 Marek Edward Kamiński
    218 (4,72%)
  5. 5 Marzanna Pakuła
    317 (6,87%)

Okręg 3

gen. Stefana Grota-Roweckiego nieparzyste, Legionu Puławskiego, Franciszka Lessla, Lubelska 18, Na Stoku, rtm. Witolda Pileckiego, 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Saperów Kaniowskich, gen. Władysława Sikorskiego parzyste, Armii Krajowej, ks. Zygmunta Adamczewskiego, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Cicha, Cyprysowa, Irysowa, Mieczysława Kołodzieja, Mikołaja Kopernika, Stanisława Kraussa, Kwiatowa, Ludwika Meresty, Miodowa, mjr. Mariana Bernaciaka „Orlika”, Juliana Opani, Pogodna, por. Zbigniewa Panasia, Pszczela, Romantyczna, Różana, Sadowa, gen. Władysława Sikorskiego nieparzyste, Sosnowa, Spacerowa, Tęczowa, Jana Antoniego Tyczyńskiego, Urocza, Wrzosowa, Jana Zdebika, Antoniego Amborskiego, Feliksa Bary, Anny Boskiej, Adama Chmielowskiego, Kazimiery Dryi, Górna, Bolesława Grzebalskiego, Harcerska, Jadwigi Hollakowej, Stanisława Jakubickiego, Stanisława Jednacza, Haliny Kędzierskiej, Kolejowa, Stanisława Kosmali, Stanisława Kotera, Władysława Kuncewicza, Krótka, Lubelska od nr 19 do końca, Cypriana Kamila Norwida nieparzyste od nr 27 do nr 33 i wszystkie od nr 34 do końca, Stefana Okrzei, Orląt Lwowskich, Jana Tadeusza Ostrowskiego, Franciszka Pałki, Jana Pasiaka, Południowa, Poprzeczna, Północna, Anny Renet-Jursz, Składowa, Haliny Szalkiewiczowej, Alojzego Szubartowskiego, Środkowa, Franciszka Świgosta, Towarowa, Marty Wolińskiej, Włodzimierza Zinkiewicza, aleja Partyzantów nr 28, Kaniowczyków, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 14 i nr 16, Władysława Reymonta od nr 1 do nr 4, Wacława Sieroszewskiego wszystkie od nr 1 do nr 9 i parzyste od nr 12 do nr 18, Marii Dąbrowskiej, Franciszka Dionizego Kniaźnina, Marii Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, ks. Piotra Skargi, ks. Piotra Ściegiennego, Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta od nr 8b do końca, Henryka Sienkiewicza od nr 21 do końca, Wacława Sieroszewskiego nieparzyste od nr 11 do końca i parzyste od nr 22 do końca, Juliusza Słowackiego od nr 15 do końca, Juliana Tuwima.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Józef Ścibior
    432 (7,77%)
  2. 4 Tomasz Piotr Panek
    82 (1,47%)
  3. 1 Bożena Anna Krygier
    929 (16,70%)
  4. 5 Łukasz Tomasz Wojciechowski
    83 (1,49%)
  5. 8 Katarzyna Hałas
    231 (4,15%)
  6. 3 Zofia Irena Bojarska
    82 (1,47%)
  7. 6 Czesława Terech
    13 (0,23%)
  8. 7 Maciej Abramek
    30 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Adam Kowalczyk
    291 (5,23%)
  2. 3 Joanna Małgorzata Szostak
    101 (1,82%)
  3. 6 Dariusz Nieleszczuk
    22 (0,40%)
  4. 2 Piotr Wojciech Sadurski
    276 (4,96%)
  5. 4 Danuta Małgorzata Sobich
    84 (1,51%)
  6. 5 Jadwiga Teresa Biały
    7 (0,13%)
  7. 7 Monika Ochalska
    43 (0,77%)
  8. 8 Bożena Suszek
    32 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Wójcik
    936 (16,83%)
  2. 2 Tamara Irena Jadczyszyn
    169 (3,04%)
  3. 6 Monika Magdalena Bancerz
    107 (1,92%)
  4. 3 Anna Stanisława Kędziora
    198 (3,56%)
  5. 5 Magdalena Maria Tuszyńska
    146 (2,62%)
  6. 4 Tomasz Goluch
    72 (1,29%)
  7. 7 Paweł Wawer
    74 (1,33%)
  8. 8 Grzegorz Brzozowski
    58 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Agnieszka Przykaza
    231 (4,15%)
  2. 1 Andrzej Robert Kuszyk
    463 (8,32%)
  3. 3 Janusz Bogusław Filipczak
    94 (1,69%)
  4. 4 Joanna Monika Futera
    86 (1,55%)
  5. 5 Ryszard Sławomir Rusa
    87 (1,56%)
  6. 6 Anna Gąbka
    104 (1,87%)

Okręg 4

Chrystiana Piotra Aignera, aleja Mała, Browarna, Czartoryskich, Głęboka, Japońska, Księżnej Izabelli, marsz. Józefa Piłsudskiego parzyste od nr 6 do nr 54 i wszystkie od nr 57 do końca, Stanisława Moniuszki, Polskiego Czerwonego Krzyża, 4 Pułku Piechoty Wojska Polskiego, Rybacka, Ludwika Waryńskiego, Żulinki, aleja Królewska, Stanisława Baca, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Romualda Bielskiego, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Dębowa, Filtrowa parzyste od nr 2 do nr 56A, sierż. Józefa Franczaka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Gościńczyk od nr 12 do końca, Kazimierska od nr 1 do 5b i nieparzyste od nr 7 do nr 19, Klonowa, Stefana Kopecia, Tadeusza Kossakowskiego, Franciszka Kotarasińskiego, Krańcowa, Tadeusza Gajcego, Stefana Lewickiego, Lipowa, Henryka Malarskiego, Tadeusza Mieczyńskiego, Modrzewiowa, Leopolda Okulickiego, Parkowa, ppłk. „Konrada”, Stefanii Sempołowskiej, Skowieszyńska, Władysława Szczypy, Świerkowa, Kazimierza Zagrodzkiego, Zielona nieparzyste od nr 5 do końca i parzyste od nr 20 do końca, Jadwigi Ziemięckiej, Mariana Żebrowskiego, Teofila Cichockiego, gen. Fieldorfa „Nila”, Władysława Grabskiego, płk. Janusza Kujawskiego, Lubelska 10, Zielona nieparzyste od nr 1 do nr 3 i parzyste od nr 2 do nr 14a, Filtrowa nieparzyste od nr 5 do 7 i wszystkie od nr 58 do końca, gen. Stefana Grota-Roweckiego parzyste, Gościńczyk od nr 1 do nr 13, Ogrodowa, Grzegorza Piramowicza, Blacharska, Wojciecha Bartosza Głowackiego, gen. Jakuba Jasińskiego, Jabłoniowa, Jaśminowa, Kazimierska parzyste od nr 8 do nr 22 i wszystkie od nr 23 do końca, Jana Kilińskiego, Kowalska, Krzywa, gen. Antoniego Józefa Madalińskiego, Malarska, Malinowa, Miła, Mokra, Murarska, Niezapominajki, Piasecznica, Piękna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Połaniecka, Powiśle, Racławicka, Słoneczna, Stolarska, Michała Strzemskiego, Sybiraków, Józefa Sypniewskiego, Ślusarska, Tokarska, Wiśniowa, Włostowicka, Zbożowa, Złotnicza, Ceglana, Dyonizego Czachowskiego, Emilii Plater, Leona Frankowskiego, gen. Józefa Dwernickiego, Lucjana Kaznowskiego, Kajetana Koźmiana, Krystyny Krahelskiej, Ignacego Krasickiego, Zygmunta Krasińskiego, gen. Mariana Langiewicza, Ludwika Mierosławskiego, Adama Naruszewicza, Piotra Norblina, gen. Zygmunta Padlewskiego, Powstańców Listopadowych, Romów, Zygmunta Sierakowskiego, Spokojna, Romualda Traugutta, Stanisława Trembeckiego, Józefa Trześniaka, Jana Pawła Woronicza, Piotra Wysockiego, Franciszka Zabłockiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Bożena Niespodziana
    57 (1,09%)
  2. 2 Ignacy Tadeusz Czeżyk
    445 (8,51%)
  3. 7 Wojciech Jerzy Białek
    129 (2,47%)
  4. 1 Paweł Łukasz Matras
    592 (11,31%)
  5. 6 Agnieszka Kula
    101 (1,93%)
  6. 3 Ewa Maria Strzemska
    91 (1,74%)
  7. 5 Ireneusz Skowron
    82 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Jerzy Cichoń
    136 (2,60%)
  2. 1 Andrzej Jerzy Ścibior
    292 (5,58%)
  3. 6 Hubert Jerzy Martyna
    22 (0,42%)
  4. 2 Marek Alojzy Kawalec
    94 (1,80%)
  5. 5 Stefania Anna Kołodziejczyk
    96 (1,83%)
  6. 4 Halina Lizner
    42 (0,80%)
  7. 7 Ewa Alina Samiec
    54 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Marian Grobel
    802 (15,33%)
  2. 3 Barbara Bińczak
    68 (1,30%)
  3. 2 Sławomir Andrzej Przeździecki
    325 (6,21%)
  4. 4 Waldemar Edmund Rejmak
    114 (2,18%)
  5. 6 Anna Agnieszka Dżygało
    39 (0,75%)
  6. 5 Antoni Sabczew
    67 (1,28%)
  7. 7 Danuta Dziwisz
    64 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Mirosław Maj
    1 275 (24,37%)
  2. 2 Lilianna Jaworska
    94 (1,80%)
  3. 5 Małgorzata Zarzycka
    52 (0,99%)
  4. 3 Michał Tomasz Zakrzewski
    77 (1,47%)
  5. 4 Andrzej Walasik
    22 (0,42%)