Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Obrowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Brzozówka ulice: Agrestowa, Akacjowa, Arachidowa, Aroniowa, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Granatowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kokosowa, Laskowa, Malinowa, Morelowa, Okrężna, Oliwkowa, Olszynowa, Orzechowa, Owocowa Porzeczkowa, Poziomkowa, Szkolna, Śliwkowa, Truskawkowa, Węgierkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Winogronowa, Wiśniowa, Żurawinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Socha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ BRZOZÓWKA

212 (41,90%)

Anna Joanna Łoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

192 (37,94%)

Bogdan Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN MAZUREK

102 (20,16%)

Okręg 2

Sołectwo Brzozówka ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Osikowa, Sosnowa, Świerkowa, Toruńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Skórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

187 (55,99%)

Maria Aniela Morawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO CELU

147 (44,01%)

Okręg 3

Sołectwo Głogowo ulice: Akacjowa, Arbuzowa, Bajkowa, Baśniowa, Bilardowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Cicha, Cytrynowa, Daliowa, Długa, Fiołkowa, Goździkowa, Granatowa, Hiacyntowa, Irysowa, Jarzębinowa, Klonowa, Konwaliowa, Kościelna, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Łąkowa, Makowa, Młodzieżowa, Muślinowa, Narcyzowa, Olimpijska, Olszynowa, Osiedlowa, Osikowa, Owocowa, Piaskowa, Piłkarska, Pistacjowa, Polna, Pomarańczowa, Poranna Rosa, Pszeniczna, Radosna, Rolna, Różana, Słoneczna, Słonecznikowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wesoła, Wierzbowa, Wiosenna, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anita Słomkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

286 (47,91%)

Artur Kanarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

311 (52,09%)

Okręg 4

Sołectwo Głogowo ulice: Bażantowa, Bobrowa, Borowikowa, Borówkowa, Borsukowa, Brzozowa, Dębowa, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeżynowa, Krucza, Lisia, Łabędzia, Malinowa, Orla, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rysia, Sarnia, Sosnowa, Strumykowa, Warszawska, Wilcza, Wrzosowa, Żbikowa, Żołędziowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Sadowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

114 (23,65%)

Roman Rygielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"

101 (20,95%)

Daniela Elżbieta Korpalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO CELU

140 (29,05%)

Krzysztof Czerepiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

127 (26,35%)

Okręg 5

Sołectwo Dobrzejewice: Dobrzejewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Juliusz Błaszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

163 (46,97%)

Bartosz Jan Zduński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

184 (53,03%)

Okręg 6

Sołectwo Zawały: Zawały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Joanna Tarkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

240 (65,22%)

Paweł Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY

128 (34,78%)

Okręg 7

Sołectwo Łążyn II: Łążyn II, Kuźniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Falkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Kazimierzewo: Kazimierzewo Sołectwo Zębowo: Zębowo Sołectwo Skrzypkowo: Skrzypkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Przewięźlikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

176 (45,95%)

Zbigniew Bogusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZEWA, ZĘBOWA, SKRZYPKOWA

207 (54,05%)

Okręg 9

Sołectwo Szembekowo ulice: Bajkowa, Balonowa, Bociania, Brzozowa, Gronostajowa, Jacka i Agatki, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kopciuszka, Krokusowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Łąkowa, Magnoliowa, Miętowa, Miła, Misia Uszatka, Narcyzowa, Osiedlowa, Owocowa, Piękna, Reksia, Rumiankowa, Sarnia, Sasankowa, Sąsiedzka, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Szembeka, Świerkowa, Tymiankowa, Wierzbowa, Zielna, Żonkilowa, Żurawia, Sołectwo Łążynek: Łążynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriel Mytlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

233 (48,85%)

Jan Kazimierz Marcinkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄŻYNKA I SZEMBEKOWA

244 (51,15%)

Okręg 10

Sołectwo Obrowo ulice: Agrestowa, Aleja Lipowa, Bezpieczna, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Energetyczna, Górna, Gruszowa, Informatyczna, Jabłoniowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Linowa, Mechaniczna, Miła, Mokra, Morelowa, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Prosta, Sadowa, Skośna, Spokojna, Szafirowa, Turkusowa, Warszawska, Wesoła, Wiśniowa, Żwirowa Sołectwo Zębówiec: Zębówiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jan Popławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

278 (57,20%)

Wojciech Urbański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

208 (42,80%)

Okręg 11

Sołectwo: Obrowo ulice: Astrowa, Borowikowa, Brzozowa, Dworcowa, Fiołkowa, Gajowa, Goździkowa, Gerberowa, Grzybowa, Hiacyntowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaworowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kurkowa, Leszczynowa, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olszynowa, Orzechowa, Osiedlowa, Różana, Rydzowa, Rysia, Sarnia, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Storczykowa, Szkolna, Świerkowa, Tulipanowa, Wiązowa, Wierzbowa, Żołędziowa, Żonkilowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

220 (47,01%)

Marcin Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY

149 (50,17%)

Okręg 12

Sołectwo Kawęczyn: Kawęczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Waldemar Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

148 (49,83%)

Marcin Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BEJGIER

149 (50,17%)

Okręg 13

Sołectwo Osiek nad Wisłą ulice: Akacjowa, Astrowa, Białe Góry, Brzozowa, Bobrownicka, Cicha, Chabrowa, Daglezjowa, Fiołkowa, Gołębia, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jesienna, Jodłowa, Kasztanowa, Klin Dworski, Konwaliowa, Krucza, Leśna, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, M. B. Skępskiej, Modrzewiowa, Nad Wisłą, Obrowska, Orla, Osiedlowa, Osikowa, Różana, Skośna, Słonecznikowa, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Stokrotkowa, Świerkowa, Turystyczna, Wiązowa, Wierzbowa, Wiślana, Wronia, Wspólna Sołectwo Sąsieczno ulice: Bajkowa, Boczna, Brzozowa, Czernikowska, Długa, Jałowcowa, Jasna, Krótka, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Magiczna, Miła, Osiedlowa, Piaskowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Prosta, Radosna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczne Wzgórze, Sosnowa, Sportowa, Stawy, Stokrotki, Wesoła, Żwirowa Sołectwo Stajenczynki ulice: Akacjowa, Aleja Jesienna, Aleja Wiosenna, Babiego Lata, Bursztynowa, Diamentowa, Długa, Dominikowo, Jagodowa, Jeżynowa, Józefowo, Leśny Kąt, Łąkowa, Łęg-Osiek, Na Skraju, Pistacjowa, Pleszewiec, Rubinowa, Sąsiedzka, Słoneczna, Storczykowa, Strumykowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Widokowa, Wspólna, Żelaźniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Załęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

131 (20,25%)

Marzenna Elżbieta Niemczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

112 (17,31%)

Bogusław Wiesław Ciechacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAD BRZEGIEM WISŁY

84 (12,98%)

Tymon Michał Kokot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWIŚLAŃSKA OSTOJA

187 (28,90%)

Barbara Bejgier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BEJGIER

133 (20,56%)

Okręg 14

Sołectwo Osiek nad Wisłą ulice: Agrestowa, Aroniowa, Barwna, Bażantowa, Brzoskwiniowa, Błękitna, Czernikowska, Czereśniowa, Dzika, Gajowa, Gruszowa, Handlowa, Jabłoniowa, Jasna, Jagodowa, Jęczmienna, Jeziorna, Jeżynowa, Kalinowa, Kręta, Krokusowa, Księżycowa, Letnia, Lisia, Leśna Polana, Łąkowa, Łosia, Malinowa, Miła, Morelowa, Motylkowa, Ogrodowa, Owocowa, Piękna, Pogodna, Pod Papugami, Polna, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Radosna, Sarnia, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strażacka, Storczykowa, Śliwkowa, Szczęśliwa, Tęczowa, Toruńska, Truskawkowa, Tulipanowa, Urocza, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wypoczynkowa, Zacisze, Zimowa, Źródlana, Żurawia, Żytnia, Sołectwo Dzikowo ulice: Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dzikowska, Cisowa, Fiołkowa, Gołębia, Iglasta, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Krucza, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Mahoniowa, Makowa, Modrzewiowa, Nadwiślańska, Nad Rzeką, Rzeczna, Piaskowa, Niedźwiedzia, Orla, Przybrzeżna, Różana, Rybacka, Rysia, Sadowa, Sarnia, Słowikowa, Słonecznikowa, Sokola, Sosnowa, Storczykowa, Szafirowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wilcza, Wiślana, Wodna, Żurawia, Żeglarska Sołectwo Smogorzewiec: The Beatles

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Zdzisław Musiałowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

340 (56,20%)

Jolanta Krajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SMOGORZEWIEC

265 (43,80%)

Okręg 15

Sołectwo Obory ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Irysowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Miodowa, Modrzewiowa, Na krańcu, Palmowa, Pod Sosnami, Przy Jordanie, Radosna, Świerkowa, Wiązowa, Sołectwo Silno ulice: Akacjowa, Barwna, Bażantowa, Brzozowa, Chabrowa, Flisacka, Graniczna, Irysowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Kozia, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lisia, Łąkowa, Łosia, Magnolii, Makowa, Mieczykowa, Nad Rzeką, Nad Strugą, Narcyzowa, Nowy Świat, Poranna Rosa, Różana, Sarnia, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Stanisława Barei, Storczykowa, Toruńska, Tulipanowa, Widokowa, Wilcza, Wiślana, Ziołowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Mariola Lisińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY OBROWO

283 (51,55%)

Jan Grzegorz Daniel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU

266 (48,45%)