Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łapsze Niżne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Frydman (część): ul. Na Skarpie, Słoneczna, Długa, Balarów, Nad Stawem, Kamienne Pole, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Markowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

195 (83,33%)

Feliks Rusnaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

39 (16,67%)

Okręg 2

Sołectwo Frydman (część): ul. Kasztelańska, Dworska, Jana Pawła II, Floriana, Kościelna, pl. Plac Tysiąclecia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Prelich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

129 (78,66%)

Michał Krzysztof Stanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

35 (21,34%)

Okręg 3

Sołectwo Frydman (część): ul. Jana III Sobieskiego, Zastodolna, Równia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Noworolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

105 (55,26%)

Adam Milaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

85 (44,74%)

Okręg 4

Sołectwa: Falsztyn, Niedzica – Zamek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Piotr Bogaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

173 (59,04%)

Helena Klimczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

120 (40,96%)

Okręg 5

Sołectwo Niedzica (część): ul. Widokowa, Kanada, Miodowa, Ogrodowa, Świętej Rozalii, 3 Maja od nr 2 do nr 26 parzyste i od nr 1 do nr 65 nieparzyste; os. Osiedle Polana Sosny, Osiedle Pod Taborem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Schlegel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

203 (78,38%)

Maciej Florek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

56 (21,62%)

Okręg 6

Sołectwo Niedzica (część): ul. Browarna, Kamieniec, Krótka, Nadwodnia, Świętego Bartłomieja, 3 Maja od nr 30 do nr 100 parzyste i od nr 69 do nr 139 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Majerczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

188 (74,31%)

Halina Milaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

65 (25,69%)

Okręg 7

Sołectwo Niedzica (część): ul. Kąciki, Leśna, Polna, Tatrzańska, 3 Maja od nr 102 do końca parzyste i od nr 141 do końca nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Milan Jan Pichniarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

146 (67,59%)

Franciszek Kopaczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

70 (32,41%)

Okręg 8

Sołectwo Kacwin (część): ul. Graniczna, Glinik, Jana Pawła II, Szkolna, Gajowa, Majowa, Śnieżna, Słoneczna, Jutrzenki, Świętej Anny od nr 2 do nr 108 parzyste i od nr 1 do nr 143 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jan Molitorys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

193 (66,32%)

Milan Wenit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

98 (33,68%)

Okręg 9

Sołectwo Kacwin (część): ul. Kościelna, Nadwodnia, Spiska, Kowolówka, Huba, Świętej Anny od nr 110 do końca parzyste i od nr 145 do końca nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Mąka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

120 (61,22%)

Dariusz Kopaczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

76 (38,78%)

Okręg 10

Sołectwo Łapsze Niżne (część): ul. Długa od nr 144 do końca parzyste i od nr 161 do końca nieparzyste, Wiejska, Jana Pawła II od nr 1 do nr 53 nieparzyste i od nr 2 do nr 82 parzyste, Spółdzielców, Jana Kasprzyckiego, Leśna, Potok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Natalia Ewa Ziemba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

86 (26,30%)

Stanisław Tkaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

241 (73,70%)

Okręg 11

Sołectwo Łapsze Niżne (część): ul. Długa od nr 2 do nr 134 parzyste i od nr 1 do nr 159 nieparzyste, Józefa Wiśmierskiego, Jana Pawła II od nr 65 do nr 79 nieparzyste i od nr 84 do nr 116 parzyste, Czarna, Nadwodnia, Nowa, ks. Józefa Stanka, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Paweł Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

141 (47,00%)

Dorota Wasielak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

159 (53,00%)

Okręg 12

Sołectwo Łapsze Wyżne (część): ul. Świętego Floriana od nr 77 do końca nieparzyste i od nr 32 do końca parzyste, Pasieczna, Młyńska, Kwiatowa, Leszczynowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Szczechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

73 (49,66%)

Jan Mikołaj Stańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

74 (50,34%)

Okręg 13

Sołectwo Łapsze Wyżne (część): ul. Świętego Floriana od nr 1 do nr 75 nieparzyste i od nr 2 do nr 30 parzyste, Zacisze, Kościelna, Słoneczna, Widokowa, Zielona, 3 Maja, Na Brzegu

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Bizub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

71 (36,04%)

Henryk Marcin Kałafut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

126 (63,96%)

Okręg 14

Sołectwo Łapszanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Janeczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

109 (54,50%)

Franciszek Sołtys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

91 (45,50%)

Okręg 15

Sołectwo Trybsz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Stanisław Płachta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRYBSZANIE RAZEM

52 (17,63%)

Renata Katarzyna Turkot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA JAMROZA BLIŻEJ LUDZI

94 (31,86%)

Piotr Miśkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

149 (50,51%)