Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Perzów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Perzów: Perzów od nr 1 do nr 35, Sołectwo Brzezie: Brzezie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Tyma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Perzów: Perzów od nr 36 do nr 85c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Stanisław Brząkała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

49 (51,04%)

Marzena Ewa Hanas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

47 (48,96%)

Okręg 3

Sołectwo Perzów: Perzów od nr 86 do nr 146

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Stodolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

43 (39,81%)

Roman Jan Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

65 (60,19%)

Okręg 4

Sołectwo Perzów: Perzów od nr 147 do końca numeracji, część sołectwa Perzów: Nieprosin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Grzegorz Misiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

77 (63,64%)

Henryk Jan Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

44 (36,36%)

Okręg 5

Sołectwo Słupia pod Bralinem: Słupia pod Bralinem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Latusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

90 (54,55%)

Sylwester Józef Noczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

75 (45,45%)

Okręg 6

Sołectwo Turkowy: Turkowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jan Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 1 do nr 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Lorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

28 (32,18%)

Andrzej Franciszek Przybylski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (67,82%)

Okręg 8

Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 54 do nr 120, część sołectwa Trębaczów: Ligota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Szczepan Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

93 (76,23%)

Grzegorz Henryk Gandecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

29 (23,77%)

Okręg 9

Sołectwo Trębaczów: Trębaczów od nr 121 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Poręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Zbyczyna: Zbyczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Jerzy Gosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

20 (32,26%)

Jan Kubaczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (67,74%)

Okręg 11

Sołectwo Domasłów: Domasłów, część sołectwa Domasłów: Szczęście

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Andrzej Kozan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

111 (71,61%)

Błażej Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

44 (28,39%)

Okręg 12

Sołectwo Koza Wielka: Koza Wielka, część sołectwa Koza Wielka: Gęsia Górka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Jan Łytka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Miechów: Miechów od nr 1 do nr 39D

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Wiesława Czajkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

47 (70,15%)

Paulina Drabent

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

20 (29,85%)

Okręg 14

Sołectwo Miechów: Miechów od nr 40 do końca numeracji

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Anna Wyrwas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

41 (64,06%)

Krystyna Gawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

23 (35,94%)

Okręg 15

część sołectwa Miechów: Ludwiczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Danuta Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FROŃ

47 (56,63%)

Bogdan Jan Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM I ODPOWIEDZIALNIE

36 (43,37%)