Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Żoliborz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

rzeka Wisła-wschodnia granica dzielnicy-ul. Z. Krasińskiego-ul. J. Słowackiego-północna granica dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Jerzy Wertenstein-Żuławski
    1 380 (19,21%)
  2. 2 Dorota Jadwiga Klejn
    505 (7,03%)
  3. 3 Marcin Kozaczuk
    510 (7,10%)
  4. 4 Zbigniew Czesław Sieszycki
    127 (1,77%)
  5. 6 Marta Jolanta Kropaczewska
    215 (2,99%)
  6. 5 Radosław Jacek Stępniak
    88 (1,22%)
  7. 7 Ewa Lewicka-Banaszak
    407 (5,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna-Maria Siwińska
    40 (0,56%)
  2. 2 Jarosław Leśniewski
    11 (0,15%)
  3. 3 Ewa Zofia Kozłowska
    32 (0,45%)
  4. 1 Magdalena Agata Ziemak
    174 (2,42%)
  5. 4 Dominik Krzysztof Orzechowski
    12 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Pękal
    24 (0,33%)
  2. 1 Daniel Krzysztof Sosin
    201 (2,80%)
  3. 2 Ewa Agnieszka Kliszewska
    16 (0,22%)
  4. 4 Agnieszka Truszkowska
    18 (0,25%)
  5. 5 Justyna Maria Laskowska
    18 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Olgierd Filip Domanus
    16 (0,22%)
  2. 4 Bartłomiej Piotr Lasocki
    30 (0,42%)
  3. 2 Katarzyna Ewa Polańska
    60 (0,84%)
  4. 1 Grażyna Bialik
    160 (2,23%)
  5. 5 Krystyna Ewa Sąsara-Machnik
    23 (0,32%)
  6. 7 Ewa Elżbieta Zaborowska
    62 (0,86%)
  7. 6 Jacek Kazimierz Urbaniak
    27 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Robert Banach
    72 (1,00%)
  2. 4 Anna Renata Roman
    108 (1,50%)
  3. 7 Anna Krystyna Żochowska
    72 (1,00%)
  4. 1 Adam Wojciech Buława
    751 (10,45%)
  5. 2 Beata Zasada-Wysocka
    377 (5,25%)
  6. 5 Grażyna Anna Rutkowska
    76 (1,06%)
  7. 6 Paweł Aleksander Matych
    30 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Witek-Lipka
    39 (0,54%)
  2. 1 Konrad Fryderyk Smoczny
    1 103 (15,35%)
  3. 4 Wojciech Jan Górnaś
    45 (0,63%)
  4. 5 Daria Martyna Mędrzycka
    38 (0,53%)
  5. 3 Ada Wieczorkowska
    55 (0,77%)
  6. 2 Anna Sara Kotowska
    233 (3,24%)
  7. 7 Mateusz Kubski
    29 (0,40%)

Okręg 2

ul. J. Słowackiego-ul. Z. Krasińskiego-ul. ks. J. Popiełuszki-ul. W. Broniewskiego-północna granica dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesław Tadeusz Grzejszczak
    89 (1,35%)
  2. 5 Urszula Krystyna Winkowska
    111 (1,69%)
  3. 1 Dariusz Szczepan Kołodziejek
    1 143 (17,35%)
  4. 2 Zbigniew Piotr Zając
    268 (4,07%)
  5. 3 Joanna Karolina Tucholska
    619 (9,40%)
  6. 6 Mikołaj Piotr Łosek
    31 (0,47%)
  7. 7 Ewa Krystyna Skrzecz
    159 (2,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sebastian Łapiński
    15 (0,23%)
  2. 1 Leszek Michał Karlik
    100 (1,52%)
  3. 5 Jakub Jan Rozenbaum
    29 (0,44%)
  4. 4 Wanda Agnieszka Brzozowska-Zook
    24 (0,36%)
  5. 2 Aleksandra Karolina Grechowicz
    33 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eryk Daniel Łażewski
    78 (1,18%)
  2. 2 Artur Jerzy Szyndler
    27 (0,41%)
  3. 3 Hanna Alina Matejuk
    18 (0,27%)
  4. 5 Alina Laskowska
    19 (0,29%)
  5. 6 Krystyna Marciniak
    11 (0,17%)
  6. 4 Andrzej Gołębiowski
    18 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Alicja Sękowska-Wieczorek
    30 (0,46%)
  2. 2 Ewa Elżbieta Oranowska-Wróbel
    50 (0,76%)
  3. 1 Sławomir Tadeusz Gediga
    366 (5,56%)
  4. 4 Aleksandra Monika Iskierka
    32 (0,49%)
  5. 3 Sławomir Konieczniak
    15 (0,23%)
  6. 5 Ewa Barbara Panasiuk
    15 (0,23%)
  7. 7 Marek Frączyk
    37 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Piotr Michałowski
    361 (5,48%)
  2. 3 Adam Stefan Czarnecki
    15 (0,23%)
  3. 5 Zbigniew Andrzej Okorski
    12 (0,18%)
  4. 2 Łukasz Lenczewski
    32 (0,49%)
  5. 4 Urszula Monika Mroczek
    66 (1,00%)
  6. 7 Monika Małgorzata Miłosz
    70 (1,06%)
  7. 6 Magdalena Jęczmyk
    26 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maciej Bogusław Loretz
    66 (1,00%)
  2. 5 Hanna Kaczmarek
    64 (0,97%)
  3. 1 Robert Rogala
    1 008 (15,30%)
  4. 2 Mateusz Jerzy Kowalski
    191 (2,90%)
  5. 3 Agnieszka Monika Makowska-Wytrykus
    147 (2,23%)
  6. 4 Wiesław Stanisław Zienkiewicz
    128 (1,94%)
  7. 6 Magdalena Helak
    37 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Trylski
    54 (0,82%)
  2. 1 Donata Marta Rapacka
    615 (9,34%)
  3. 2 Hubert Andrzej Matysiak
    115 (1,75%)
  4. 6 Joanna Magdalena Wysocka
    59 (0,90%)
  5. 7 Ryszard Zdzisław Lis
    85 (1,29%)
  6. 3 Ludmiła Helena Janion
    84 (1,28%)
  7. 5 Jakub Posiadała
    15 (0,23%)

Okręg 3

al. Jana Pawła II-południowa granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-ul. W. Broniewskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Anna Świeżawska
    312 (3,76%)
  2. 7 Piotr Węgiełek
    81 (0,97%)
  3. 1 Jolanta Maria Zjawińska
    1 206 (14,52%)
  4. 5 Marcin Mikołaj Rudnicki
    135 (1,62%)
  5. 4 Bartosz Maciej Kałuża
    122 (1,47%)
  6. 2 Monika Anna Kurowska
    501 (6,03%)
  7. 3 Mateusz Mikołaj Biały
    152 (1,83%)
  8. 6 Krzysztof Dariusz Zarzyński
    43 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Bogusław Ryzenweber
    105 (1,26%)
  2. 3 Michał Aleksander Filipowicz
    21 (0,25%)
  3. 2 Magdalena Ewa Orzechowska
    40 (0,48%)
  4. 4 Krystyna Wojakowska-Lewicka
    12 (0,14%)
  5. 5 Agnieszka Dorota Kowalska-Parszutas
    14 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Dominik Ostafil
    90 (1,08%)
  2. 2 Krystyna Maria Kociszewska-Wawrzeńczyk
    23 (0,28%)
  3. 3 Witold Kazimierz Janiszewski
    18 (0,22%)
  4. 4 Łukasz Filip Matejuk
    24 (0,29%)
  5. 6 Mirosława Teresa Samojluk
    8 (0,10%)
  6. 5 Irena Lusa
    20 (0,24%)
  7. 7 Dorota Anna Łażewska
    21 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Romuald Jan Kuchciak
    13 (0,16%)
  2. 2 Agnieszka Anna Różnowicz
    41 (0,49%)
  3. 1 Krzysztof Konrad Orzeszek
    537 (6,46%)
  4. 3 Władysław Jerzy Głowala
    26 (0,31%)
  5. 4 Iwonna Grażyna Wysocka
    26 (0,31%)
  6. 6 Sylwester Paweł Karczewski
    14 (0,17%)
  7. 7 Ewa Lenart
    46 (0,55%)
  8. 8 Radosław Jerzy Piwowarski
    29 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Justyna Kokoczka
    69 (0,83%)
  2. 7 Adam Kalinowski
    120 (1,44%)
  3. 5 Monika Maria Kosielska
    30 (0,36%)
  4. 1 Andrzej Podwysocki
    170 (2,05%)
  5. 2 Sławomir Gołaszewski
    285 (3,43%)
  6. 4 Tomasz Marcin Kerber
    20 (0,24%)
  7. 6 Agata Małgorzata Ostachowska
    39 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Hanna Wysocka-Majerowska
    67 (0,81%)
  2. 6 Przemysław Jan Rosiak
    58 (0,70%)
  3. 5 Jan Wiesław Łepecki
    53 (0,64%)
  4. 7 Waldemar Andrzej Krupe
    31 (0,37%)
  5. 1 Janina Selwant
    617 (7,43%)
  6. 2 Wiktor Zając
    284 (3,42%)
  7. 3 Ryszard Andrzej Mazurkiewicz
    189 (2,27%)
  8. 8 Katarzyna Jaworska
    169 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marta Lidia Poniatowska
    121 (1,46%)
  2. 3 Bartosz Witold Kozłowski
    103 (1,24%)
  3. 1 Izabela Patrycja Rychter
    1 833 (22,06%)
  4. 4 Tomasz Andrzej Mielcarz
    30 (0,36%)
  5. 2 Łukasz Józef Porębski
    209 (2,52%)
  6. 5 Agnieszka Natalia Bakuła-Roesler
    48 (0,58%)
  7. 7 Katarzyna Monika Krasińska
    43 (0,52%)
  8. 6 Marcin Iwo Bagrianow
    40 (0,48%)

Okręg 4

al. Jana Pawła II-ul. ks. J. Popiełuszki-ul. Z. Krasińskiego i dalej na wschód do rzeki Wisły-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sonia Elżbieta Matlak
    239 (3,81%)
  2. 1 Sławomira Pieńkowska
    1 318 (21,00%)
  3. 5 Tomasz Krzysztof Pastwa
    62 (0,99%)
  4. 6 Klaudia Maria Ziemiańska
    137 (2,18%)
  5. 2 Wiktor Szczęsny Jasionowski
    325 (5,18%)
  6. 3 Jakub Paweł Zawadzki
    131 (2,09%)
  7. 7 Tomasz Maciej Taraszkiewicz
    168 (2,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Jakub Wesołowski
    124 (1,98%)
  2. 2 Joanna Maria Godlewska
    77 (1,23%)
  3. 4 Zofia Jakubowicz-Prokop
    14 (0,22%)
  4. 3 Jakub Maria Siwiński-Bekiersz
    7 (0,11%)
  5. 5 Dariusz Adam Tłokiński
    5 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Alfred Leopold Ostafil
    6 (0,10%)
  2. 2 Krystian Sebastian Owczarek
    14 (0,22%)
  3. 5 Janina Teodora Buraczewska
    13 (0,21%)
  4. 3 Barbara Sosin-Gwiazda
    22 (0,35%)
  5. 1 Marek Pękal
    111 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŻOLIBORZ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Julita Radecka
    31 (0,49%)
  2. 2 Agnieszka Grażyna Urbaniak
    58 (0,92%)
  3. 1 Halina Izabella Piwowarska
    324 (5,16%)
  4. 3 Piotr Władysław Kędzior
    21 (0,33%)
  5. 4 Joanna Agnieszka Karls-Lewinson
    21 (0,33%)
  6. 5 Tomasz Jan Dominik
    22 (0,35%)
  7. 7 Cyprian Radosław Piwowarski
    72 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJE MIASTO ŻOLIBORZ"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Aleksander Kosielski
    77 (1,23%)
  2. 6 Stefan Antoni Sajdak
    43 (0,69%)
  3. 4 Olga Wiktoria Wybodowska
    17 (0,27%)
  4. 3 Michał Bożek
    34 (0,54%)
  5. 7 Zuzanna Maria Radziejowska
    60 (0,96%)
  6. 5 Barbara Michałowska
    13 (0,21%)
  7. 2 Halina Roguska
    45 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Danuta Turzańska
    99 (1,58%)
  2. 3 Izabella Anna Zaremba
    193 (3,08%)
  3. 5 Joanna Maria Grzybowska
    91 (1,45%)
  4. 1 Grzegorz Hlebowicz
    909 (14,49%)
  5. 2 Michał Moskal
    239 (3,81%)
  6. 7 Roman Wojciech Krakowski
    143 (2,28%)
  7. 6 Tadeusz Józef Kluk-Murdzeński
    31 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - KOALICJA DLA ŻOLIBORZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Maria Puzyna
    54 (0,86%)
  2. 5 Jan Jerzy Mierzejewski
    68 (1,08%)
  3. 6 Szymon Artur Wróblewski
    20 (0,32%)
  4. 1 Marta Ewa Szczepańska
    535 (8,53%)
  5. 2 Maria Franciszka Popielawska
    161 (2,57%)
  6. 3 Eliza Anna Rutkowska
    58 (0,92%)
  7. 7 Mateusz Mikołaj Mikuczyński
    63 (1,00%)