Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kłodawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

wieś Kłodawa ulice: Aroniowa, Błękitna, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Cytrynowa, Diamentowa, Gruszowa, Kolorowa, Lazurowa, Morelowa, Nefrytowa, Oliwkowa, Orzechowa, Owocowa, Perłowa, Platynowa, Pomarańczowa, Przy Rzece, Poziomkowa, Pastelowa, Rubinowa, Seledynowa, Skalna, Skrajna, Srebrzysta, Szafirowa, Szmaragdowa, Śliwkowa, Tęczowa, Turkusowa, Wodna, Zielona, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Witczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

0 (0,00%)

Okręg 2

wieś Kłodawa ulice: Brzegowa, Brzozowa, Czereśniowa, Dębowa, Flisacka, Gorzowska od nr 1 do nr 11, Jabłoniowa, Jachtowa, Jagodowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kaszubska, Klonowa, Letnia, Malinowa, Mazurska, Nadbrzeżna, Obłokowa, Osiedle Smolarki, Olchowa, Plac Falkenhagen, Pogodna, Potokowa, Promykowa, Przemysłowa, Radosna, Rybacka, Serdeczna, Słomkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wojcieszycka, Źródlana, Żeglarska, Mszaniec, wieś Wojcieszyce-dz. Nr 129 (przysiółek "Kaczy Dołek"); osada leśna Smolarki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Piotr Leśnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KŁODAWA”

127 (43,20%)

Stefan Mocek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

124 (42,18%)

Tomasz Hałas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA HAŁASA

43 (14,63%)

Okręg 3

wieś Kłodawa ulice: Chabrowa, Chwalęcicka, Irysowa, Kaktusowa, Kameliowa, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Makowa, Nagietkowa, Polna, Ptasia, Różana, Sezamkowa, Szkolna, Tulipanowa, Wiejska, Wspólna, wieś Mironice; osada leśna Mironice; osada leśna Zamoksze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Danuta Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

91 (37,30%)

Damian Żołędziejewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

153 (62,70%)

Okręg 4

wieś Kłodawa ulice: Bukowa, Gorzowska od nr 12 do końca, Kościelna, Na skarpie, Piaskowa, Plac 700 - lecia, Strumykowa, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Tadeusz Winnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KŁODAWA”

121 (60,50%)

Zofia Czesława Bednarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

79 (39,50%)

Okręg 5

wieś Kłodawa ulice: Azaliowa, Cicha, Jaśminowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Magnoliowa, Mahoniowa, Mironicka, Młodych, Ogrodowa, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Spokojna, Zacisze, Zielna, Żniwna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Czesław Kubera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

212 (73,87%)

Radosław Oleksy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA OLEKSY

75 (26,13%)

Okręg 6

wieś Chwalęcice ulice: Boczna, Cyprysowa, Granitowa, Klonowa, Kościelna, Krótka, Lipowa od nr 1 do nr 33, Lotniskowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedlowa, Partyzantów, Piaskowa, Południowa, Słoneczna, Tęczowa, Wrzosowa, Zielna, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Zieleński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (21,29%)

Ryszard Burzawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

196 (78,71%)

Okręg 7

wieś Chwalęcice ulice: Akacjowa, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Fiołkowa, Grabowa, Huzarów, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Leśna, Lipowa od nr 34 do końca, Łąkowa, Makowa, Niezapominajki, Olchowa, Parkowa, Polna, Przylesie, Pszeniczna, Rumiankowa, Rzeczna, Sosnowa, Stawowa, Storczykowa, Świerkowa, Topolowa, Ukośna, Ułańska, Widokowa, Wierzbowa, Zbożowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Maria Grabowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

0 (0,00%)

Okręg 8

wieś Wojcieszyce ulice: Jeziorna, Kasztanowa, Krótka, Leśna, Parkowa, Polna, Strzelecka, Wspólna numery nieparzyste od nr 1 do nr 27 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 54, osada leśna Wojcieszyce; wieś Łośno-działka numer 554 (leśniczówka "Dzicz")

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Pikuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (35,68%)

Jadwiga Szugździnis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

50 (25,13%)

Henryk Brzana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WOJCIESZYCE

78 (39,20%)

Okręg 9

wieś Wojcieszyce ulice: Bananowa, Daktylowa, Figowa, Kokosowa, Kręta, Mandarynkowa, Osiedlowa, Palmowa, Pomarańczowa, Słoneczna, Sportowa, Wspólna numery nieparzyste od nr 29 do końca oraz numery parzyste od nr 56 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Korona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

85 (56,67%)

Tomasz Janusz Januchowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

65 (43,33%)

Okręg 10

wieś Różanki ulice: Klonowa, Kruszyw, Magnoliowa, Niepodległości od nr 11 do końca, Ogrodowa, Różana, ulica Gorzowska nr 2, 2a, 2b, 2c, 4a, 4b, 4c, 6

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Chmiel-Dera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

0 (0,00%)

Okręg 11

wieś Różanki ulice: Bratkowa, Chabrowa, Gorzowska oprócz numerów 2, 2a, 2b, 2c, 4a, 4b, 4c, 6, Makowa, Myśliwska, Osiedle Parkowe, Piaskowa, Północna, Srebrna, Złota, wieś Zdroisko; osada leśna Zdroisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Benedykt Józef Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KŁODAWA”

126 (52,50%)

Marian Zenon Goral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

99 (41,25%)

Sebastian Paweł Mazowiecki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

15 (6,25%)

Okręg 12

Różanki ulice: Brzozowa, Dębowa, Folwarczna, Kasztanowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Niepodległości od nr 1 do nr 10, Sosnowa, Sportowa, Szkolna, Wiśniowa, Wojcieszycka, Zielona, osada leśna Różanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Zofia Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

0 (0,00%)

Okręg 13

wieś Santocko, osada leśna Rębowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Władysław Konieczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

156 (41,94%)

Rafał Karol Chodkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA HAŁASA

216 (58,06%)

Okręg 14

wieś Łośno, osada leśna Lipy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Bloch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KŁODAWA”

45 (23,32%)

Gerard Mirosław Bieryło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

148 (76,68%)

Okręg 15

wieś Rybakowo, osada leśna Rybakowo, wieś Santoczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Antoni Paluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA

102 (41,80%)

Janina Teresa Maciejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANINY MACIEJEWSKIEJ

142 (58,20%)