Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - policki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Kołbaskowo

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Budzyńska
    44 (0,90%)
  2. 1 Krzysztof Jarosław Skornia
    86 (1,77%)
  3. 2 Anna Karolina Korczyńska
    64 (1,32%)
  4. 4 Wojciech Adam Zieliński
    38 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Franciszek Hoppe
    410 (8,43%)
  2. 3 Agnieszka Stępniak
    83 (1,71%)
  3. 2 Dorota Czesława Bernacka
    84 (1,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Shivan Fate
    819 (16,83%)
  2. 2 Lech Tadeusz Barański
    343 (7,05%)
  3. 3 Anna Krystyna Meyer
    229 (4,71%)
  4. 5 Tomasz Rafał Dawidowicz
    281 (5,77%)
  5. 4 Magdalena Marta Dębicka - Mahmoud
    108 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Anna Tatko
    93 (1,91%)
  2. 3 Kacper Józef Niedzielski
    175 (3,60%)
  3. 1 Izabela Wesołowska - Kośmider
    649 (13,34%)
  4. 4 Wojciech Woźniak
    263 (5,40%)
  5. 2 Renata Joanna Wójcik
    309 (6,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karolina Brysik
    409 (8,41%)
  2. 4 Łukasz Jan Chmiel
    127 (2,61%)
  3. 2 Jacek Stanisław Witkowski
    124 (2,55%)
  4. 5 Maria Emilia Sarnecka
    68 (1,40%)
  5. 3 Ireneusz Środa
    60 (1,23%)

Okręg 2

Gmina Dobra, Gmina Nowe Warpno

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Karol Krajewski
    36 (0,33%)
  2. 1 Teresa Elżbieta Szymańska
    368 (3,38%)
  3. 4 Ryszard Stypa
    28 (0,26%)
  4. 5 Tadeusz Postrożny
    13 (0,12%)
  5. 3 Bogumiła Ewa Kowalczyk
    38 (0,35%)
  6. 6 Grażyna Anna Wnorowska
    23 (0,21%)
  7. 7 Mariusz Paweł Kobierski
    23 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Elżbieta Redak
    226 (2,08%)
  2. 1 Aneta Jolanta Rejczyk-Matysiak
    562 (5,17%)
  3. 5 Antoni Marcin Sobolewski
    263 (2,42%)
  4. 3 Zdzisława Styrylska
    112 (1,03%)
  5. 2 Andrzej Adam Tyll
    202 (1,86%)
  6. 4 Zbigniew Henryk Matuszczak
    66 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Eugeniusz Szydłowski
    47 (0,43%)
  2. 5 Anna Karczewska - May
    63 (0,58%)
  3. 2 Monika Strzałkowska
    262 (2,41%)
  4. 3 Adrian Oskar Rasiński
    55 (0,51%)
  5. 1 Zbigniew Edmund Urban
    251 (2,31%)
  6. 6 Alina Bedorf
    193 (1,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Napiwodzka
    2 141 (19,68%)
  2. 4 Jan Korzeniewski
    177 (1,63%)
  3. 2 Albin Krystian Majkowski
    301 (2,77%)
  4. 3 Magdalena Ewa Warszewska
    258 (2,37%)
  5. 5 Magdalena Gajdamowicz
    255 (2,34%)
  6. 6 Paweł Szydłowski
    203 (1,87%)
  7. 7 Grażyna Maria Hałasa
    168 (1,54%)
  8. 8 Tomasz Andrzej Mamczyc
    102 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Podhajny
    651 (5,98%)
  2. 4 Irena Maria Ziental
    456 (4,19%)
  3. 1 Mariusz Jędrak
    463 (4,26%)
  4. 5 Czesława Ankudowicz
    231 (2,12%)
  5. 3 Jacek Dariusz Fabisiak
    475 (4,37%)
  6. 6 Jarosław Jan Kumorowski
    32 (0,29%)
  7. 7 Jolanta Zofia Rychter
    36 (0,33%)
  8. 8 Ryszard Szarzec
    453 (4,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Sarnecki
    982 (9,03%)
  2. 2 Ewa Anna Chmielewska
    231 (2,12%)
  3. 3 Natalia Elżbieta Sroka
    76 (0,70%)
  4. 7 Henryk Stramkowski
    64 (0,59%)
  5. 5 Paweł Antoni Pacak
    46 (0,42%)
  6. 4 Ewa Zofia Prusiewicz
    52 (0,48%)
  7. 6 Bronisław Krzemiński
    106 (0,97%)
  8. 8 Katarzyna Merska
    89 (0,82%)

Okręg 3

Gmina Police

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 11 Janusz Chmielewski
    239 (1,59%)
  2. 2 Wojciech Mac
    105 (0,70%)
  3. 1 Jadwiga Krystyna Zielińska
    357 (2,37%)
  4. 4 Justyna Anna Gałka
    103 (0,69%)
  5. 3 Ryszard Edward Rogoziński
    57 (0,38%)
  6. 5 Jacek Michał Bogusz
    35 (0,23%)
  7. 6 Mariusz Karwowski
    24 (0,16%)
  8. 7 Danuta Stanisława Staszkiewicz
    21 (0,14%)
  9. 8 Arkadiusz Adam Kamiński
    35 (0,23%)
  10. 9 Wiesław Jankowski
    42 (0,28%)
  11. 10 Barbara Zdzisława Gorczak
    12 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Katarzyna Matuszczak
    91 (0,61%)
  2. 1 Damian Henryk Bonk
    219 (1,46%)
  3. 6 Paweł Komar
    94 (0,63%)
  4. 4 Paulina Komar
    125 (0,83%)
  5. 2 Jan Stanisław Wróblewski
    0 (0%)
  6. 3 Bożena Barbara Mazur
    119 (0,79%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Danuta Barbara Chylewska - Kęsy
    491 (3,27%)
  2. 1 Janusz Józef Szwyd
    1 140 (7,58%)
  3. 5 Elżbieta Helena Pilarska
    301 (2,00%)
  4. 12 Leszek Tomasz Guździoł
    410 (2,73%)
  5. 10 Witold Kwiatkowski
    33 (0,22%)
  6. 9 Waldemar Jan Zawada
    46 (0,31%)
  7. 11 Iwona Krystyna Juryga
    87 (0,58%)
  8. 7 Artur Gruszczyński
    69 (0,46%)
  9. 6 Agnieszka Bęćkowska
    78 (0,52%)
  10. 8 Izabella Anna Kołsut
    62 (0,41%)
  11. 4 Krzysztof Florczuk
    88 (0,59%)
  12. 2 Mirosław Paweł Jońca
    213 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Lucyna Chmielewska
    923 (6,14%)
  2. 2 Andrzej Jan Bednarek
    1 496 (9,95%)
  3. 6 Anna Elżbieta Ryl
    417 (2,77%)
  4. 4 Maciej Dariusz Greinert
    333 (2,22%)
  5. 8 Iwona Helena Pokora
    108 (0,72%)
  6. 9 Łukasz Błażej Sowa
    84 (0,56%)
  7. 7 Michał Wojciech Rajewski
    207 (1,38%)
  8. 5 Małgorzata Aleksandra Siemianowska
    581 (3,87%)
  9. 10 Mirosława Sadowska
    199 (1,32%)
  10. 11 Adam Ryszard Pacholik
    542 (3,61%)
  11. 12 Waldemar Zenon Echaust
    469 (3,12%)
  12. 1 Cezary Michał Arciszewski
    979 (6,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jadwiga Katarzyna Borycka
    70 (0,47%)
  2. 3 Stanisław Franciszek Nazar
    406 (2,70%)
  3. 5 Marta Beata Gręda
    455 (3,03%)
  4. 4 Czesław Kazimierz Sieczkarek
    236 (1,57%)
  5. 1 Jolanta Barbara Toboła
    1 303 (8,67%)
  6. 2 Dariusz Piotr Ostrowski
    488 (3,25%)
  7. 7 Iza Bogumiła Matusiak
    117 (0,78%)
  8. 6 Anna Maria Chmielewska
    428 (2,85%)
  9. 11 Mirosław Zabielski
    46 (0,31%)
  10. 10 Mariusz Grzegorz Flis
    76 (0,51%)
  11. 9 Henryk Gauza
    165 (1,10%)
  12. 12 Rafał Mikulski
    154 (1,02%)