Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - poddębicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Poddębice

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Adam Michał Gołębiowski
    56 (0,82%)
  2. 5 Jarosław Ryszard Terlecki
    159 (2,34%)
  3. 8 Artur Stanisław Jewczak
    66 (0,97%)
  4. 2 Wioletta Teresa Świt - Pawlak
    122 (1,79%)
  5. 4 Jolanta Mariola Kurowska
    76 (1,12%)
  6. 1 Piotr Jan Binder
    357 (5,25%)
  7. 3 Stanisław Czesław Olas
    176 (2,59%)
  8. 6 Teresa Zofia Sosnowska
    70 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tomasz Piotr Kapituła
    275 (4,04%)
  2. 6 Witold Andrzej Bąk
    212 (3,11%)
  3. 7 Jan Skórka
    143 (2,10%)
  4. 8 Anna Agnieszka Pilarczyk
    184 (2,70%)
  5. 1 Beata Lidia Przybylska
    430 (6,32%)
  6. 4 Paulina Maria Gortat - Gapińska
    240 (3,53%)
  7. 3 Łukasz Kazimierz Kubiak
    48 (0,71%)
  8. 2 Andrzej Bartnik
    575 (8,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Lucjan Majer
    120 (1,76%)
  2. 3 Aneta Joanna Grzelak
    63 (0,93%)
  3. 4 Elżbieta Barbara Gontarz
    113 (1,66%)
  4. 5 Jerzy Maj
    80 (1,18%)
  5. 6 Bogumiła Mariola Tomczyk
    24 (0,35%)
  6. 7 Waldemar Sławomir Pisera
    48 (0,71%)
  7. 1 Andrzej Krajewski
    457 (6,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosława Janina Pawlak
    132 (1,94%)
  2. 2 Ewa Elżbieta Kozłowska
    36 (0,53%)
  3. 3 Radosław Tomasz Tarnowski
    19 (0,28%)
  4. 5 Mariusz Wiktor Przybyła
    58 (0,85%)
  5. 4 Jadwiga Marianna Rosińska
    11 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Morawski
    284 (4,17%)
  2. 4 Iwona Bogumiła Kaczmarek
    90 (1,32%)
  3. 6 Dariusz Twardowski
    289 (4,25%)
  4. 5 Aleksander Paweł Gapiński
    93 (1,37%)
  5. 7 Ilona Monika Kubis - Kałucka
    57 (0,84%)
  6. 1 Ryszard Rytter
    582 (8,55%)
  7. 3 Barbara Kawecka
    87 (1,28%)
  8. 8 Przemysław Maciej Jaszczak
    703 (10,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Paweł Strzałka
    67 (0,98%)
  2. 6 Zbigniew Przybysz
    15 (0,22%)
  3. 2 Aleksandra Maria Pełczyńska
    54 (0,79%)
  4. 1 Dariusz Andrzej Pigłowski
    78 (1,15%)
  5. 5 Ewelina Dorota Rozalska
    4 (0,06%)
  6. 4 Jacek Kamil Bielicki
    23 (0,34%)
  7. 7 Urszula Jurkiewicz
    30 (0,44%)

Okręg 2

gmina Uniejów

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Joanna Kuczkowska
    42 (1,44%)
  2. 2 Wiesław Andrzej Prośniak
    18 (0,62%)
  3. 1 Urszula Grażyna Tomczyk
    176 (6,03%)
  4. 4 Henryka Marciniak
    10 (0,34%)
  5. 5 Ryszard Stanisław Troczyński
    42 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Palka
    94 (3,22%)
  2. 3 Małgorzata Janina Komajda
    365 (12,50%)
  3. 2 Maciej Doliński
    122 (4,18%)
  4. 5 Danuta Janina Pecyna
    321 (10,99%)
  5. 1 Józef Piotr Bujała
    229 (7,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Kazimierz Kos
    139 (4,76%)
  2. 1 Piotr Kozłowski
    519 (17,77%)
  3. 4 Marcin Łukasz Jagieła
    55 (1,88%)
  4. 5 Marta Kozanecka
    65 (2,23%)
  5. 3 Agata Górka
    105 (3,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Pajor
    36 (1,23%)
  2. 4 Kinga Kokorzycka
    10 (0,34%)
  3. 2 Katarzyna Jagieła - Dopierała
    27 (0,92%)
  4. 5 Lech Józef Krajewski
    38 (1,30%)
  5. 3 Jerzy Kazimierz Ircha
    7 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Zygmunt Urbaniak
    114 (3,90%)
  2. 2 Katarzyna Tybura
    102 (3,49%)
  3. 4 Wiesław Skórka
    63 (2,16%)
  4. 3 Agnieszka Januszewska
    55 (1,88%)
  5. 5 Jacek Józef Kurpik
    167 (5,72%)

Okręg 3

gmina Wartkowice

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Radwański
    33 (1,22%)
  2. 1 Danuta Stefania Jesionowska
    106 (3,90%)
  3. 3 Barbara Jadwiga Skorupska - Woźniak
    114 (4,20%)
  4. 5 Krzysztof Adam Kubiak
    93 (3,42%)
  5. 2 Edward Feliks Brząkała
    78 (2,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Drynkowska
    58 (2,14%)
  2. 1 Karolina Marciniak - Banaszkiewicz
    152 (5,60%)
  3. 4 Paweł Miszczak
    67 (2,47%)
  4. 5 Krystyna Maria Olczyk
    76 (2,80%)
  5. 2 Zdzisław Krzysztof Cyganiak
    501 (18,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Majchrzak
    201 (7,40%)
  2. 4 Zbigniew Andrzej Jędrzejczak
    67 (2,47%)
  3. 3 Dorota Bieżyńska
    65 (2,39%)
  4. 1 Stanisław Katusza
    359 (13,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Tadeusz Kaczmarek
    8 (0,29%)
  2. 3 Małgorzata Tomczyk
    16 (0,59%)
  3. 1 Leszek Janiak
    137 (5,04%)
  4. 4 Jolanta Pietrzak
    46 (1,69%)
  5. 5 Grzegorz Andrzej Sobolak
    27 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Janina Królak
    111 (4,09%)
  2. 2 Artur Tomasz Kubis
    125 (4,60%)
  3. 4 Mariusz Józef Marciniak
    42 (1,55%)
  4. 3 Bogumiła Barbara Głodek
    73 (2,69%)
  5. 5 Anna Marianna Rogalska
    161 (5,93%)

Okręg 4

gmina Dalików, gmina Pęczniew, gmina Zadzim

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Krzysztof Stempień
    100 (1,66%)
  2. 5 Jadwiga Ewa Mazur
    25 (0,42%)
  3. 6 Krzysztof Franciszek Kuna
    60 (1,00%)
  4. 1 Błażej Tomasz Dudziński
    633 (10,53%)
  5. 3 Urszula Teresa Drylewska
    91 (1,51%)
  6. 4 Tadeusz Roch Blaźniak
    83 (1,38%)
  7. 7 Agata Małgorzata Grzybowska
    70 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Radosław Paweł Dudczak
    308 (5,12%)
  2. 3 Izabella Helena Świt
    327 (5,44%)
  3. 4 Małgorzata Katarzyna Wójcik - Powłoka
    122 (2,03%)
  4. 2 Sebastian Romanowski
    829 (13,79%)
  5. 1 Wieńczysław Jerzy Kaźmierczak
    349 (5,81%)
  6. 5 Małgorzata Szymczak
    44 (0,73%)
  7. 7 Barbara Domańska - Polak
    228 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Kaczmarek
    26 (0,43%)
  2. 1 Piotr Leszczyński
    139 (2,31%)
  3. 2 Artur Dawid Gosiński
    25 (0,42%)
  4. 4 Tomasz Pawicki
    162 (2,70%)
  5. 3 Bożena Krajewska
    77 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Krzysztof Zalcman
    219 (3,64%)
  2. 7 Małgorzata Maria Bratek
    212 (3,53%)
  3. 1 Leszek Chmielecki
    1 162 (19,33%)
  4. 5 Piotr Trybura
    174 (2,90%)
  5. 4 Ewa Bednarek
    270 (4,49%)
  6. 3 Krzysztof Łukasz Dzierżawski
    65 (1,08%)
  7. 6 Justyna Anna Pawlak
    48 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Juszczak
    91 (1,51%)
  2. 2 Iga Amelia Napora - Gułaj
    23 (0,38%)
  3. 3 Antoni Jan Błaszczyk
    48 (0,80%)