Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kętrzyński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Kętrzyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dagmara Barbara Iwaniuk
    275 (2,59%)
  2. 4 Aneta Pietrzyk-Hornicka
    310 (2,92%)
  3. 1 Zbigniew Olenkowicz
    918 (8,65%)
  4. 7 Krzysztof Krupienik
    201 (1,89%)
  5. 10 Karol Adrian Tomczak
    127 (1,20%)
  6. 2 Mirosław Sieniakowski
    389 (3,67%)
  7. 6 Aneta Jolanta Janczuk
    244 (2,30%)
  8. 3 Ewa Stadnicka
    302 (2,85%)
  9. 8 Dariusz Popławski
    293 (2,76%)
  10. 9 Lech Ryndzionek
    313 (2,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Krajewski
    113 (1,07%)
  2. 1 Bartosz Jan Walewski
    225 (2,12%)
  3. 3 Halina Krystyna Ulińska
    182 (1,72%)
  4. 5 Andrzej Jankowski
    73 (0,69%)
  5. 2 Andrzej Szczurko
    204 (1,92%)
  6. 6 Grażyna Koper
    91 (0,86%)
  7. 9 Ewa Wilk
    76 (0,72%)
  8. 8 Wojciech Czubaszek
    58 (0,55%)
  9. 7 Zyta Laura Mazurowska
    94 (0,89%)
  10. 10 Witold Marian Gagacki
    180 (1,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Zygmunt Orzoł
    17 (0,16%)
  2. 10 Tadeusz Bartasun
    115 (1,08%)
  3. 3 Marzenna Bogusława Utko
    96 (0,90%)
  4. 2 Katarzyna Wiktoria Klamczyńska
    28 (0,26%)
  5. 1 Bronisław Jan Goździewski
    669 (6,31%)
  6. 5 Izabela Nadolska
    25 (0,24%)
  7. 7 Katarzyna Iwona Witkowska
    22 (0,21%)
  8. 6 Przemysław Niski
    27 (0,25%)
  9. 9 Iwona Spodyniuk
    20 (0,19%)
  10. 4 Mirosława Tabaka
    47 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 8 Katarzyna Policha
    53 (0,50%)
  2. 6 Dorota Anna Nowik
    159 (1,50%)
  3. 3 Krzysztof Andrzej Niemiec
    102 (0,96%)
  4. 5 Andrzej Klimowicz
    275 (2,59%)
  5. 1 Krzysztof Jerzy Tytman
    670 (6,32%)
  6. 4 Iwona Koniuszek
    145 (1,37%)
  7. 9 Urszula Baraniecka
    468 (4,41%)
  8. 2 Iwona Kozłowska
    112 (1,88%)
  9. 7 Adrian Czubaszek
    64 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Kochanowski
    1 441 (13,58%)
  2. 3 Piotr Soćko
    339 (3,20%)
  3. 9 Dorota Głąbińska
    45 (0,42%)
  4. 5 Joanna Symonajć
    113 (1,07%)
  5. 4 Wanda Iwaszkiewicz
    123 (1,16%)
  6. 8 Ewa Bożena Piotrowska
    88 (0,83%)
  7. 10 Andrzej Michalski
    210 (1,98%)
  8. 7 Piotr Sopyła
    95 (0,90%)
  9. 2 Jerzy Skórski
    164 (1,55%)
  10. 6 Paweł Galin
    40 (0,38%)

Okręg 2

Gmina Korsze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alina Janiszewska
    352 (10,44%)
  2. 4 Henryka Sonnak
    131 (3,88%)
  3. 3 Marek Adamowicz
    97 (2,88%)
  4. 5 Jan Rynkiewicz
    67 (1,99%)
  5. 2 Magdalena Cichoń
    144 (4,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Wronisz
    273 (8,10%)
  2. 1 Jan Adam Adamowicz
    296 (8,78%)
  3. 5 Krzysztof Zenon Piwiszkis
    118 (3,50%)
  4. 3 Jan Czerwiński
    36 (1,07%)
  5. 4 Agnieszka Kragiel
    55 (1,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Prusik
    160 (4,74%)
  2. 5 Stefania Maria Siewruk-Welens
    283 (8,39%)
  3. 1 Artur Romanowski
    99 (2,94%)
  4. 3 Iwona Bondar
    51 (1,51%)
  5. 4 Barbara Janina Antończyk
    85 (2,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Anna Wrona
    72 (2,14%)
  2. 1 Waldemar Krzysztof Kuczyński
    133 (3,94%)
  3. 5 Andrzej Milewicz
    23 (0,68%)
  4. 3 Tomasz Mańkowski
    62 (1,84%)
  5. 4 Janina Konopka
    80 (2,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rozalia Michałowska
    50 (1,48%)
  2. 4 Jarosław Paszko
    41 (1,22%)
  3. 5 Leszek Marek Szewczuk
    110 (3,26%)
  4. 2 Wanda Tomaszewska
    69 (2,05%)
  5. 1 Zdzisław Andrzej Flis
    485 (14,38%)

Okręg 3

Gminy: Kętrzyn, Reszel

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Stanisław Kozoń
    245 (4,14%)
  2. 6 Andrzej Marian Wilkaniec
    35 (0,59%)
  3. 1 Ryszard Marek Kawczyński
    334 (5,65%)
  4. 2 Sławomir Marek Jarosik
    199 (3,37%)
  5. 7 Małgorzata Bylicka
    284 (4,80%)
  6. 4 Elżbieta Jabłonka
    136 (2,30%)
  7. 5 Krystyna Dorota Gołaszewska
    125 (2,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Renata Olszewska-Celej
    42 (0,71%)
  2. 1 Jarosław Pieniak
    699 (11,83%)
  3. 7 Stanisław Bugnacki
    52 (0,88%)
  4. 4 Alina Pędzich
    66 (1,12%)
  5. 3 Edward Szypulski
    50 (0,85%)
  6. 6 Jolanta Bożena Grzyb
    97 (1,64%)
  7. 2 Ryszard Piotr Kaczmarczyk
    97 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Żukowski
    216 (3,65%)
  2. 5 Krzysztof Wojciech Pikała
    187 (3,16%)
  3. 1 Mirosław Czarnecki
    101 (1,71%)
  4. 3 Jadwiga Nowińska
    92 (1,56%)
  5. 4 Elżbieta Ogłuszka
    30 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Stefan Sobczak
    117 (1,98%)
  2. 1 Andrzej Grzegorz Kwiatkowski
    200 (3,38%)
  3. 5 Teresa Prokop
    250 (4,23%)
  4. 2 Olga Halina Wanago
    594 (10,05%)
  5. 3 Magdalena Kuleszo
    47 (0,80%)
  6. 7 Andrzej Lewandowski
    463 (7,83%)
  7. 6 Jarosław Józef Charkot
    176 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Miazga
    39 (0,66%)
  2. 1 Piotr Węglarski
    632 (10,69%)
  3. 3 Zbigniew Stanisław Dumkiewicz
    30 (0,51%)
  4. 6 Jolanta Snacka
    41 (0,69%)
  5. 4 Joanna Patrycja Końka
    52 (0,88%)
  6. 5 Grażyna Długosz
    88 (1,49%)
  7. 7 Kazimierz Wróblewski
    95 (1,61%)

Okręg 4

Gminy: Barciany, Srokowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘTRZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Górska
    89 (2,35%)
  2. 2 Małgorzata Anna Chociełowska
    163 (4,31%)
  3. 1 Łukasz Jakub Wiśniewski
    401 (10,59%)
  4. 5 Jacek Kazimierz Sapela
    132 (3,49%)
  5. 4 Adam Makar
    42 (1,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Franciszek Szepietowski
    144 (3,80%)
  2. 3 Justyna Bukowska
    76 (2,01%)
  3. 4 Wioletta Wawer
    113 (2,98%)
  4. 5 Henryk Sznip
    53 (1,40%)
  5. 2 Paweł Oracz
    141 (3,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Drozd
    212 (5,60%)
  2. 3 Anna Agnieszka Smakosz
    134 (3,54%)
  3. 2 Małgorzata Jagna Cwalina
    53 (1,40%)
  4. 4 Bożena Radawiec
    39 (1,03%)
  5. 5 Janusz Tomasz Januszewski
    171 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Kustra
    82 (2,17%)
  2. 2 Aleksander Kamiński
    302 (7,98%)
  3. 4 Jadwiga Zofia Zając
    47 (1,24%)
  4. 5 Wojciech Paweł Gryczka
    110 (2,91%)
  5. 1 Mirosław Bobrowski
    621 (16,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Pietrzak
    72 (1,90%)
  2. 1 Jarosław Podgórski
    370 (9,77%)
  3. 2 Ewelina Smakosz
    73 (1,93%)
  4. 5 Ewa Woźniak
    85 (2,25%)
  5. 4 Jan Zdzisław Pietrzak
    61 (1,61%)