Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rusinów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Bąków, Bąków Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Bogdan Gałek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (33,99%)

Krzysztof Stanisław Piorun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

58 (37,91%)

Monika Zofia Ruszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

33 (21,57%)

Kamil Adam Pańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

10 (6,54%)

Okręg 2

Sołectwo Brogowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Stanisław Wojtunik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (60,59%)

Piotr Wiesław Fijołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

50 (29,41%)

Zenon Mieczysław Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

17 (10,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Karczówka, Klonowa, Władysławów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Smolarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

63 (48,84%)

Łukasz Mateusz Roszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

52 (40,31%)

Stanisław Adam Moskwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

14 (10,85%)

Okręg 4

Sołectwo Krzesławice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

52 (25,00%)

Dariusz Marasek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

47 (22,60%)

Hieronim Zdzisław Seta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RUSINÓW

109 (52,40%)

Okręg 5

Sołectwo Gałki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Bogumił Osiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (23,76%)

Cezary Wojciech Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

62 (34,25%)

Stanisław Franciszek Wlazło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

64 (35,36%)

Michał Chałas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

12 (6,63%)

Okręg 6

Sołectwo Grabowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Marian Wlazło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

141 (65,28%)

Iwona Jadwiga Wlazło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

22 (10,19%)

Andrzej Adam Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

26 (12,04%)

Wojciech Macieja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

16 (7,41%)

Dawid Patryk Jędrzejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

11 (5,09%)

Okręg 7

Sołectwo Nieznamierowice od nr 1 do nr 66.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojciech Kaczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (36,72%)

Elżbieta Agnieszka Wrzosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

87 (49,15%)

Krzysztof Grzegorz Lechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

25 (14,12%)

Okręg 8

Sołectwo Nieznamierowice od nr 67 do nr 129.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Koc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (55,63%)

Krzysztof Bolesław Baranowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

52 (32,50%)

Wiesław Tadeusz Malec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

8 (5,00%)

Dawid Walasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

11 (6,88%)

Okręg 9

Sołectwo Przystałowice Małe.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (29,52%)

Marzena Barbara Marchewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

160 (70,48%)

Okręg 10

Sołectwo Rusinów ulice: Borowska, Główna, Ogrodowa, Północna, Starowiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Papis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (26,14%)

Józef Franciszek Stachniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

52 (33,99%)

Marian Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

61 (39,87%)

Okręg 11

Sołectwo Rusinów ulice: Leśna, Stegny, Szkolna, Zaszkolna, Żeromskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Madej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (43,92%)

Franciszek Kietliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

54 (36,49%)

Barbara Kazimiera Juszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

29 (19,59%)

Okręg 12

Sołectwo Rusinów ulice: Kolejowa, Lekarska, Opoczyńska, Przysuska, Rolna, Strażacka, Warszawska, Zaciszna, Zakościele.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Tomasz Kietla

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (50,60%)

Tadeusz Jan Papis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

27 (16,07%)

Waldemar Wojciech Bańka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

29 (17,26%)

Dariusz Sławomir Wojtunik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

18 (10,71%)

Norbert Igor Drab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

9 (5,36%)

Okręg 13

Sołectwo Wola Gałecka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Andrzej Oracz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (37,01%)

Barbara Pęzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

53 (41,73%)

Justyna Anna Wasilewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARKA MARASKA

19 (14,96%)

Piotr Zaraś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

8 (6,30%)

Okręg 14

Sołectwo Zychorzyn od nr 1 do nr 68).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Pomykała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (53,38%)

Renata Maria Rogulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

43 (32,33%)

Barbara Irena Ziębicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

10 (7,52%)

Mariusz Józef Dobryszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

9 (6,77%)

Okręg 15

Sołectwo Zychorzyn od nr 69 do nr 133.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adam Woźnica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (20,62%)

Dorota Maria Jaciubek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URBAŃCZYKA

32 (32,99%)

Krzysztof Stanisław Kaźmierczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA OWCZARSKIEGO

8 (8,25%)

Sylwester Chałubiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ

37 (38,14%)