Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Bemowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

północna granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy do ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” – ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” do al. Obrońców Grodna, al. Obrońców Grodna do ul. Lazurowej, na północ ul. Gen. W. Urbanowicza do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku wschodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku północno – wschodnim, na wysokości ul. M. Wolfkego w kierunku wschodnim włączając budynek nr 5 przy ul. Oławskiej, w kierunku północnym do ul. Oławskiej, ul. Oławską za budynkiem nr 3 (SP nr 341) przez tereny zielone do ul. Z. Pieniążka, ul. Z. Pieniążka do ul. Obrońców Tobruku-ul. Obrońców Tobruku w kierunku północnej granicy dzielnicy, przy budynkach przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E (włączając budynki 59 A, B, C, D, E) terenami zielonymi w kierunku do północnej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Helena Bocheńska
    539 (4,38%)
  2. 2 Jarosław Michał Basak
    64 (0,52%)
  3. 3 Liliana Danuta Dziewanowska-Krysińska
    45 (0,37%)
  4. 5 Piotr Jan Cepak
    49 (0,40%)
  5. 4 Wiktoria Anna Zalewska
    65 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Surała
    227 (1,85%)
  2. 2 Zuzanna Zofia Kunert
    268 (2,18%)
  3. 3 Anna Mazur
    131 (1,06%)
  4. 5 Magdalena Anna Jonas-Poławska
    56 (0,46%)
  5. 4 Jakub Marek Mańczak
    28 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Łukasz Kulpa
    262 (2,13%)
  2. 3 Rafał Motyka
    81 (0,66%)
  3. 5 Ewa Maria Owsianko
    93 (0,76%)
  4. 4 Maciej Paweł Kalinowski
    111 (0,90%)
  5. 7 Weronika Pasik
    116 (0,94%)
  6. 1 Wojciech Jan Klażyński
    835 (6,79%)
  7. 6 Paulina Maria Kwiatkowska-Siwik
    83 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Janusz Daszkowski
    231 (1,88%)
  2. 3 Joanna Małgorzata Piotrowska
    154 (1,25%)
  3. 1 Jacek Marcin Graczykowski
    219 (1,78%)
  4. 5 Bratosława Zofia Mordzińska
    198 (1,61%)
  5. 7 Tomasz Jan Ziembiński
    83 (0,67%)
  6. 4 Andrzej Machlewski
    141 (1,15%)
  7. 6 Aleksandra Chmielewska
    111 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grażyna Maria Ogrodowczyk
    154 (1,25%)
  2. 3 Marcin Michał Dębski
    208 (1,69%)
  3. 5 Monika Maria Podpłońska
    148 (1,20%)
  4. 2 Maciej Ryszkowski
    707 (5,75%)
  5. 1 Łukasz Krzysztof Lorentowicz
    1 183 (9,62%)
  6. 6 Ewa Ryszewska-Galijew
    45 (0,37%)
  7. 7 Paweł Gala
    174 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Marciniak
    233 (1,89%)
  2. 2 Cezary Andrzej Sajdakowski
    30 (0,24%)
  3. 3 Kamil Marian Piotrowicz
    24 (0,20%)
  4. 5 Iwona Beata Zielińska
    29 (0,24%)
  5. 4 Anna Balcerzak
    41 (0,33%)
  6. 6 Dorota Anna Owczarek
    33 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Mateusz Bugajski
    24 (0,20%)
  2. 4 Michał Jan Rokita
    15 (0,12%)
  3. 3 Anna Waleria Dojer
    22 (0,18%)
  4. 5 Wiesława Fabiola Sanjuan
    17 (0,14%)
  5. 1 Monika Izabella Żelazik
    206 (1,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Łoboda
    718 (5,84%)
  2. 3 Grzegorz Kazimierz Popielarz
    209 (1,70%)
  3. 1 Ewa Agnieszka Przychodzień-Schmidt
    2 952 (24,00%)
  4. 4 Andrzej Rafał Zaleski
    175 (1,42%)
  5. 5 Kazimierz Zbigniew Wąsik
    84 (0,68%)
  6. 6 Magdalena Milena Gogol
    420 (3,41%)
  7. 7 Zbigniew Andrzej Piotrowski
    261 (2,12%)

Okręg 2

wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym do północnej granicy dzielnicy – północna granica dzielnicy-w kierunku południowym terenami zielonymi, za budynkami przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E w kierunku północno-zachodnim do ul. Obrońców Tobruku, w kierunku południowym ul. Obrońców Tobruku do ul. Z. Pieniążka, Z. Pieniążka, przez tereny zielone w kierunku zachodnim do ul. Oławskiej włączając budynek nr 3 (SP nr 341), ul. Oławską w kierunku południowym do ul. M. Wolfkego, ul. M. Wolfkego i terenami zielonymi w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku południowym do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Wyganowska-Krzynówek
    430 (3,01%)
  2. 3 Anita Katarzyna Zaczek
    42 (0,29%)
  3. 2 Artur Burdach
    33 (0,23%)
  4. 5 Monika Ewa Sitarz
    46 (0,32%)
  5. 4 Bogdan Antoni Wieczorek
    42 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paulina Fabrowska
    136 (0,95%)
  2. 3 Feliks Paweł Szewczyk
    59 (0,41%)
  3. 1 Anna Górecka-Jakimcio
    344 (2,41%)
  4. 4 Paweł Wiesław Mosur
    26 (0,18%)
  5. 5 Katarzyna Wrotek
    88 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Iwona Małgorzata Pępkiewicz
    64 (0,45%)
  2. 3 Nina Katarzyna Janiak-Kaźmińska
    116 (0,81%)
  3. 2 Adam Walewski
    204 (1,43%)
  4. 5 Małgorzata Misiak
    196 (1,37%)
  5. 4 Jacek Strzałkowski
    169 (1,18%)
  6. 1 Marcin Wierzchowski
    1 723 (12,07%)
  7. 7 Tomasz Jacek Laszko
    603 (4,23%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Janusz Skarżyński
    161 (1,13%)
  2. 1 Ewa Lilia Urbańska
    261 (1,83%)
  3. 5 Krzysztof Andrzej Orzeszek
    92 (0,64%)
  4. 6 Katarzyna Maria Piechocka
    67 (0,47%)
  5. 3 Bożena Maria Strzelczyk
    74 (0,52%)
  6. 7 Jerzy Władysław Pawlicki
    68 (0,48%)
  7. 4 Grzegorz Antoni Walisiak
    33 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Marczak
    86 (0,60%)
  2. 2 Monika Izabella Dróżdż
    345 (2,42%)
  3. 7 Robert Podpłoński
    794 (5,56%)
  4. 3 Michał Jerzy Gierasimowicz
    257 (1,80%)
  5. 1 Jarosław Jan Dąbrowski
    3 239 (22,70%)
  6. 5 Marta Anna Bryk
    20 (0,14%)
  7. 6 Elżbieta Jolanta Chmielewska
    27 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Elżbieta Siennicka
    47 (0,33%)
  2. 5 Magdalena Węgrzyn
    40 (0,28%)
  3. 3 Franciszek Bonawentura Podlacha
    17 (0,12%)
  4. 1 Michał Kawęcki
    182 (1,28%)
  5. 4 Oskar Jakub Grzybowski
    26 (0,18%)
  6. 6 Jolanta Walentyna Tyszczuk
    28 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Stanisław Gajda
    44 (0,31%)
  2. 1 Urszula Werkowska
    181 (1,27%)
  3. 3 Hanna Krystyna Gawlińska
    30 (0,21%)
  4. 5 Andrzej Zdzisław Rojek
    5 (0,04%)
  5. 4 Piotr Jan Dudziński
    16 (0,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Ewa Wośko-Matryba
    2 078 (14,56%)
  2. 2 Janusz Wojda
    306 (2,14%)
  3. 6 Krzysztof Paweł Kościński
    218 (1,53%)
  4. 5 Piotr Paweł Kobierski
    179 (1,25%)
  5. 3 Anna Wosińska
    454 (3,18%)
  6. 4 Mirosław Stefan Skorupski
    124 (0,87%)
  7. 7 Monika Zawitkowska
    451 (3,16%)

Okręg 3

wschodnia granica dzielnicy od ul. Górczewskiej do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, na północ ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku zachodnim do ul. Gen. W. Urbanowicza, ul. Gen. W. Urbanowicza w kierunku południowym przechodząca w ul. Lazurową do al. Obrońców Grodna, na zachód al. Obrońców Grodna do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku wschodnio-południowym do ul. Lazurowej, w kierunku północnym ul. Lazurową do ul. Górczewskiej-ul. Górczewską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Emilia Kołodziejczyk
    47 (0,36%)
  2. 1 Milena Bednarczyk
    218 (1,68%)
  3. 3 Szymon Morawski
    32 (0,25%)
  4. 2 Ilona Maria Bugzel
    58 (0,45%)
  5. 5 Piotr Robert Pawłowski
    42 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Jan Jakimcio
    57 (0,44%)
  2. 1 Magdalena Niedźwiecka-Pruszkowska
    588 (4,52%)
  3. 2 Magdalena Malinowska-Orfinger
    70 (0,54%)
  4. 3 Joanna Karolina Dubrawska-Stępniewska
    65 (0,50%)
  5. 5 Dariusz Bogdan Skiba
    54 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Halina Molka
    236 (1,82%)
  2. 2 Maciej Rafał Dubicki
    400 (3,08%)
  3. 1 Zbigniew Leszek Chmiel
    1 026 (7,89%)
  4. 3 Marcin Borowy
    154 (1,18%)
  5. 6 Małgorzata Rolk-Szponer
    45 (0,35%)
  6. 5 Zbigniew Romuald Downar
    34 (0,26%)
  7. 7 Barbara Danuta Roszkowska
    270 (2,08%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sebastian Pastuszak
    40 (0,31%)
  2. 6 Dorota Kamień
    95 (0,73%)
  3. 5 Monika Izabela Lalak
    90 (0,69%)
  4. 4 Arkadiusz Dominik Włodarczyk
    257 (1,98%)
  5. 2 Adam August Michalik
    131 (1,01%)
  6. 1 Andrzej Janusz Jędrasiak
    509 (3,92%)
  7. 3 Marta Magdalena Polczyńska
    283 (2,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sebastian Jakóbczyk
    126 (0,97%)
  2. 2 Aleksandra Zięba
    701 (5,39%)
  3. 1 Hanna Głowacka
    1 304 (10,03%)
  4. 4 Marta Anna Kania
    120 (0,92%)
  5. 6 Agnieszka Monika Tworzewska
    87 (0,67%)
  6. 3 Krystian Barciński
    255 (1,96%)
  7. 7 Artur Herbert Zygrzak
    432 (3,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Łodyga
    234 (1,80%)
  2. 2 Dariusz Marceli Wieleba
    35 (0,27%)
  3. 5 Barbara Król
    55 (0,42%)
  4. 4 Damian Adam Marks
    25 (0,19%)
  5. 3 Damian Konrad Sieńko
    37 (0,28%)
  6. 6 Krystyna Anna Karczewska
    37 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Jan Janiczak
    230 (1,77%)
  2. 5 Eliza Maria Szymańska
    40 (0,31%)
  3. 3 Patryk Leszek Florek
    22 (0,17%)
  4. 4 Maja Sokołowska
    68 (0,52%)
  5. 2 Zuzanna Julia Łukawska
    84 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Stanisław Cur
    346 (2,66%)
  2. 1 Patrycja Anna Czerska
    2 898 (22,30%)
  3. 5 Edyta Anna Grębosz
    161 (1,24%)
  4. 6 Władysław Białek
    117 (0,90%)
  5. 3 Mariusz Mirosław Michałek
    277 (2,13%)
  6. 7 Józef Bech
    99 (0,76%)
  7. 4 Aneta Nowolecka
    407 (3,13%)

Okręg 4

wschodnia granica dzielnicy między ul. Człuchowską a ul. Górczewską-ul. Górczewską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej-ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Człuchowskiej-ul. Człuchowską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ludmiła Bogna Borowska
    56 (0,47%)
  2. 1 Janusz Witold Maryl
    148 (1,23%)
  3. 2 Ewa Dylińska
    75 (0,62%)
  4. 5 Adam Sławomir Liśkiewicz
    12 (0,10%)
  5. 3 Grzegorz Jerzy Kujszczyk
    38 (0,32%)
  6. 4 Barbara Mikowska-Feret
    25 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Smyczyński
    192 (1,60%)
  2. 6 Izabela Danuta Capogna
    38 (0,32%)
  3. 4 Zofia Maria Kunert
    73 (0,61%)
  4. 3 Daniel Michał Laskowski
    46 (0,38%)
  5. 2 Wiktor Roman Uhlig
    74 (0,61%)
  6. 5 Julia Bożena Bień
    47 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Joanna Krawczyk
    167 (1,39%)
  2. 1 Adam Antoni Niedziałek
    1 484 (12,33%)
  3. 2 Teresa Świderska
    697 (5,79%)
  4. 6 Mirosław Kazimierz Czechowski
    42 (0,35%)
  5. 5 Stefan Leszek Miziołek
    149 (1,24%)
  6. 7 Łukasz Stanisław Więch
    261 (2,17%)
  7. 4 Elżbieta Jurek
    108 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Andrzej Makuch
    435 (3,61%)
  2. 7 Hanna Jadwiga Matulka
    152 (1,26%)
  3. 4 Wojciech Bernard Kalinowski
    51 (0,42%)
  4. 2 Jan Witold Siedlecki
    150 (1,25%)
  5. 3 Aleksandra Daniela Gniadzik-Smolińska
    231 (1,92%)
  6. 5 Bożena Antonina Markiewicz
    46 (0,38%)
  7. 6 Małgorzata Maria Jędrasiak
    62 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Jan Gręziak
    1 122 (9,32%)
  2. 7 Bartłomiej Głowacki
    83 (0,69%)
  3. 4 Jakub Jankowski
    138 (1,15%)
  4. 3 Marta Karolina Sylwestrzak
    1 509 (12,54%)
  5. 2 Wiesława Joanna Schubert-Figarska
    285 (2,37%)
  6. 5 Agata Bala-Kuba
    76 (0,63%)
  7. 6 Michał Krzysztof Ciepliński
    52 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Ewa Klimaszewska
    22 (0,18%)
  2. 7 Artur Grzegorz Nowiński
    47 (0,39%)
  3. 6 Cezary Grzegorz Szabla
    18 (0,15%)
  4. 2 Anna Maria Świdwińska
    86 (0,71%)
  5. 3 Marek Andrzej Iwanowski
    28 (0,23%)
  6. 5 Mieczysława Teresa Boch
    11 (0,09%)
  7. 1 Andrzej Bogusław Przechowski
    156 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Olga Rusinek
    267 (2,22%)
  2. 2 Paweł Andrzej Gawliński
    35 (0,29%)
  3. 4 Piotr Stanisław Bojko
    17 (0,14%)
  4. 3 Katarzyna Maria Kalinowska
    28 (0,23%)
  5. 5 Agata Maria Pillich-Kolipińska
    17 (0,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Tadeusz Lipiński
    1 619 (13,45%)
  2. 3 Małgorzata Weronika Gocałek
    360 (2,99%)
  3. 6 Janusz Grabski
    160 (1,33%)
  4. 5 Helena Matwiejczuk
    110 (0,91%)
  5. 2 Maciej Sebastian Bartosiak
    454 (3,77%)
  6. 7 Jan Krzysztof Szamborski
    124 (1,03%)
  7. 4 Małgorzata Zaremba
    352 (2,92%)

Okręg 5

wschodnia granica dzielnicy do ul. Człuchowskiej – ul. Człuchowską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej, ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku północno – zachodnim do granicy zachodniej dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy w kierunku południowym do południowej granicy dzielnicy – południowa granica dzielnicy do wschodniej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Sabina Móżdżeńska
    18 (0,15%)
  2. 5 Zofia Ewa Wojdyno-Pejda
    11 (0,09%)
  3. 1 Joanna Maja Zalewska
    201 (1,70%)
  4. 2 Tomasz Artur Bączek
    21 (0,18%)
  5. 4 Aleksander Józef Posłuszny
    14 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Robert Milewski
    179 (1,52%)
  2. 2 Paweł Pruszkowski
    30 (0,25%)
  3. 5 Kamila Monika Mieczkowska-Konieczny
    23 (0,20%)
  4. 3 Joanna Monika Pietrulewicz
    70 (0,59%)
  5. 6 Anna Wiktoria Sasińska
    52 (0,44%)
  6. 4 Tomasz Jan Surała
    17 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kacper Józef Siwik
    701 (5,94%)
  2. 3 Joanna Jabłońska
    418 (3,54%)
  3. 1 Marek Jan Cackowski
    1 257 (10,66%)
  4. 7 Dariusz Stanisław Czapiewski
    87 (0,74%)
  5. 4 Izabela Wierzchowska
    133 (1,13%)
  6. 6 Natalia Joanna Filipczak
    123 (1,04%)
  7. 5 Zdzisław Kołodziejczyk
    124 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dariusz Jan Zielonka
    40 (0,34%)
  2. 3 Magdalena Anna Kozińska
    146 (1,24%)
  3. 4 Agnieszka Kędra-Sulej
    40 (0,34%)
  4. 1 Agnieszka Jolanta Grabicka
    370 (3,14%)
  5. 6 Olga Magdalena Burzyńska
    128 (1,09%)
  6. 2 Leszek Jacek Huzior
    235 (1,99%)
  7. 5 Michał Sebastian Moliński
    43 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Barbara Olejnik
    466 (3,95%)
  2. 1 Adam Wojciech Zawistowski
    689 (5,84%)
  3. 5 Jan Paweł Biernacki
    36 (0,31%)
  4. 7 Ryszard Janikowski
    141 (1,20%)
  5. 6 Henryka Maria Pietrzak
    13 (0,11%)
  6. 4 Alina Maksimiuk
    37 (0,31%)
  7. 2 Jarosław Robert Oborski
    1 774 (15,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Irena Halina Bilska
    58 (0,49%)
  2. 1 Michał Włoga
    144 (1,22%)
  3. 2 Dominik Mikołaj Zieliński
    117 (0,99%)
  4. 4 Tomasz Janusz Obłucki
    27 (0,23%)
  5. 5 Anna Honorata Marciniak
    26 (0,22%)
  6. 6 Marta Monika Tyszczuk
    33 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Karol Kolipiński
    129 (1,09%)
  2. 5 Bartłomiej Powróżek
    12 (0,10%)
  3. 3 Krzysztof Mateusz Król
    24 (0,20%)
  4. 4 Jolanta Barbara Rojek
    22 (0,19%)
  5. 2 Katarzyna Samolińska
    66 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Zofia Szczołek
    697 (5,91%)
  2. 5 Ryszard Witulski
    85 (0,72%)
  3. 3 Kazimierz Wiesław Szczerba
    1 089 (9,23%)
  4. 4 Dominik Artur Tonicki
    87 (0,74%)
  5. 6 Piotr Paweł Wachnik
    98 (0,83%)
  6. 1 Wioletta Borecka
    1 143 (9,69%)
  7. 7 Anna Elżbieta Samczyk
    299 (2,54%)