Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Strzelno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto STRZELNO-część, ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO, MIESZKA I, OSIEDLE PIASTOWSKIE, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Piotrowicz
    98 (18,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irena Zofia Pułkownik
    66 (12,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Chudziński
    270 (50,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Kazimiera Andrzejewska
    101 (18,88%)

Okręg 2

miasto STRZELNO-część, ulice: ALEJE MORAWSKIEGO, DĄBROWSKIEGO, KASZTANOWA, KOŚCIUSZKI, LIPOWA, MICHELSONA, NOWA, PLAC ŚWIĘTOKRZYSKI, ŚWIĘTEGO JANA BOSKO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Jan Cieślik
    146 (43,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Honorata Wojciechowska
    31 (9,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Milena Anna Wawer
    68 (20,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Nycek
    93 (27,51%)

Okręg 3

miasto STRZELNO-część, ulice: CESTRYJEWSKA, INOWROCŁAWSKA, KRZYŻOWA, MAGAZYNOWA, PIEKARSKA, RYNEK, SPICHRZOWA, ŚCIANKI, ŚLUSARSKA, ŚW. ANDRZEJA, ŚW. ANNY, ŚW. JAKUBA, SZKOLNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartłomiej Zbytniewski
    122 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Pruczkowski
    96 (26,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Tobiasz Borowski
    148 (40,44%)

Okręg 4

miasto STRZELNO-część, ulice: CIEŚLEWICZA, GLINKI, ELEWATOROWA, JANA Z LUDZISKA, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KOLEJOWA, KUJAWSKA, KWIATOWA, MIRADZKA, RAJ, SCZANIECKIEJ, SZULCZEWSKIEGO, TOWAROWA, TYSIĄCLECIA, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, ZAKRZEWSKIEGO, ZBOŻOWA, CHABROWA, MAKOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Irena Maria Mohylowska
    84 (26,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Marian Okoński
    74 (22,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Remigiusz Marek Koprowski
    96 (29,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Jackowski
    68 (21,12%)

Okręg 5

miasto STRZELNO-część, ulice: KASPROWICZA, KS. KANTECKIEGO, MICKIEWICZA, MIŁOSZA, PRUSA, SIENKIEWICZA, ŻEROMSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Stanisław Chudziński
    179 (40,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Eugeniusz Brejecki
    48 (10,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Zofia Szubarga
    161 (36,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartosz Michał Ziętara
    56 (12,61%)

Okręg 6

miasto STRZELNO-część, ulice: BRZOZOWA, JESIONOWA, KLONOWA, PLAC DASZYŃSKIEGO, POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO, SŁONECZNA, SPORTOWA, TOPOLOWA, ZACISZE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Dubicki
    223 (54,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Justyna Grecman
    85 (20,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Jan Szydzik
    103 (25,06%)

Okręg 7

miasto STRZELNO-część, ulice: CEGIEŁKA, GIMNAZJALNA, KLASZTORNA, KOŚCIELNA, OGRODOWA, PARKOWA, PLAC ŚW. WOJCIECHA, STYCZNIOWA, ŚW. DUCHA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Wojciech Pieszak
    259 (62,56%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irena Mieczysława Kulczycka
    45 (10,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Zdzisław Szarek
    110 (26,57%)

Okręg 8

sołectwa: JEZIORKI, ŁĄKIE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Ludwik Łojewski
    181 (66,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Aleksander Kaszkowiak
    92 (33,70%)

Okręg 9

sołectwa: BŁAWATY, BRONISŁAW, STRZELNO KLASZTORNE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Marianna Walkowiak
    201 (64,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Wróblewski
    111 (35,58%)

Okręg 10

sołectwa: MARKOWICE, NIEMOJEWKO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Stefan Kasprzyk
    55 (22,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dawid Nowak
    138 (56,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Kowalcze
    51 (20,90%)

Okręg 11

sołectwa: BOŻEJEWICE, ŻEGOTKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Kwiatkowski
    173 (74,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lucyna Hełminiak
    59 (25,43%)

Okręg 12

sołectwa: CIENCISKO, OSTROWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Matusiak
    77 (23,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Pankowska
    135 (41,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Edward Gacek
    116 (35,37%)

Okręg 13

sołectwa: KSIĄŻ, SŁAWSKO DOLNE, STODOŁY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZELNO NASZ WSPÓLNY DOM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Pruczkowski
    134 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Bogacz
    134 (50,00%)

Okręg 14

sołectwa: KIJEWICE, MIROSŁAWICE, MŁYNICE, MŁYNY, WRONOWY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Barbara Siudzińska
    270 (68,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Wiśniewski
    123 (31,30%)

Okręg 15

sołectwa: CIECHRZ, GÓRKI, RZADKWIN, WYMYSŁOWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Szczepan Wójcik
    263 (80,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Dorota Chudzińska
    63 (19,33%)