Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kolbuszowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

obszar i granice Gminy Kolbuszowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dorota Krystyna Koczur
    141 (1,39%)
  2. 1 Emil Franciszek Wilk
    685 (6,78%)
  3. 5 Renata Łowczyk
    44 (0,44%)
  4. 2 Konrad Michał Popielarz
    140 (1,39%)
  5. 6 Elżbieta Saj
    57 (0,56%)
  6. 8 Stanisław Wit
    71 (0,70%)
  7. 4 Sławomir Stanisław Kostuj
    136 (1,35%)
  8. 9 Dariusz Stanisław Opaliński
    204 (2,02%)
  9. 3 Barbara Maria Halibart
    84 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Andrzej Jadach
    443 (4,38%)
  2. 5 Mirosław Bogusław Karkut
    309 (3,06%)
  3. 6 Anna Stępień
    140 (1,39%)
  4. 8 Natalia Maria Kuczek
    81 (0,80%)
  5. 1 Józef Kardyś
    1 099 (10,87%)
  6. 2 Ewa Stanisława Posłuszny
    474 (4,69%)
  7. 3 Marek Stanisław Kuna
    578 (5,72%)
  8. 4 Danuta Jadach
    218 (2,16%)
  9. 9 Jan Wiącek
    390 (3,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mieczysław Stanisław Maziarz
    592 (5,86%)
  2. 1 Grzegorz Romaniuk
    3 108 (30,75%)
  3. 5 Katarzyna Cesarz
    202 (2,00%)
  4. 4 Lucjan Łukasz Wilk
    322 (3,19%)
  5. 3 Krystyna Teresa Tęcza
    192 (1,90%)
  6. 9 Marian Jan Zagórowski
    99 (0,98%)
  7. 6 Ewa Justyna Łojek
    150 (1,48%)
  8. 7 Danuta Maria Drałus
    102 (1,01%)
  9. 8 Roman Kidacki
    47 (0,46%)

Okręg 2

obszar i granice Gminy Raniżów i Gminy Cmolas

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Roman Młynarczyk
    166 (2,72%)
  2. 5 Iwona Maria Różańska-Wrzask
    135 (2,21%)
  3. 3 Bożena Anna Myszka
    132 (2,16%)
  4. 2 Jerzy Janusz Magda
    490 (8,01%)
  5. 1 Elżbieta Janina Rembisz
    277 (4,53%)
  6. 4 Łukasz Stanisław Hałdaś
    182 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grażyna Wyka
    631 (10,32%)
  2. 7 Mieczysław Wojciech Burek
    1 028 (16,81%)
  3. 4 Krzysztof Sochacki
    546 (8,93%)
  4. 6 Roman Petejko
    764 (12,50%)
  5. 2 Maria Zofia Zawada
    808 (13,22%)
  6. 5 Danuta Gacek
    332 (5,43%)
  7. 1 Ryszard Sukiennik
    623 (10,19%)

Okręg 3

obszar i granice Gminy Dzikowiec i Gminy Niwiska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Bożena Rutkowska
    150 (3,22%)
  2. 1 Marian Józef Hopek
    460 (9,88%)
  3. 5 Janusz Stanisław Kiwak
    83 (1,78%)
  4. 3 Leszek Micek
    366 (7,86%)
  5. 6 Małgorzata Woś
    40 (0,86%)
  6. 4 Jolanta Bożena Węglarz
    57 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Posłuszna
    209 (4,49%)
  2. 6 Bożena Grażyna Jagoda
    134 (2,88%)
  3. 3 Elżbieta Maria Sudoł
    150 (3,22%)
  4. 1 Henryk Wojdyło
    1 354 (29,07%)
  5. 2 Józef Prymon
    796 (17,09%)
  6. 5 Zbigniew Ofiara
    527 (11,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Paluszek
    101 (2,17%)
  2. 1 Adam Wyka
    194 (4,16%)
  3. 3 Magdalena Maria Baran
    37 (0,79%)

Okręg 4

obszar i granice Gminy Majdan Królewski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesław Dariusz Sałek
    50 (1,59%)
  2. 1 Krystyna Fila
    117 (3,72%)
  3. 2 Wojciech Chrząstek
    184 (5,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Wojnas
    572 (18,20%)
  2. 2 Wojciech Cebula
    905 (28,80%)
  3. 3 Stanisław Kopeć
    551 (17,54%)
  4. 4 Regina Mazgaj
    440 (14,00%)
  5. 5 Paulina Elżbieta Wacyra
    323 (10,28%)