Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czernichów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część sołectwa Tresna: ul. Barabaszów, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Gancarzy, Górska, Gwiezdna, Jutrzenki, Kempingowa, Krucza, Księżycowa, Kwiatowa, Letniskowa, Łączna, Majowa, Nad Jeziorem, Panoramy, Plażowa, Stroma, Szczytowa, Słoneczna, Wędkarska, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Antoni Maruszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

62 (40,00%)

Józef Gąsiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

46 (29,68%)

Damian Daniel Boczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

47 (30,32%)

Okręg 2

część sołectwa Tresna: ul. Boczna, Jesionowa, Kamienna, Kościelec, Krajobrazowa, Krępli, Leśna, Młodych, Nad Zaporą, Piękna, Pod Jabłonie, Pogodna, Polna, Prochocka, Rachwalska, Roztoki, Spacerowa, Wąska, Wodna, Wrzosowa, Żywiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Adolf Gębala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

38 (19,49%)

Paweł Marek Łatanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

114 (58,46%)

Janusz Kubień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

43 (22,05%)

Okręg 3

część sołectwa Czernichów: ul. Gielatów, Jana Pawła II, Kapalowiec, Kościelna nr nieparzyste od 1 do 7 oraz nr parzyste od 2 do 10, Letniskowa, Nad Potokiem, Objazdowa, Roztoki, Skośna, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Anna Pawełek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

39 (24,68%)

Wiesław Jarosław Prochot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

61 (38,61%)

Stanisław Białek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

58 (36,71%)

Okręg 4

część sołectwa Czernichów: ul. 11 - listopada, Czarnocie, Górska, Kościelna nr nieparzyste od 9 do 15 oraz nr parzyste od 12 do 18, Łączna, Poprzeczna, Rolnicza, Stolarska, Strażacka, Turystyczna, Żywiecka nr od 1 do 47

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Józef Łatanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

51 (28,49%)

Paweł Piotr Górny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

77 (43,02%)

Janusz Kazimierz Białka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

51 (28,49%)

Okręg 5

część sołectwa Czernichów: ul. Boczna, Brzozowa, Grabowa, Handlowa, Leśna, Łąkowa, Myśliwska, Piekarska, Pochyła, Sanitarna, Spacerowa, Stroma, Toczków, Wędkarska, Widokowa, Żywiecka od nr 49

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Alojzy Czylok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

69 (35,20%)

Paweł Zdzisław Kliś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

95 (48,47%)

Krzysztof Grzegorz Droździk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

32 (16,33%)

Okręg 6

część sołectwa Międzybrodzie Żywieckie: ul. Akacjowa, Beskidzka nr nieparzyste od 37 do 69 oraz nr parzyste od 2 do 48, Grabina, Isepnicka, Lipowa, Młyńska, Osiedlowa, Spacerowa, Strażacka, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

68 (28,45%)

Anna Maria Wilas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

28 (11,72%)

Zbigniew Kotrys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

72 (30,13%)

Danuta Mariola Wawak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

71 (29,71%)

Okręg 7

część sołectwa Międzybrodzie Żywieckie: ul. Beskidzka nr nieparzyste od 1 do 35, Energetyków, Gajni, Gajowa, Graniczna, Groniaki, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Łączna, Ogrodowa, Polna, Prosta, Spokojna, Szkolna, Zielona, Żywiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Wawak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

64 (26,78%)

Patryk Józef Smoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

89 (37,24%)

Krzysztof Gontarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

86 (35,98%)

Okręg 8

część sołectwa Międzybrodzie Żywieckie: ul. Beskidzka nr nieparzyste od 71 oraz nr parzyste od 50, Cicha, Cinalkowa, Długa, Górska, Jagodowa, Jasna, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kiczora, Kosarzyska, Krótka, Letniskowa, Lotnicza, Pod Dzwonkiem, Podgórska, Podwale, Pogodna, Poziomkowa, Roztoki, Różana, Sadowa, Skośna, Słoneczna, Wąwozowa, Wiśniowa, Złota, Źródlana, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Czesława Bednarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

68 (23,94%)

Piotr Kos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

147 (51,76%)

Mirosław Białka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

69 (24,30%)

Okręg 9

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Gronicek, Kalinowa, Kamieniec, Kotelnica, Kwiatowa, Miodowa, Ogrodowa, Orionistów, Wczasowa, Wiosenna, Wypoczynkowa nr nieparzyste od 5 oraz nr parzyste od 6, Żywiecka nr nieparzyste od 1 do 99 oraz nr parzyste od 2 do 66

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Stwora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

101 (45,70%)

Franciszek Edward Wojtas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

36 (16,29%)

Zuzanna Procner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

84 (38,01%)

Okręg 10

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Adamków, Agrestowa, Astrów, Azaliowa, Bielska nr nieparzyste od 1 do 67 oraz nr parzyste od 2 do 72, Brodek, Kempingowa, Kościelna, Kręta, Krzywa, Ks. Prałata Jana Banasia, Kublinów, Letniskowa, Medyków, Plac św. Ambrożego, Pod Górki, Podgórska, Rakowa, Rybna, Rzeczna, Skośna, Sportowa, Strażacka, Szlak, Wypoczynkowa nr od 1 do 4, Żywiecka nr nieparzyste od 101 do 113 oraz nr parzyste od 68 do 86

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Stwora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

107 (47,56%)

Justyna Wioletta Lonc-Łaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

45 (20,00%)

Michał Marcin Prochot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

73 (32,44%)

Okręg 11

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Cicha, Cieniowa, Czapli, Czereśniowa, Czulaków, Magurki, Okrężna, Olszowa, Orłów, Osiedlowa, Polna, Sadowa, Skalna, Skotnia, Stolarska, Tartaczna, Zdrojowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Tokarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

120 (47,06%)

Grzegorz Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

101 (39,61%)

Marcin Majdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

34 (13,33%)

Okręg 12

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Bielska nr nieparzyste od 69 oraz nr parzyste od 74, Fiołków, Flisków, Jastrzębia, Jędrusi, Kołodzieja, Krótka, Łazowa, Łosiowa, Łubinowa, Oazowa, Pagórek, Panoramiczna, Piękna, Pogodna, Walusiów, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojtasów, Wolfów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Kaszok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

76 (29,23%)

Anna Maria Ogrodowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

67 (25,77%)

Mateusz Piotr Fabia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

117 (45,00%)

Okręg 13

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Brzozowa, Ekologiczna, Mysłajków, Nadbrzeżna, Nowy Świat, Pszczela, Sosnowa, Szkolna, Śliska, Świerkowa, Świstaków, Turystyczna, Ubocz, Waleczków, Widokowa, Zątków, Żywiecka nr nieparzyste od 115 do 221 oraz parzyste od nr 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Waluś-Florczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

112 (51,85%)

Barbara Dorota Kasperek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

47 (21,76%)

Daniel Maksymilian Habdas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

57 (26,39%)

Okręg 14

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Drwali, Jałowcowa, Kamienna, Kasperków, Laszczaków, Olejarzy, Pod Lasy, Sarnia, Słowiaków, Żarnówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Elżbieta Mitas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

86 (44,10%)

Jacek Kołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

62 (31,79%)

Marek Błasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

47 (24,10%)

Okręg 15

część sołectwa Międzybrodzie Bialskie: ul. Alojzego Koniora, Do Suchego, Energetyków, Górska, Graniczna, Groń, Jutrzenki, Kosarzyska, Kosowska, Leszczynowa, Leśna, Łabędzia, Łagodna, Łazki, Łączka, Łączna, Łęgowa, Łukowa, Mała, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Przyjaźni, Słoneczna, Stroma, Szczytowa, Zamkowa, Zaobłazie, Zaporowa, Zasolnica, Źródlana, Żywiecka od nr 223

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Piotr Konior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA SZLAGORA

110 (57,89%)

Andrzej Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM

29 (15,26%)

Elżbieta Sadlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI I ODPOWIEDZIALNI”

51 (26,84%)