Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wielgomłyny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Rudka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Bogumiła Ptaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

69 (49,64%)

Marcin Wojciech Wrona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (50,36%)

Okręg 2

Część sołectwa: Krzętów ul. Dolna, Leśna, 1000 - lecia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Justyna Młynek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

22 (13,75%)

Zbigniew Józef Rzeszot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

90 (56,25%)

Piotr Kamil Młynek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (30,00%)

Okręg 3

Część sołectwa: Krzętów ul. Górna, Krzętowska, Rolna, Stodolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Józef Hasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

48 (28,07%)

Paweł Krzysztof Kopera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

99 (57,89%)

Jan Bogdan Morawiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (14,04%)

Okręg 4

Sołectwo: Perzyny, Sołectwo: Trzebce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Piotr Drogosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

55 (32,93%)

Anna Elżbieta Ormańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (67,07%)

Okręg 5

Sołectwo: Pratkowice, Sołectwo: Sokola Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Urbański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

74 (37,76%)

Elżbieta Maria Sandelewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (62,24%)

Okręg 6

Sołectwo: Myśliwczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Kolonia Myśliwczów, Bogusławów, Maksymów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Skraboń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

70 (46,67%)

Stanisław Parzuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

21 (14,00%)

Agnieszka Jolanta Biś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (39,33%)

Okręg 7

Sołectwo: Rogi, Sołectwo: Wola Życińska i wchodząca miejscowość w jego skład: Błonie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Marian Przybyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

55 (51,40%)

Damian Karol Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

18 (16,82%)

Dorota Urszula Smorawa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (31,78%)

Okręg 8

Sołectwo: Kruszyna, z sołectwa Wielgomłyny: ul. Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Michał Pawlus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

40 (21,98%)

Alicja Bożena Trzeciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJA TRZECIAK

58 (31,87%)

Jan Bareła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (14,84%)

Zbigniew Antoni Szymański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (31,32%)

Okręg 9

Sołectwo Wielgomłyny i wchodzące w jego skład miejscowości: Wielgomłyny: ul. Częstochowska, ul. Polna, ul. Radomszczańska, ul. Rynek, Anielin, Borowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Witold Kopiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

59 (26,82%)

Rafał Kamil Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

7 (3,18%)

Tomasz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOWALCZYK

66 (30,00%)

Sławomir Zbigniew Rembielak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (40,00%)

Okręg 10

II sołectwo w Wielgomłynach i wchodzące w jego skład ulice: ul. Przedborska, ul. Zagórska oraz z I sołectwa Wielgomłyny ul. Krzętowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Szymczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

88 (53,01%)

Joanna Kruszyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (46,99%)

Okręg 11

Sołectwo: Goszczowa i wchodzące miejscowości w jego skład: Borecznica, Niwa Goszczowska, Sroków, sołectwo: Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Małgorzata Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

39 (25,66%)

Bogusław Józef Molik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

49 (32,24%)

Andrzej Krzysztof Dębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (42,11%)

Okręg 12

Sołectwo: Karczów i wchodzące miejscowości w jego skład: Kubiki, Wólka Bankowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Stanisław Liczberski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

89 (72,95%)

Karol Marian Kubik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (27,05%)

Okręg 13

Sołectwo: Zagórze i wchodzące miejscowości w jego skład: Dębowiec, Grabowie, Niwa Zagórska, Wólka Włościańska, Zawodzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Stanisław Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

83 (45,36%)

Marcin Piotr Osiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

29 (15,85%)

Dominika Urszula Biś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (38,80%)

Okręg 14

Sołectwo: Wola Kuźniewska i wchodzące miejscowości w jego skład: Odrowąż, Popielarnia, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Delczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

24 (28,57%)

Marcin Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

29 (34,52%)

Stanisław Barański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (36,90%)

Okręg 15

Sołectwo: Niedośpielin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Władysława Okręglicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY NOWAK

89 (33,97%)

Adam Józef Gaik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W DOBRĄ STRONĘ

49 (18,70%)

Stanisław Andrzej Wlaźlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (47,33%)