Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łabunie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Barchaczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Ulanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

14 (6,22%)

Elżbieta Kuźma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

140 (62,22%)

Adam Michniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

20 (8,89%)

Piotr Rypina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (18,22%)

Diana Szumska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

10 (4,44%)

Okręg 2

Bródek, Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Harasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

31 (18,56%)

Marek Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

32 (19,16%)

Barbara Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

25 (14,97%)

Mariusz Kliza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (44,31%)

Piotr Konowałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY ŁABUNIE

5 (2,99%)

Okręg 3

Łabuńki Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Franczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

29 (16,48%)

Adam Tadeusz Bil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

44 (25,00%)

Weronika Maria Kowalczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

62 (35,23%)

Agnieszka Ludwika Klimek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (18,75%)

Bartłomiej Grzegorz Piłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

8 (4,55%)

Okręg 4

Łabuńki Pierwsze 1 - 79, 152 - 190

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Krystyna Piłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

18 (8,49%)

Artur Edward Branecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

115 (54,25%)

Anna Marta Niemczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

16 (7,55%)

Barbara Wiesława Szmit

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (29,72%)

Okręg 5

Łabuńki Pierwsze: 191 - 257, Mocówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Teresa Błońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

19 (8,88%)

Daniel Juś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

97 (45,33%)

Joanna Edyta Molas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

49 (22,90%)

Leszek Piłat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (21,96%)

Bożena Szyper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

2 (0,93%)

Okręg 6

Łabuńki Pierwsze 80 - 151, od 258 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Grula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

101 (55,49%)

Andrzej Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

21 (11,54%)

Jan Ludowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (24,18%)

Sebastian Opaliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

16 (8,79%)

Okręg 7

Ruszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patrycja Teterycz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

20 (9,05%)

Bogusław Szast

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

108 (48,87%)

Mariusz Kwarciany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

53 (23,98%)

Przemysław Bryk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (16,74%)

Artur Bobczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

3 (1,36%)

Okręg 8

Majdan Ruszowski, Ruszów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Tadeusz Pyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

9 (4,66%)

Roman Stanisław Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

64 (33,16%)

Krystyna Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

47 (24,35%)

Jacek Antoniewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (37,82%)

Okręg 9

Wierzbie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Pokryszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

33 (20,37%)

Teresa Urszula Zwolan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

43 (26,54%)

Katarzyna Wioleta Berdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

19 (11,73%)

Kazimierz Szala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (35,80%)

Justyna Bryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

9 (5,56%)

Okręg 10

Wólka Łabuńska: 1 - 125

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Nicpoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

52 (26,40%)

Andrzej Siek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

72 (36,55%)

Irena Bosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

49 (24,87%)

Bogdan Nowosad

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (12,18%)

Okręg 11

Łabunie-Reforma, Wólka Łabuńska: od 126 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Pokrywka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

27 (12,80%)

Anna Wiater

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

52 (24,64%)

Czesław Sierota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

39 (18,48%)

Renata Anna Małys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (44,08%)

Okręg 12

Łabunie ulice: Cicha, Gminna, Górna, Osiedlowa 1 - 7, Polna, Szkolna, Zamojska 1 - 69

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Adam Zimerman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

11 (5,64%)

Danuta Bosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

65 (33,33%)

Bożena Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

64 (32,82%)

Stanisław Zawada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (27,69%)

Kazimierz Niezgoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

1 (0,51%)

Okręg 13

Łabunie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Długa, Klonowa, Leśna, Orzechowa, Osiedlowa od 8 do końca, Parkowa, Świerkowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kniaź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

10 (4,08%)

Adam Kniaź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

108 (44,08%)

Roman Piotr Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

83 (33,88%)

Magdalena Pilipczuk-Robak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (15,51%)

Barbara Szczerbik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+

6 (2,45%)

Okręg 14

Łabunie ulice: Armii Krajowej, Boczna, Łąkowa, Lipowa, Lipska, Partyzantów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Renata Synowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

46 (24,60%)

Ryszard Juszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

58 (31,02%)

Krzysztof Chwedyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

32 (17,11%)

Jacek Damian Małys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (27,27%)

Okręg 15

Łabunie ulice: Kościelna, Ogrodowa, Zamojska od 70 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Antoni Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA

15 (8,33%)

Mirosław Policha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

89 (49,44%)

Jerzy Wiater

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS

27 (15,00%)

Jan Stanisław Bednarczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (27,22%)