Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Namysłów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Namysłów obejmująca osiedla: Osiedle Nr I – Osiedle Śródmieście, Osiedle Nr II – Osiedle za Widawą, Osiedle Nr VI – Osiedle Leśne.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Bartosińska
    75 (2,42%)
  2. 2 Krzysztof Andrzej Kuchczyński
    123 (3,97%)
  3. 3 Wioleta Ewa Słoniewska
    57 (1,84%)
  4. 4 Jacek Pietroszek
    55 (1,78%)
  5. 6 Małgorzata Józefa Czuba
    8 (0,26%)
  6. 5 Wojciech Bogumił Surmacz
    17 (0,55%)
  7. 7 Aleksandra Michalina Witkowska
    15 (0,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Kazimiera Sławuta
    3 (0,10%)
  2. 4 Jolanta Anna Stefanek
    41 (1,32%)
  3. 1 Rafał Jerzy Nowowiejski
    174 (5,62%)
  4. 2 Dariusz Grzegorz Karbowiak
    52 (1,68%)
  5. 5 Jerzy Wereszczyński
    50 (1,62%)
  6. 3 Kazimierz Kos
    101 (3,26%)
  7. 8 Marta Anna Staszałek
    19 (0,61%)
  8. 6 Mateusz Kruszyński
    84 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Jacek Włodarczyk
    374 (12,08%)
  2. 8 Mateusz Michał Grześkowicz
    60 (1,94%)
  3. 5 Elżbieta Orlińska-Mościcka
    48 (1,55%)
  4. 2 Leokadia Czarny
    119 (3,84%)
  5. 6 Teresa Elżbieta Strońska
    29 (0,94%)
  6. 7 Dorota Czesława Rygas
    35 (1,13%)
  7. 3 Katarzyna Elżbieta Roll-Róg
    42 (1,36%)
  8. 4 Dawid Łukasz Dziuba
    18 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Leszczyńska
    44 (1,42%)
  2. 1 Jacek Piotr Fior
    217 (7,01%)
  3. 4 Dorota Suchecka
    23 (0,74%)
  4. 6 Paweł Tomasz Krakowiak
    10 (0,32%)
  5. 7 Jerzy Piotr Węgliński
    25 (0,81%)
  6. 5 Włodzimierz Wawrzyniec Szymański
    61 (1,97%)
  7. 8 Agnieszka Emilia Długokęcka-Kardaś
    26 (0,84%)
  8. 2 Stanisława Wilczak
    61 (1,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Malwina Teresa Jabłońska
    107 (3,46%)
  2. 4 Andrzej Tomasz Budzalewicz
    48 (1,55%)
  3. 1 Marzena Małgorzata Stawiarska
    333 (10,76%)
  4. 3 Marcin Paweł Kuchczyński
    23 (0,74%)
  5. 5 Jacek Igor Ochędzan
    112 (3,62%)
  6. 6 Iwona Maria Olszok
    70 (2,26%)
  7. 8 Zbigniew Czarnecki
    34 (1,10%)
  8. 7 Henryk Jerzy Odelski
    30 (0,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Mieczysław Dróżdż
    99 (3,20%)
  2. 7 Zenon Filarowski
    11 (0,36%)
  3. 2 Barbara Zofia Krupnik
    58 (1,87%)
  4. 3 Edward Żołnowski
    29 (0,94%)
  5. 5 Bożena Elżbieta Kołodziejska
    21 (0,68%)
  6. 4 Jan Franciszek Jędzierowski
    15 (0,48%)
  7. 6 Anna Korczak
    17 (0,55%)
  8. 8 Aleksandra Grygierzec
    22 (0,71%)

Okręg 2

Część miasta Namysłów obejmująca osiedla: Osiedle Nr III – Osiedle Majowe, Osiedle Nr IV – Osiedle Ogrodowe, Osiedle Nr V – Osiedle Reymonta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Bogusław Śniadecki
    75 (1,76%)
  2. 1 Lech Jan Konopka
    108 (2,53%)
  3. 3 Honorata Eugenia Stańczyk
    20 (0,47%)
  4. 6 Jarosław Iwanyszczuk
    32 (0,75%)
  5. 4 Artur Piotr Matkowski
    27 (0,63%)
  6. 5 Tadeusz Rak
    38 (0,89%)
  7. 7 Ewa Monika Listowska
    8 (0,19%)
  8. 9 Katarzyna Adriana Burnecka
    24 (0,56%)
  9. 8 Barbara Marcinkowska
    15 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Marian Dzidowski
    144 (3,38%)
  2. 5 Janusz Bernard Klimaszewski
    51 (1,20%)
  3. 7 Jolanta Sabina Zawadzka
    13 (0,30%)
  4. 8 Ewa Jadwiga Ruszczyńska
    4 (0,09%)
  5. 1 Julian Kruszyński
    492 (11,54%)
  6. 2 Kazimierz Antoni Drapiewski
    127 (2,98%)
  7. 6 Renata Zofia Wilczyńska
    64 (1,50%)
  8. 4 Irena Woźniak
    17 (0,40%)
  9. 9 Stanisław Szyndlarewicz
    45 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 9 Stefan Humenny
    36 (0,84%)
  2. 5 Sławomir Grzegorz Spór
    31 (0,73%)
  3. 8 Monika Magdalena Baranowska
    9 (0,21%)
  4. 6 Krzysztof Jarosław Bociański
    22 (0,52%)
  5. 2 Krzysztof Mariusz Grzyb
    183 (4,29%)
  6. 1 Artur Zenon Włodarczyk
    355 (8,32%)
  7. 4 Magdalena Gosławska-Radzioch
    48 (1,13%)
  8. 3 Katarzyna Maria Paradowska
    221 (5,18%)
  9. 7 Julia Cichocka
    36 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edward Marek
    81 (1,90%)
  2. 2 Michał Leszek Wilczak
    181 (4,24%)
  3. 6 Joanna Agata Goch
    22 (0,52%)
  4. 4 Małgorzata Gaś
    9 (0,21%)
  5. 3 Krystyna Lupa
    34 (0,80%)
  6. 5 Grażyna Łań
    28 (0,66%)
  7. 7 Łukasz Arkadiusz Sutowicz
    41 (0,96%)
  8. 8 Małgorzata Maria Zielińska
    17 (0,40%)
  9. 9 Józef Karol Gełej
    29 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Józef Próchnicki
    445 (10,43%)
  2. 2 Marek Sroga
    349 (8,18%)
  3. 3 Alicja Danuta Okularczyk
    151 (3,54%)
  4. 4 Urszula Jolanta Tracz-Borgul
    50 (1,17%)
  5. 5 Katarzyna Teresa Rogowska
    116 (2,72%)
  6. 7 Edyta Agnieszka Trojanowska
    74 (1,74%)
  7. 8 Grzegorz Adam Kułakowski
    25 (0,59%)
  8. 6 Grzegorz Andrzej Janicki
    48 (1,13%)
  9. 9 Adam Jan Boczarski
    65 (1,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Aleksander Krajewski
    13 (0,30%)
  2. 2 Marian Moras
    43 (1,01%)
  3. 1 Marcin Zbigniew Surmacz
    97 (2,27%)
  4. 4 Michał Piotr Klucowicz
    18 (0,42%)
  5. 7 Ewa Walczak-Janki
    8 (0,19%)
  6. 6 Patryk Dynowski
    14 (0,33%)
  7. 8 Alina Justyna Pietrusiak
    13 (0,30%)
  8. 5 Alicja Grażyna Kopecka
    13 (0,30%)
  9. 9 Natasza Iwona Krupnik
    36 (0,84%)

Okręg 3

Sołectwa: Baldwinowice z przysiółkiem Marysin, Barzyna z przysiółkiem Borek, Brzezinka, Brzozowiec, Bukowa Śląska, Głuszyna, Igłowice, Jastrzębie, Józefków, Kamienna z przysiółkiem Grabówka, Kowalowice z przysiółkami Leśny Dwór, Nowy Dwór i Siedlec; Krasowice z przysiółkiem Żabiak, Ligota Książęca z przysiółkiem Wszeradów, Ligotka, Łączany, Michalice, Mikowice z przysiółkiem Winniki, Minkowskie, Niwki, Nowe Smarchowice z przysiółkami: Bławaciska, Hałderze, Młynek, Piękna Studnia, Stanek i Zielony Dąb; Nowy Folwark, Objazda, Pawłowice Namysłowskie, Przeczów, Rychnów z przysiółkami: Rychnów Dolny i Staszków; Smarchowice Małe, Smarchowice Śląskie, Smarchowice Wielkie, Smogorzów z przysiółkiem Zbytki, Woskowice Małe, Ziemiełowice, Żaba z przysiółkami: Karolówka, Krzemieniec, Młyńskie Stawy i Żabka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Sylwester Węglarz
    71 (1,78%)
  2. 1 Ewa Stanisława Wolska
    223 (5,60%)
  3. 2 Danuta Łukasiak
    138 (3,47%)
  4. 4 Szymon Roman Borzyński
    98 (2,46%)
  5. 5 Rafał Andrzej Witewski
    24 (0,60%)
  6. 6 Barbara Józefa Gazdecka
    7 (0,18%)
  7. 7 Maria Adamczyk
    7 (0,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioleta Teresa Grzelak
    73 (1,83%)
  2. 3 Łukasz Sebastian Wróblewski
    42 (1,06%)
  3. 1 Maria Teodorczyk
    142 (3,57%)
  4. 10 Paweł Paczkowski
    94 (2,36%)
  5. 4 Aneta Danuta Szymczykowska
    41 (1,03%)
  6. 6 Tadeusz Kwiecień
    31 (0,78%)
  7. 7 Paweł Burdzy
    24 (0,60%)
  8. 5 Paweł Michał Domalewski
    40 (1,01%)
  9. 9 Elżbieta Markowska
    17 (0,43%)
  10. 8 Czesława Maria Bryś
    16 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Jan Biliński
    200 (5,03%)
  2. 6 Ewa Kazimiera Robak
    54 (1,36%)
  3. 9 Emilia Elżbieta Huck-Zakręta
    12 (0,30%)
  4. 5 Karol Michał Kubicki
    144 (3,62%)
  5. 3 Maciej Dariusz Nawrot
    127 (3,19%)
  6. 4 Katarzyna Urszula Dumańska
    103 (2,59%)
  7. 2 Jerzy Wierzchowski
    69 (1,73%)
  8. 7 Bogdan Bolesław Topoła
    26 (0,65%)
  9. 10 Adam Michał Lupa
    57 (1,43%)
  10. 8 Wioleta Dobroć
    9 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mieczysław Krzyżewski
    169 (4,25%)
  2. 1 Janusz Czubkowski
    299 (7,51%)
  3. 2 Krzysztof Piotr Przybylski
    79 (1,99%)
  4. 10 Adam Wiktor Staranowicz
    70 (1,76%)
  5. 8 Wiesława Piotrowska
    31 (0,78%)
  6. 7 Łukasz Grzegorz Lasoń
    74 (1,86%)
  7. 6 Ewa Agnieszka Szewczuk
    92 (2,31%)
  8. 4 Jolanta Szyndlarewicz
    62 (1,56%)
  9. 9 Bartosz Patryk Jeżowski
    37 (0,93%)
  10. 5 Anna Łątka
    59 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Stanisław Kowalczyk
    306 (7,69%)
  2. 2 Tomasz Łuczak
    176 (4,42%)
  3. 3 Władysław Andrzej Dzwoniarek
    112 (2,81%)
  4. 4 Ewa Mleczko
    81 (2,04%)
  5. 5 Janusz Piotr Słowik
    164 (4,12%)
  6. 6 Małgorzata Irena Bryła
    11 (0,28%)
  7. 7 Janina Irena Kulpińska
    24 (0,60%)
  8. 9 Dariusz Marek Głąb
    54 (1,36%)
  9. 8 Katarzyna Sławomira Nizioł
    40 (1,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Surmacz
    17 (0,43%)
  2. 6 Marta Anna Dedyk
    22 (0,55%)
  3. 7 Grażyna Ewa Marszał
    4 (0,10%)
  4. 1 Czesław Wojtowicz
    40 (1,01%)
  5. 3 Jadwiga Helena Goj
    7 (0,18%)
  6. 2 Marek Adam Stefański
    20 (0,50%)
  7. 4 Jarosław Ireneusz Załomski
    2 (0,05%)
  8. 8 Artur Łukasz Wiśniewski
    15 (0,38%)
  9. 9 Wojciech Maciej Surmacz
    23 (0,58%)