Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chełmno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Chełmno, ulice: Franciszkańska, Grudziądzka, Poprzeczna, Rynek, Szkolna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Witkowski
    27 (6,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Antoni Kleszczyński
    73 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Janowski
    78 (17,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ilona Smolińska
    143 (31,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Mirosław Kordowski
    129 (28,67%)

Okręg 2

Chełmno, ulice: Biskupia nr: 1 - 15, 17 (w obrębie murów Starego Miasta), Dominikańska, Klasztorna, Toruńska nr: 1 - 15, 17, 19 (w obrębie murów Starego Miasta)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marta Spandowska
    87 (22,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Leon Derebecki
    119 (31,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Mariusz Sobieralski
    106 (27,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Władysław Knap
    69 (18,11%)

Okręg 3

Chełmno, ulice: Kościelna, Podmurna, Rybacka, Rycerska, Rynkowa, Wodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Tadeusz Wojciechowski
    122 (30,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamila Karolina Klemańska
    105 (26,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Maćkowski
    169 (42,68%)

Okręg 4

Chełmno, ulice: Gen. J. Hallera, Św. Ducha, 22 Stycznia, Wałowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Anna Surmacz
    60 (17,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Urszula Pilkiewicz
    76 (22,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Grzegorowski
    38 (11,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iga Malwina Jambor-Skupniewicz
    88 (26,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Bartłomiej Ziemecki
    75 (22,26%)

Okręg 5

Chełmno, ulice: Biskupia nr: 16A - 16D, 23A (poza murami Starego Miasta), Józefa Chociszewskiego, Ignacego. Danielewskiego, Walentego Fiałka, Grzegorza Gorczyckiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Józef Woźny
    142 (23,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Regina Chojnacka
    87 (14,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Mrozek
    189 (31,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Mieczysław Lolo
    188 (31,02%)

Okręg 6

ulice: Bociania, Chabrowa, Gołębia, Jaskółcza, Kolibrowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Orla, Osnowska nr: 1 - 34A, Piotra Skargi, Plac dr Rydygiera, Słowicza, Storczykowa, Strusia, Toruńska nr: 16, 18, 20 - 68 (poza murami Starego Miasta), Żurawia, Bażancia, Lawendowa, Bliska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sławomir Karnowski
    86 (13,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Murawski
    312 (48,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Elżbieta Konowalik
    244 (38,01%)

Okręg 7

ulice: Cegielniana, Generała Jastrzębskiego, Kamionka, Kilińskiego, Leśna, Łąkowa, Łunawska numery nieparzyste od nr 9, numery parzyste od nr 14A (za drogą krajową nr 91), Nad Groblą, Ogrodowa, Okrężna, Panieńska, Podgórna, Portowa, Powiśle, Stare Planty, Stroma, Studzienna, Szara, Wiklinowa, Zielona, Żeglarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Jan Gmiński
    158 (35,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Marek Strzelecki
    285 (64,33%)

Okręg 8

Chełmno, ulice: Kościuszki, Krótka, Łożyńskiego, Parkowa, os. M. Kopernika nr: 1 - 3

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Jaworski
    103 (21,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Dzikowski
    135 (27,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Franciszek Trzciński
    70 (14,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dominika Katarzyna Wikiera
    178 (36,63%)

Okręg 9

Chełmno, os. M. Kopernika nr 4 - 10

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Agnieszka Adamczyk
    62 (12,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karol Andrzej Rosołowski
    81 (16,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Frost
    105 (20,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Zawadzki
    68 (13,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Waldemar Olszewski
    188 (37,30%)

Okręg 10

ulice: Kolonia Wilsona, Łunawska nr 1 - 7 - i nr 10 - 14 (do drogi krajowej nr 91), Magazynowa, Prosta, Przemysłowa, Słoneczna, Szosa Grudziądzka, Ustronie, Wybudowanie, Zakole, os. Dr Franciszka Raszei

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Fryckowski
    93 (14,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Piotr Wirosławski
    258 (40,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Wrażeń
    292 (45,41%)

Okręg 11

Chełmno, ulice: Polna, os. im. Jana Pawła II

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Jan Maciejewski
    142 (26,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ariel Witkowski
    114 (21,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Remigiusz Jan Mikrut
    281 (52,33%)

Okręg 12

Chełmno: os. M. C. Skłodowskiej nr: 1, 2, 7 - 16

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Waldemar Zenon Piotrowski
    208 (41,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Starzyk
    57 (11,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Kowalski
    117 (23,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leszek Wiesław Plak
    122 (24,21%)

Okręg 13

Chełmno, ulice: Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czereśniowa, Lipowa, Morelowa, Nadrzeczna, Parowa, Planty Kolejowe, Pod Skarpą, Śliwowa, Wiśniowa, Wysoka, Osiedle Dworzyska, os. M. C. Skłodowskiej nr 3 - 4

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zofia Anna Riedel
    97 (18,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Kazimierz Sum
    211 (40,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Gębka
    214 (41,00%)

Okręg 14

Chełmno, ulice: Harcerska, Jastrzębia, Krucza, Nad Browiną, Osnowska nr 36 - 69, Powstańców Wielkopolskich, Słowackiego, Sokola, Sowia, Świętojerska, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Maria Gucia
    49 (8,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Zima
    170 (29,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Olga Derkacz
    91 (15,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHEŁMNO - MIASTO MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kamila Izabela Przybytkowska
    149 (25,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Marian Chojnacki
    120 (20,73%)

Okręg 15

Chełmno, ulice: Aleja 3 Maja, Dworcowa, Młyńska, Plac Wolności

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Liliana Anna Maciejewska
    146 (35,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ CHEŁMNA"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Żulewska
    196 (47,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Zbigniew Budziło
    70 (16,99%)