Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tolkmicko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Łęcze obejmujące miejscowość Łęcze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Aleksandra Joanna Olszewska
    41 (22,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Osmański
    77 (43,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Grażyna Jeleniewska
    61 (34,08%)

Okręg 2

Sołectwo Pagórki obejmujące miejscowość Pagórki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Renata Danuta Kończalska
    4 (6,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Elias
    7 (10,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Anna Bafia
    3 (4,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Margarita Barbara Filip
    51 (78,46%)

Okręg 3

Część obszaru Sołectwa Suchacz obejmująca miejscowość Suchacz ulice: Aleja Radości, Jachtowa, Klonowska, Królowej Marii, Portowa, Zakopiańska oraz miejscowości: Bogdaniec, Nadbrzeże, Połoniny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Babirecki
    19 (14,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Małgorzata Jarkiewicz
    110 (85,27%)

Okręg 4

Część obszaru Sołectwa Suchacz obejmująca miejscowość Suchacz ulice: Cegielniana, Grabowa, Kielecka, Lawendowa, Lotnicza, Słomnicka, Tęczowe Wzgórze, Wczasowa, Widokowa, Wielmoży, Wolbromska oraz miejscowość Pęklewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Artur Władysław Koczorowski
    60 (43,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Gaik-Dużyńska
    78 (56,52%)

Okręg 5

Sołectwo Kamionek Wielki obejmujące miejscowości: Kamionek Wielki oraz Rangóry

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Zegzuła
    66 (42,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Wojciech Sosnowski
    35 (22,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Katarzyna Śledź
    56 (35,67%)

Okręg 6

Sołectwo Pogrodzie obejmujące miejscowości: Pogrodzie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Chrobak
    66 (27,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwester Wojciech Rosół
    174 (72,50%)

Okręg 7

Sołectwo Brzezina obejmujące miejscowość Brzezina; Sołectwo Chojnowo obejmujące miejscowości: Chojnowo i Święty Kamień; Sołectwo Nowinka obejmujące miejscowość Nowinka; Sołectwo Przybyłowo obejmujące miejscowość Przybyłowo, Sołectwo Pogrodzie obejmujące miejscowość : Wodynia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Beata Dalman
    83 (66,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Tadeusz Zieliński
    8 (6,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimierz Huber
    34 (27,20%)

Okręg 8

Część obszaru Sołectwa Kadyny obejmujące miejscowość Kadyny-od 1 do końca numery nieparzyste;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Ewa Lebioda
    64 (36,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kinga Katarzyna Charyton
    44 (25,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Ostrowska
    66 (37,93%)

Okręg 9

Cześć obszaru Sołectwa Kadyny obejmujące miejscowość Kadyny-od 2 do końca numery parzyste oraz miejscowości: Biała Leśniczówka, Janówek, Kikoły, Ostrogóra i Wysoki Bór;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Janusz Zagrodzki
    32 (36,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Jerzy Kiełtyka
    10 (11,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Szewczyk
    5 (5,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Jernat
    40 (45,98%)

Okręg 10

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Jana Bażyńskiego, Kilińskiego, Leśna, Mikołaja Kopernika, Osiedlowa, Pogodna, Przybytowska, Wiśniowa, Wybudówka Biała;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Wojnar
    103 (42,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Gardocki
    17 (6,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Adam Szempliński
    48 (19,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Grzebiela
    76 (31,15%)

Okręg 11

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Dzika, Jana Ignacego Działyńskiego, Królewiecka, Lipowa, Owocowa, Sportowa, Szpitalna, Zakopiańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paula Podsiadło
    47 (29,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anita Rublewska
    32 (19,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sylwia Magdalena Grzanowska
    6 (3,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zygmunt Adam Rzepnicki
    76 (47,20%)

Okręg 12

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Ceramiczna, Elbląska, Kościelna, Młyńska, Plac Wolności, Słupecka;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Sępka
    97 (57,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Barbara Różeńska
    49 (29,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Kowalska
    22 (13,10%)

Okręg 13

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Jagiellońska, Nadrzeczna, Szkolna;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Teresa Rywelska
    68 (45,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Wierzbicka
    7 (4,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Karol Szewczyk
    31 (20,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karolina Mostowiec
    42 (28,38%)

Okręg 14

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Morska, Ogrodowa, Parkowa, Port, Portowa, Wilcza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Machcińska
    68 (43,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Henryk Ściseł
    48 (30,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sebastian Józef Cymański
    39 (25,16%)

Okręg 15

Część obszaru Miasta Tolkmicka obejmująca ulice: Kręta, Krzywa, Mazurska, Rybacka, Świętojańska, Zawiszy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DALMAN "INICJATYWA DLA MIESZKAŃCÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Łuszczykiewicz
    70 (47,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PIĘKNA I CZYSTA GMINA"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Włodzimierz Misztal
    36 (24,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEMPLIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Ilczuk
    19 (12,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryk Tadeusz Rulak
    23 (15,54%)