Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Praszka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Praszka: ulice: Boczna, Byczyńska, Gorzowska, Kaliska, Kościelna, Kościuszki – z wyłączeniem numerów 17, 27, 34, 36, 40 i 42, Krótka, Mickiewicza blok 2, Parafialna, Piłsudskiego, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Senatorska, Słoneczna, Słowackiego, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Jacek Pakuła
    71 (20,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jacek Jerzy Tobiś
    86 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Damian Bilski
    187 (54,36%)

Okręg 2

miasto Praszka: ulice: Chopina, Kilińskiego, Prusa, Sienkiewicza, Styczniowa, Warszawska.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Piotr Szczepański
    24 (6,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Andrzej Szczepański
    56 (15,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Ryszard Rychter
    123 (34,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grażyna Jadwiga Sołtysiak
    98 (27,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Arkadiusz Józef Koziołek
    58 (16,16%)

Okręg 3

miasto Praszka: ulice: Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Las, Kościuszki bloki 17, 27, 34, 36, 40, 42.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Bolesław Łowejko
    145 (42,40%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Anna Pawlak
    145 (42,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Radosław Paweł Zawis
    52 (15,20%)

Okręg 4

miasto Praszka: ulice: Fabryczna, Kosmonautów, Obrońców Pokoju, Pilawy, Zapolskiej, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Dudek
    47 (14,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Wiesław Dolik
    117 (35,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Jan Zimnowoda
    129 (38,62%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Mariusz Nir
    41 (12,28%)

Okręg 5

miasto Praszka: ulice: Listopadowa-z wyłączeniem numerów 15 i 17, Mickiewicza bloki 4, 6, 10.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Kaczmarek
    109 (26,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edward Leszek Szaniec
    133 (31,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Zygmunt Nowałka
    125 (29,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Bartkowski
    52 (12,41%)

Okręg 6

miasto Praszka: ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Chłopska, Dąbrowskiej, Kolorowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Maków, Małachowskiego, Mickiewicza – z wyłączeniem numerów 2, 4, 6, 10, 22, 24, 26 i 28a, Nałkowskiej, Niemcewicza, Orzeszkowej, Pod Rosochami, Rolnicza, Staszica, Tulipanów, 3 Maja.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Piotr Furmański
    87 (20,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Kitajgrodzki
    102 (23,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bogusław Tadeusz Łazik
    187 (43,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Agnieszka Maryniak
    56 (12,96%)

Okręg 7

miasto Praszka: ulice: Listopadowa blok 15, Mickiewicza bloki 22, 24, 26, 28a.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Aleksander Jędryszek
    74 (17,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Pilarski
    199 (46,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Mieczysław Dominikowski
    93 (21,78%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Lesław Długosz
    61 (14,29%)

Okręg 8

miasto Praszka: ulice: Listopadowa blok 17, Skłodowskiej.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Irena Waloch
    84 (17,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Urszula Wiecha
    171 (35,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Danuta Zadworna
    175 (36,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Damian Przemysław Środa
    51 (10,60%)

Okręg 9

miasto Praszka; ulice: Cmentarna, Kopernika, Pod Kowalami, Pod Rozterkiem, Sportowa, Szosa Gańska.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Włodzimierz Stochniałek
    70 (15,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Śliwka
    156 (35,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Maria Stono-Ciołkowska
    82 (18,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mieczysław Adam Noga
    133 (30,16%)

Okręg 10

sołectwa: Brzeziny, Prosna, Rosochy, Szyszków, Wygiełdów.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Arkadiusz Myrdek
    26 (5,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Stanisława Sikora
    139 (28,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Szymon Patyk
    321 (66,05%)

Okręg 11

sołectwa: Gana, Kuźniczka, Lachowskie z przysiółkiem Marki , Rozterk, Skotnica.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Rafał Bakalarczyk
    137 (27,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Arkadiusz Piotr Kościelny
    360 (72,43%)

Okręg 12

sołectwo Strojec z przysiółkiem Tokary.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Daniel Pilak
    92 (18,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Marek Grygiel
    95 (19,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Urszula Widera
    46 (9,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zofia Stanisława Kokot
    112 (22,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Wioletta Żłobińska
    47 (9,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Grzegorz Niedźwiecki
    98 (20,00%)

Okręg 13

sołectwa: Aleksandrów z przysiółkiem Kozieł, Przedmość z przysiółkiem Kik.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Piotr Jarząb
    62 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sławomir Zbigniew Trawiński
    247 (66,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Olga Barbara Kaczmarek
    63 (16,94%)

Okręg 14

sołectwo Kowale.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Arkadiusz Janusz Borkowski
    50 (11,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Hombek
    166 (37,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Józef Spodzieja
    130 (29,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Dorota Bandura
    25 (5,58%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Bożena Chyż
    77 (17,19%)

Okręg 15

sołectwa: Sołtysy, Wierzbie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Jabłoński
    0 (0,00%)