Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ciężkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bogoniowice, Tursko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Andrzej Figas
    99 (23,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Truchan
    323 (76,54%)

Okręg 2

Bruśnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Mika
    225 (58,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lucjan Ryszard Dyngosz
    157 (41,10%)

Okręg 3

część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: Cicha, Franciszka Dziubana, Kościuszki, Lipowa, Ludowa, Masarska, Partyzantów, Polna, Poprzeczna, Rekolekcyjna, Rzemieślnicza, Sadownicza, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stawiska, Szczytowa, Tysiąclecia, Warzywna, Władysława Góreckiego, Wodospadowa, Wydymaj, Zakole, Zdrowa, Zdzisława Bossowskiego, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Zygmunt Muzyk
    108 (25,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK JAJKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Teresa Sławuta
    158 (37,89%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Maciej Dziubaczka
    49 (11,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Tabaszewski
    102 (24,46%)

Okręg 4

część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: 3 - go Maja, Batorego, Błotna, Gajowa, Górska, Graniczna, Grzybowa, Kolejowa, ks. Jacka Michalika, Miodowa, Nadbrzeżna, Na Stoku, Okrężna, Pańska, Parkowa, Piesza, Południowa, Potokowa, Równa, Rynek, Tarnowska, Topolowa, Wąska, Widokowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Andrzej Gut
    191 (55,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Szczerba
    154 (44,64%)

Okręg 5

część sołectwa Ciężkowice obejmująca ulice: Boczna, Brzozowa, Cieszki, Grunwaldzka, I. Paderewskiego, Jana Brońka, Janiny Masiuk, Jastrzębska, Krótka, Krynicka, Leśna, Letniskowa, Łąkowa, Łuczkiewiczów, Nowa, Osiedlowa, Różana, Spadzista, Stroma, św. Andrzeja, św. Floriana, Widok, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Wojna
    148 (43,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Ryszard Szumiński
    196 (56,98%)

Okręg 6

Falkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Koralik
    128 (74,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Stec
    43 (25,15%)

Okręg 7

część sołectwa Jastrzębia obejmująca domy nr: 2 - 44A, 70, 148 - 203, 256 - 270A, 301 - 332, 334 - 339, 341

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Marcin Jurkiewicz
    190 (62,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Józef Górowski
    115 (37,70%)

Okręg 8

część sołectwa Jastrzębia obejmująca domy nr: 45 - 69, 71 - 147, 204 - 254, 271 - 300, 333, 340, 342

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Maria Haraf
    157 (52,68%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Romuald Jan Haraf
    141 (47,32%)

Okręg 9

Kąśna Dolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Jakub Ludwa
    54 (17,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK JAJKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leszek Wiesław Jajko
    74 (23,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Franciszek Kubala
    184 (58,97%)

Okręg 10

Kąśna Górna, Kipszna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Burnus
    175 (40,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA WIEŚ KIPSZNA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Rąpała
    144 (33,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Izabela Ewa Malinowska
    115 (26,50%)

Okręg 11

Ostrusza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Józef Bedus
    34 (15,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Agnieszka Tabiś
    81 (36,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Roman Julian Urbaś
    106 (47,96%)

Okręg 12

Pławna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Andrzej Popiela
    0 (0,00%)

Okręg 13

Siekierczyna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paulina Przychodzka
    85 (40,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Gajczowski
    127 (59,91%)

Okręg 14

część sołectwa Zborowice obejmująca domy nr: 1 - 12, 14 - 16, 26 - 39, 103, 175 - 259, 266 - 267A, 269 - 271

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Szymczyk
    0 (0,00%)

Okręg 15

część sołectwa Zborowice obejmująca domy nr: 13, 17 - 25A, 40 - 174, 261 - 263, 265, 268

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Kantor
    89 (50,86%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Edward Józef Kotowicz
    86 (49,14%)