Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Osieczna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osieczna: Bukowa, Drzeczkowska, Grabowa, Jaworowa, Jeziorkowska, Klonowa, Krótka, Leszczyńska, Łoniewska, Olchowa, Polna, Śmigielska, Zielona, Osiedle Jaworowy Jar

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Andrzej Sowiński
    103 (38,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Helena Helińska
    165 (61,57%)

Okręg 2

Osieczna: Jeziorna, Kościuszki, Krawiecka, Ks. Pawła Steinmetza, Osiedle, Podgórna, Rynek, Słoneczna, Szkolna, Tylna, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Grzędziachowski
    66 (30,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Jacek Kolberg
    152 (69,72%)

Okręg 3

Osieczna: Fiołkowa, Gostyńska, Konwaliowa, Kopernika, Lawendowa, Liliowa, Mickiewicza, Norwida, Różana, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Śniadeckich, Tulipanowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewelina Maria Pierzynowska
    119 (39,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA LEWICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 22 Roman Paweł Lewicki
    181 (60,33%)

Okręg 4

Osieczna: Dojazdowa, gen. Leopolda Okulickiego, Krzywińska, Łącko, Mała Kościelna, Miejska Droga, Ogrodowa, O. Edwarda Frankiewicza, Plac 600 - lecia, Powstańców Wielkopolskich, Przyjaźni, Wincentego Witosa, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Samolak
    115 (43,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Kozak
    152 (56,93%)

Okręg 5

Kąkolewo: Boczna, Dojazdowa, Jabłonkowa, Jasna, Krótka, Krzywińska od nr 18 - 30 (parzyste) i od nr 31 do końca, Ogrodowa, Okrężna, Spokojna, Wesoła, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Stanisław Forszpaniak
    0 (0,00%)

Okręg 6

Kąkolewo: Brzozowa, Czereśniowa, Gostyńska, Graniczna, Gruszkowa, Krzywińska od nr 2 - 17 i od nr 19 - 29 (nieparzyste), Ks. Czesława Obarskiego, Kwiatowa, Malwowa, Modrzewiowa, Morelowa, Powstańców Wielkopolskich, ppor. Wacława Andrzejewskiego, Przemysłowa, Rydzyńska od nr 2 - 35 i od nr 37 - 41 (nieparzyste), Strzelecka, Świerkowa, Wilkońskiego, Wiśniowa, XX-lecia, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Stanisław Kamieniarz
    49 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paula Maria Juskowiak
    268 (84,54%)

Okręg 7

Kąkolewo: Dworcowa, Kolejowa, Leszczyńska, Leśna, Polna, Sosnowa, Spacerowa, Tylna, Wschodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Marek Mikołajczak
    0 (0,00%)

Okręg 8

Kąkolewo: Kanałowa, Nowa, Pocztowa, Południowa, Rydzyńska od nr 36 - 44 (parzyste) i od nr 45 do końca, Wiatraczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Przemysław Jaraczewski
    0 (0,00%)

Okręg 9

Dobramyśl, Frankowo, Łoniewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Glapiak
    191 (79,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKI PAWLAK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryka Pawlak
    50 (20,75%)

Okręg 10

Grodzisko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PRAŁATA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Marek Prałat
    78 (26,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETRASZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ewa Pietraszewska
    126 (43,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Hubert Kraśner
    87 (29,90%)

Okręg 11

Drzeczkowo, Jeziorki, Popowo Wonieskie, Trzebania, Witosław, Wolkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Monika Kubera
    51 (16,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA BARCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Marek Barczyński
    68 (22,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krystyna Stanisława Krajewska
    183 (60,60%)

Okręg 12

Kąty, Wojnowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Niezgódka
    36 (13,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RATAJCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Ratajczak
    103 (37,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Józef Forszpaniak
    136 (49,45%)

Okręg 13

Berdychowo, Świerczyna od nr 1 do nr 38 i od nr 52 do nr 79B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Karol Krzysztof Cieślak
    20 (11,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sebastian Łagoda
    153 (88,44%)

Okręg 14

Świerczyna: od nr 39 do nr 51 i od nr 80 do końca, Bławatkowa, Rumiankowa, Stokrotkowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Marek Skowronek
    98 (44,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JANUSZA WIECZORKA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Janusz Mikołaj Wieczorek
    46 (20,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zofia Biała
    76 (34,55%)

Okręg 15

Kleszczewo, Miąskowo, Ziemnice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SAMOLAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartosz Zakrzewski
    45 (23,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GLAPIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Krzysztof Skrzypek
    147 (76,56%)