Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łazek, Niemstów, Podgórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Olek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

357 (84,60%)

Paweł Mariusz Haliniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

40 (9,48%)

Andrzej Eugeniusz Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

25 (5,92%)

Okręg 2

Buczynka, Gogołowice, Miłoradzice, Miłosna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Monika Pęczkowicz - Kuduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

249 (56,46%)

Aneta Jolanta Cirka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

192 (43,54%)

Okręg 3

Karczowiska, Raszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Waldemar Nyklewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

327 (51,99%)

Magdalena Agnieszka Szydłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

79 (12,56%)

Agnieszka Anna Dec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

223 (35,45%)

Okręg 4

Gorzelin, Pieszków, Raszowa, Raszowa Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Dorota Rębisz - Kołcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

161 (36,93%)

Jolanta Małgorzata Bilska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

95 (21,79%)

Robert Krzysztof Piekut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

180 (41,28%)

Okręg 5

Kłopotów, Osiek ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górnicza, Krótka, Miedziana, Morelowa, Pieszkowska, Polna, Spokojna, Srebrna, Szkolna, Śląska, Św. Katarzyny-numery nieparzyste, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Tadeusz Jarkowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

252 (53,85%)

Ryszard Kirsz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

216 (46,15%)

Okręg 6

Osiek ulice: Andromedy, Chabrowa, Cicha, Fiołkowa, Gwiezdna, Jowisza, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Łąkowa, Magnoliowa, Makowa, Marsowa, Neptuna, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Saturna, Słoneczna, Stroma, Św. Katarzyny numery parzyste, Tęczowa, Tulipanowa, Wenus, Zagajnikowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Marcinkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

186 (41,89%)

Marcin Adrian Łagocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

135 (30,41%)

Danuta Teresa Browarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

123 (27,70%)

Okręg 7

Chróstnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Katarzyna Białosiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

216 (49,88%)

Oleg Bugajenko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

81 (18,71%)

Kacper Krzysztof Snowyda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

136 (31,41%)

Okręg 8

Bukowna, Lisiec, Wiercień, Zimna Woda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Baraniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

149 (33,04%)

Paweł Waldemar Łukasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

302 (66,96%)

Okręg 9

Bolanów, Gorzyca, Krzeczyn Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

304 (73,25%)

Elżbieta Teresa Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

111 (26,75%)

Okręg 10

Krzeczyn Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Tadla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

193 (47,77%)

Regina Bożena Bobińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

89 (22,03%)

Janusz Zarenkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ ZARENKIEWICZ

75 (18,56%)

Ignacy Wincenty Wojszycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

47 (11,63%)

Okręg 11

Obora

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Hubert Kurowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

346 (51,95%)

Łukasz Antoni Kwapisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

166 (24,92%)

Roman Komarnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

154 (23,12%)

Okręg 12

Lubków, Owczary, Szklary Górne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paweł Fuczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

371 (70,13%)

Marta Burzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

158 (29,87%)

Okręg 13

Gola, Siedlce, Ustronie, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Norbert Krzysztof Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

262 (73,60%)

Joanna Klaczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

94 (26,40%)

Okręg 14

Księginice, Składowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Staszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

76 (17,80%)

Krzysztof Mirosław Lewicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

136 (31,85%)

Lucyna Franczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCYNA FRANCZAK

110 (25,76%)

Krzysztof Łukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

105 (24,59%)

Okręg 15

Czerniec, Dąbrowa Górna, Miroszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Maria Pietruszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ KIELAN

171 (39,95%)

Krzysztof Szczepan Jężak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

48 (11,21%)

Aleksander Stefan Garboś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDER GARBOŚ

77 (17,99%)

Stanisława Elżbieta Jasion

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ŁUKASIEWICZ

132 (30,84%)