Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koluszki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedla: Czarnieckiego, Łódzkie, Łódzkie II, Natolin, Staromiejskie Sołectwa: Kaletnik, Przanowice, Różyca-Żakowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Grażyna Janowska
    80 (2,10%)
  2. 1 Dariusz Sylwester Janeczek
    427 (11,23%)
  3. 5 Marcin Jacek Szadkowski
    178 (4,68%)
  4. 2 Mariusz Józef Skorzycki
    146 (3,84%)
  5. 4 Maria Elżbieta Leszczyńska-Gawlak
    34 (0,89%)
  6. 3 Jan Józef Widuliński
    161 (4,23%)
  7. 6 Magdalena Monika Kacprzyk-Kozłowska
    27 (0,71%)
  8. 8 Waldemar Tomasz Siedlik
    96 (2,52%)
  9. 9 Monika Deredas
    47 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adrian Tomasz Kut
    223 (5,86%)
  2. 8 Ewelina Anna Przygodzka
    80 (2,10%)
  3. 9 Marta Monika Cichacz
    42 (1,10%)
  4. 2 Krystyna Maria Lewandowska
    489 (12,85%)
  5. 6 Danuta Kabat
    79 (2,08%)
  6. 1 Waldemar Ludwik Chałat
    541 (14,22%)
  7. 3 Piotr Eugeniusz Stefańczyk
    193 (5,07%)
  8. 7 Dariusz Marek Borkowski
    466 (12,25%)
  9. 4 Jan Alojzy Kołaczkowski
    110 (2,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Olek
    85 (2,23%)
  2. 3 Jadwiga Strzemińska
    15 (0,39%)
  3. 5 Marzena Małgorzata Chuszcz
    36 (0,95%)
  4. 4 Michał Pawlik
    30 (0,79%)
  5. 6 Andrzej Jakub Aleksandrowicz
    126 (3,31%)
  6. 7 Karolina Eliza Krakowiak
    17 (0,45%)
  7. 8 Robert Marek Balcerak
    15 (0,39%)
  8. 1 Franciszek Czesław Psyk
    61 (1,60%)

Okręg 2

Osiedla: Głowackiego, Warszawskie, Zieleń Południe, 11 Listopada

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Andrzej Piasny
    308 (8,64%)
  2. 3 Michał Jacek Sudowski
    242 (6,79%)
  3. 2 Halina Kowalczyk
    133 (3,73%)
  4. 8 Elżbieta Janina Adamczyk
    78 (2,19%)
  5. 4 Ryszard Adam Andrus
    127 (3,56%)
  6. 6 Roman Michał Wylazłowski
    44 (1,23%)
  7. 5 Honorata Aleksandra Krakowiak
    110 (3,08%)
  8. 9 Agnieszka Joanna Pliszkiewicz
    28 (0,79%)
  9. 7 Dariusz Paweł Kwiatkowski
    30 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maria Wanda Markowska-Kurc
    178 (4,99%)
  2. 9 Katarzyna Elżbieta Kmieciak
    58 (1,63%)
  3. 2 Antoni Józef Tomczyk
    779 (21,85%)
  4. 1 Anna Szostak
    620 (17,39%)
  5. 4 Jacek Dudka
    119 (3,34%)
  6. 3 Krystyna Kolasińska
    115 (3,22%)
  7. 8 Michał Nowak
    148 (4,15%)
  8. 7 Marcin Latek
    56 (1,57%)
  9. 6 Lidia Barbara Adamczyk
    105 (2,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Jadwiga Mrozowska
    11 (0,31%)
  2. 7 Mariusz Spiess
    34 (0,95%)
  3. 3 Dariusz Goczał
    53 (1,49%)
  4. 5 Tadeusz Jeziorski
    58 (1,63%)
  5. 1 Katarzyna Mrówka
    88 (2,47%)
  6. 6 Renata Aneta Owczarek
    29 (0,81%)
  7. 2 Andrzej Czesław Adamek
    15 (0,42%)

Okręg 3

Sołectwa: Będzelin, Borowa I, Borowa II, Długie-Turobowice, Lisowice-Erazmów, Felicjanów, Jeziorko, Gałków Duży, Gałków Mały Wschód, Gałków Mały Zachód, Gałkówek Parcela, Katarzynów-Zygmuntów, Kazimierzów, Nowy Redzeń, Stary Redzeń, Regny, Słotwiny, Stamirowice-Leosin, Stefanów, Świny, Wierzchy, Zielona Góra

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Ścieszko
    137 (4,05%)
  2. 3 Ewa Michalina Wiktorowska
    120 (3,55%)
  3. 8 Natalia Agnieszka Sujkowska
    52 (1,54%)
  4. 5 Katarzyna Staroń
    224 (6,63%)
  5. 4 Leszek Dziedzic
    151 (4,47%)
  6. 7 Mariola Jadwiga Bajon
    73 (2,16%)
  7. 1 Paweł Krzysztof Lewiak
    323 (9,56%)
  8. 9 Lech Jerzy Łagodziński
    43 (1,27%)
  9. 2 Arkadiusz Paweł Loba
    214 (6,33%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Ścieszko
    203 (6,01%)
  2. 6 Zbigniew Pecyna
    57 (1,69%)
  3. 4 Agnieszka Pysklak
    174 (5,15%)
  4. 3 Ryszard Hejchman
    153 (4,53%)
  5. 5 Jarosław Robert Kłosiński
    193 (5,71%)
  6. 7 Teresa Urban
    44 (1,30%)
  7. 9 Anna Elżbieta Włodarczyk
    82 (2,43%)
  8. 2 Mirosław Supera
    316 (9,35%)
  9. 8 Grażyna Wojciechowska
    67 (1,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Kubasiewicz
    382 (11,31%)
  2. 3 Zdzisława Halina Klimczak
    36 (1,07%)
  3. 4 Magdalena Janowska
    60 (1,78%)
  4. 2 Sławomir Wojciech Klimek
    73 (2,16%)
  5. 5 Krzysztof Michał Simon
    139 (4,11%)
  6. 6 Anna Zimnicka
    63 (1,86%)