Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stąporków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Stąporków, ulice: Cicha, Miła, Nieborowska, Niekłańska, Odlewnicza, Partyzantów, Piaskowa, Plac Wolności, Rzeczna Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 2 do 100).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rafał Hamera
    28 (7,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edyta Justyna Lewandowska
    45 (11,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Tomasz Kij
    29 (7,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Teresa Maria Ciaś
    85 (22,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ZIELIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Kamil Robert Zieliński
    195 (51,05%)

Okręg 2

Miasto Stąporków, ulice-Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego (numery: 3, 4, 5, 7, 9, 11), Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego (numery: 2, 4, 5, 6).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Świerczyński
    253 (59,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Karol Miękus
    60 (14,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewelina Misiowiec-Nowak
    109 (25,83%)

Okręg 3

Miasto Stąporków, ulice – Cypriana Kamila Norwida, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Staszica, Juliusza Słowackiego (numer 6), Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego (numery: 1, 3, 3A).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Wiśniewski
    278 (43,57%)

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Agnieszka Hamera
    11 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Mieczysław Polak
    155 (24,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Milner
    99 (15,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Sipika
    95 (14,89%)

Okręg 4

Miasto Stąporków, ulice – 1000lecia, 1 Maja, Górnicza, Jana Pawła II, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Zygmunta Krasińskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Edward Mazur
    452 (70,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Aneta Sylwia Moczarska
    193 (29,92%)

Okręg 5

Miasto Stąporków, ulice: Bolesława Prusa, Górna, Gutów, Konecka, Lipowa, Polna, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki, Wspólna, Krótka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 101 do końca).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Robert Kurcbart
    216 (47,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sylwia Katarzyna Stępień
    132 (29,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Urszula Magdalena Piotrowska
    105 (23,18%)

Okręg 6

Sołectwa: Lelitków, Niekłań Wielki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Andrzej Telecki
    62 (15,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kuba Rurarz
    46 (11,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Rusin
    73 (17,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Tomasz Kołodziej
    229 (55,85%)

Okręg 7

Sołectwa: Niekłań Mały, Nadziejów, Wąglów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Przemysław Kuliński
    141 (29,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maciej Dariusz Pokusa
    330 (70,06%)

Okręg 8

Sołectwa: Kozia Wola, Piasek, Smarków, Grzybów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Polewana
    112 (22,58%)

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Janusz Młynarczyk
    22 (4,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Arkadiusz Jarosław Serek
    6 (1,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Rurarczyk
    53 (10,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Trudnos
    303 (61,09%)

Okręg 9

Sołectwa: Błotnica, Czarna, Czarniecka Góra, Janów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paulina Potocka
    146 (29,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Czesław Nowak
    70 (14,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mirosława Krzystek
    127 (26,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Danuta Dorota Jedynak
    145 (29,71%)

Okręg 10

Sołectwa: Adamek, Kamienna Wola, Komorów, Modrzewina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Abramowicz
    143 (32,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sławomir Marian Dąbrowski
    296 (67,43%)

Okręg 11

Sołectwa: Gustawów, Luta, Bień, Krasna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Piekarski
    227 (47,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Zbigniew Chrzan
    249 (52,31%)

Okręg 12

Sołectwa: Duraczów, Mokra, Hucisko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Zofia Wojna
    160 (29,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Alfred Naorecki
    85 (15,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Nowek
    138 (25,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Halina Jankiewicz
    162 (29,72%)

Okręg 13

Sołectwa: Gosań, Włochów, Pardołów, Świerczów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Pędowski
    103 (19,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ludwik Marian Łazarczyk
    144 (26,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Elżbieta Ewa Jóźwik
    288 (53,83%)

Okręg 14

Sołectwa: Błaszków, Odrowąż, Wólka Plebańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Płochacka
    206 (44,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Elżbieta Marta Kołodziej
    257 (55,51%)

Okręg 15

Sołectwa: Boków, Furmanów, Wólka Zychowa, Wielka Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Brygida Gajda
    166 (37,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Zamachowska
    213 (47,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE RAZEM - WIELKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 23 Lucyna Goleń
    67 (15,02%)