Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zabrze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ZABRZE: 11 LISTOPADA 1 - 121 nieparzyste, 11 LISTOPADA 123 - 193 nieparzyste, 11 LISTOPDA 2 - 62A parzyste, 11 LISTOPADA 64 - 112 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 3 - 49 nieparzyste, ADAMA MICKIEWICZA 4 - 42 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 44 - 84 parzyste, ADAMA MICKIEWICZA 51 - 97 nieparzyste, ALBERTA BORSIGA, ALEJA SZCZĘŚCIE LUDWIKA, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO, ANTONIEGO CZECHOWA, ASTRÓW, BAŁTYCKA, BOCZNA, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWA, BOROWIKOWA, BRATKÓW, BRYGADZISTÓW, BUDOWLANA 3 - 49 nieparzyste, BUDOWLANA 4 - 70 parzyste, BUDOWLANA 49A - 49B nieparzyste, BUDOWLANA 51 - 67 nieparzyste, BUDOWLANA 69 - 113 nieparzyste, BUDOWLANA 72 - 114 parzyste, BUKOWA, BYTOMSKICH STRZELCÓW, CHORZOWSKA, CZEKANOWSKA, DR. BRONISŁAWA HAGERA 30 - 32 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19D - 19F nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 2 - 38 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 21 - 71 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 40 - 74C parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 5 - 19B nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 73 - 117 nieparzyste, DR. HENRYKA JORDANA 76 - 90 parzyste, DR. HENRYKA JORDANA 19C, DROBNA, DZIAŁKOWA, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, FILTRY, FOLWARK WESOŁA, FRANCISZKA BALLESTREMA, FRYDERYKA CHOPINA, FRYDERYKA WILHELMA REDENA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GAJOWA, GEN. BORA-KOMOROWSKIEGO, GEN. BRONISŁAWA DUCHA, GEN. GIUSEPPE GARIBALDIEGO, GEN. GROTA-ROWECKIEGO, GEN. JERZEGO ZIĘTKA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO, GEN. STANISŁAWA DĄBKA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GNIEŹNIEŃSKA, GOGOLIŃSKA 1 - 21 nieparzyste, GOGOLIŃSKA 2 - 10 parzyste, GOGOLIŃSKA 23 - 43, GRABOWIEC, GRZEGORZA FITELBERGA, GRZYBOWSKA, GUIDO HENCKELA DONNERSMARCKA, GWARECKA, HANDLOWA, HARCERSKA, HENRYKA DULĘBY, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, IRENY KOSMOWSKIEJ, IWANA MICZURINA, IWANA PAWŁOWA, JANA BRZECHWY, JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH, JANA SZAFARCZYKA, JAWOROWA, JÓZEFA ŁAPKOWSKIEGO, JÓZEFA WAJZERA, JÓZEFA WYBICKIEGO, JULIUSZA LIGONIA, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KAROLA GODULI, KASZTANOWA, KOŁOBRZESKA, KOMUNY PARYSKIEJ, KOPALNIANA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KOSZYKOWA, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA 2 - 60 parzyste, KRAKOWSKA 37A - 103 nieparzyste, KRAKOWSKA 5 - 37 nieparzyste, KRAKOWSKA 72 - 110 parzyste, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO, KS. FRANCISZKA CIEŚLIKA, KS. JERZEGO BADESTINUSA, KS. MICHAŁA WOSIA, KSIĘCIA HENRYKA POBOŻNEGO, KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KSIĘCIA WŁADYSŁAWA OPOLCZYKA, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LESZKA BIAŁEGO, LEŚNA 1 - 135 nieparzyste, LEŚNA 2 - 70 parzyste, LIPOWA, LUDWIKA SOLSKIEGO, LUDWIKA ZAMENHOFA, LUDWIKI WAWRZYŃSKIEJ, ŁĄKOWA, ŁOWICKA, ŁOWIECKA, MACIEJA WILCZKA, MAGAZYNOWA, MARIACKA, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MEDYKÓW, MICHAŁA OSSOWSKIEGO, MIEDZIANA, MIKOŁAJA GOGOLA, MŁODEGO GÓRNIKA, MŁODZIEŻOWA, MOSTOWA, NA LESIE, NADRZECZNA, NOWODWORSKA, NYSKA, OFIAR KATYNIA, OJCA MAKSYMILIANA KOLBE, PARKOWA, PIEKARNICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, PIOTRA NIEDURNEGO, PLAC NORBERTA KROCZKA, PLATYNOWA, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 1 - 37 nieparzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 2 - 36 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 38 - 70 parzyste, PŁK. FRANCISZKA NIEPOKÓLCZYCKIEGO 39 - 47C nieparzyste, POD BOREM, POGODNA, POLEGŁYCH GÓRNIKÓW, POLNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POMORSKA, PROF. FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, PROF. ROBERTA BEDNORZA, PROSTA, PRZY UJĘCIU, PYSKOWICKA, RATUSZOWA, ROBERTA SCHUMANA, ROBOTNICZA, SALOMONA ISAACA, SKŁADOWA, SKOŚNA, SOSNOWA, SPÓŁDZIELCZA, STALOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI 1 - 35 nieparzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 2 - 20 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 22 - 104 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI 37 - 121 nieparzyste, STANISŁAWA OGÓRKA, STANISŁAWA RUDY, STAWOWA, STOKROTEK, STORCZYKÓW, STRAŻACKA, SZCZECIŃSKA, SZTYGARÓW, SZYBOWA, ŚW. TERESY, ŚW. WAWRZYŃCA 1 - 31 nieparzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 2 - 24 parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 26 - 44C parzyste, ŚW. WAWRZYŃCA 33 - 49 nieparzyste, TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO, TADEUSZA JABŁOŃSKIEGO, TARNOPOLSKA 1 - 5A, TARNOPOLSKA 10 - 78 parzyste, TARNOPOLSKA 17 - 55A nieparzyste, TARNOPOLSKA 57 - 73 nieparzyste, TARNOPOLSKA 77 - 95A nieparzyste, TARNOPOLSKA 80, TENISOWA, TEODORA LELKA, TRAKTORZYSTÓW, TULIPANÓW, WARMIŃSKA, WAWRZYŃCA KORWINA, WINCENTEGO WITOSA, WIOSNY LUDÓW, WITKACEGO, WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, ZBROSŁAWICKA, ZŁOTA, ZWROTNICZA, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWIARZY, ŻWIRKI I WIGURY

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Alojzy Maciej Cieśla
    472 (4,14%)
  2. 3 Grzegorz Leonard Olejniczak
    1 130 (9,92%)
  3. 1 Tomasz Andrzej Olichwer
    1 645 (14,44%)
  4. 7 Zofia Halina Łysakowska-Warzecha
    54 (0,47%)
  5. 5 Ewa Anna Kocimska
    102 (0,90%)
  6. 6 Łukasz Piotr Orzechowski
    56 (0,49%)
  7. 2 Wioletta Szymańska
    404 (3,55%)
  8. 8 Rafał Michał Sczeponik
    119 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Adrian Ropiak
    259 (2,27%)
  2. 6 Izabela Małgorzata Watoła
    136 (1,19%)
  3. 3 Magdalena Formowicz
    173 (1,52%)
  4. 7 Teresa Płachta
    119 (1,04%)
  5. 5 Henryk Grzegorz Warmuz
    99 (0,87%)
  6. 4 Dylan Jerzy Błażejowski
    179 (1,57%)
  7. 8 Ryszard Grzegorz Zając
    194 (1,70%)
  8. 1 Sebastian Ryszard Markisch
    1 061 (9,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Dariusz Stadnikiewicz
    51 (0,45%)
  2. 1 Marek Andrzej Pawlik
    165 (1,45%)
  3. 3 Andrzej Antoni Matusz
    34 (0,30%)
  4. 4 Beata Agata Lempart
    44 (0,39%)
  5. 5 Joachim Tadeusz Gandor
    21 (0,18%)
  6. 7 Grzegorz Robert Matusiak
    64 (0,56%)
  7. 6 Angelika Górny
    23 (0,20%)
  8. 8 Anna Kornelia Garus
    19 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Teresa Wysocka
    53 (0,47%)
  2. 4 Kamil Adrian Myl
    45 (0,39%)
  3. 5 Beata Elżbieta Byczewska
    53 (0,47%)
  4. 7 Sabina Aneta Jaśkiewicz
    9 (0,08%)
  5. 2 Barbara Jarasz
    33 (0,29%)
  6. 6 Roman Jan Łuczyc
    25 (0,22%)
  7. 8 Michał Szaraniec
    25 (0,22%)
  8. 3 Przemysław Kamil Mielnik
    36 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

kandydatliczba głosów

  1. 8 Roman Przemysław Szałas
    386 (3,39%)
  2. 6 Ryszard Kumalski
    370 (3,25%)
  3. 7 Miłosz Czesław Kamieniak
    27 (0,24%)
  4. 1 Joachim Wienchor
    593 (5,20%)
  5. 2 Katarzyna Barbara Dzióba
    319 (2,80%)
  6. 3 Janusz Józef Bieniek
    573 (5,03%)
  7. 4 Barbara Urszula Sowa
    141 (1,24%)
  8. 5 Monika Maria Burdyszek
    224 (1,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Klucewicz-Kubicka
    235 (2,06%)
  2. 4 Ewa Barbara Kacprzyk
    40 (0,35%)
  3. 2 Krzysztof Piotr Braun
    91 (0,80%)
  4. 5 Lidia Gertruda Łada
    21 (0,18%)
  5. 3 Grzegorz Arnold Łebek
    23 (0,20%)
  6. 6 Adam Krajewski
    78 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Damian Łukasz Woliński
    22 (0,19%)
  2. 1 Cyprian Kamil Górski
    180 (1,58%)
  3. 2 Jakub Jan Zamarlik
    29 (0,25%)
  4. 3 Anna Katarzyna Żygało
    44 (0,39%)
  5. 5 Kamila Iwona Bugaj
    29 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

kandydatliczba głosów

  1. 8 Franciszek Nieradko
    13 (0,11%)
  2. 1 Aurelia Knaś
    53 (0,47%)
  3. 2 Justyna Iwona Konieczna
    18 (0,16%)
  4. 3 Damian Andrzej Węgliński
    9 (0,08%)
  5. 4 Renata Maria Gaj
    11 (0,10%)
  6. 6 Sandra Barbara Malanowska
    24 (0,21%)
  7. 7 Kamil Rafał Wróblewski
    4 (0,04%)
  8. 5 Łukasz Paweł Wiącek
    12 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Edyta Ewa Woźniak-Orzechowska
    37 (0,32%)
  2. 8 Michał Józef Jureczek
    22 (0,19%)
  3. 6 Adam Henryk Skolmowski
    11 (0,10%)
  4. 2 Maciej Radosław Śliwa
    485 (4,26%)
  5. 3 Lucyna Jurkiewicz
    46 (0,40%)
  6. 4 Zawisza Radosław Gruszka
    85 (0,75%)
  7. 7 Ewa Katarzyna Szumilak
    40 (0,35%)
  8. 1 Marcin Tomasz Szczerba
    198 (1,74%)

Okręg 2

ZABRZE: ADOLFA DYGASIŃSKIEGO, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 13 - 17 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 5 - 7 nieparzyste, ALEJA WOJCIECHA KORFANTEGO 18, ANYŻOWA, BRZOZOWA, BYDGOSKA, BYTOMSKA 2 - 2A parzyste, CIESZYŃSKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, CZYSTA, DIONIZEGO TROCERA 1 - 31 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 20 - 36 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 38 - 56 parzyste, DIONIZEGO TROCERA 39 - 53 nieparzyste, DIONIZEGO TROCERA 6, DIONIZEGO TROCERA 63, DR. BRONISŁAWA HAGERA 2 - 24 parzyste, DWORCOWA, DWORSKA, FELIKSA PRENŻYNY, FILIPA SŁODCZYKA, FLORIANA KLOSEGO, FRANCISZKA WIDERY, FRANCISZKAŃSKA 1 - 17 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 19 - 37 nieparzyste, FRANCISZKAŃSKA 2 - 16B parzyste, FRANCISZKAŃSKA 20 - 32E parzyste, GALILEUSZA, GDAŃSKA 1 - 25 nieparzyste, GDAŃSKA 2 - 20 parzyste, GDAŃSKA 22 - 48E parzyste, GDAŃSKA 27, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 1 - 9 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 2 - 10 parzyste, GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 15 - 15A nieparzyste, GIERAŁTOWICKA, GIORDANO BRUNO, GLIWICKA, GÓRY ŚWIĘTEJ ANNY, GRUNWALDZKA 2 - 28 parzyste, GRUNWALDZKA 3 - 35 nieparzyste, GRUNWALDZKA 30 - 58 parzyste, GRUNWALDZKA 37 - 91 nieparzyste, HUGONA KOŁŁĄTAJA, JAGIELLOŃSKA 1 - 19 nieparzyste, 2 - 18 parzyste, 33 - 55 nieparzyste, JAGIELLOŃSKA 36, JAGIELLOŃSKA 38 - 54 parzyste, JANA BROŻKA, JANA GALLA, JANA HEWELIUSZA, JANA KEPLERA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA KOWALCZYKA, JANA SOBIERAJA, JANA TKOCZA, JANA WOŹNICY, JOANNY ŻNIEŃSKIEJ, JOHANNA GOETHEGO, JOHANNA PESTALOZZIEGO, JOWISZA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA CIUPKI, JÓZEFA NAWRATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, JURIJA GAGARINA, KAROLA HERMISZA, KAROLA MIARKI, KASZUBSKA, KNUROWSKA, KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO, KONSTANTEGO GAŁCZYŃSKIEGO, KOWALSKA, KOZIOROŻCA, KS. JÓZEFA LONDZINA, KS. JÓZEFA MADEI, KS. JÓZEFA WAJDY, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 1 - 7A nieparzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 2 - 6A parzyste, KS. PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, LAWENDOWA, LEŚNA 180, LUBCZYKOWA, LUDWIKA KONDRATOWICZA, ŁANOWA, MACIEJA MIELŻYŃSKIEGO, MARCELEGO KRUCZKA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 1 - 7 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 11 - 31 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 12 - 26 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 2 - 10C parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 34 - 44 parzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 35 - 57 nieparzyste, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 9, MARSA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 12 - 20 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 3A - 13 nieparzyste, MĘCZENNIKÓW MAJDANKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 1 - 33 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 2 - 32 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 34 - 54 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 35 - 63 nieparzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 60 - 66 parzyste, MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO 65 - 67C nieparzyste, MIĘTOWA, MIKULCZYCKA 1 - 61 nieparzyste, MIKULCZYCKA 2 - 78 parzyste, MIKULCZYCKA 94, MORWOWA, MYŚLIWSKA, NAD KANAŁEM, NAGIETKOWA, NEPTUNA, NOWA, OBJAZDOWA, OPAWSKA, ORLĄT LWOWSKICH, PANI TWARDOWSKIEJ, PARK HUTNICZY, PAWŁA DUBIELA 1 - 7OF nieparzyste, PAWŁA DUBIELA 12 - 18 parzyste, PAWŁA DUBIELA 2 - 10 parzyste, PAWŁA STALMACHA 2 - 14 parzyste, PAWŁA STALMACHA 22, PIASTOWSKA, PIOTRA MASZYŃSKIEGO, PLAC DWORCOWY, PLAC KAZIMIERZA WIELKIEGO, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 1, PLAC ROMUALDA TRAUGUTTA 2 - 6 parzyste, PLAC SŁOWIAŃSKI, PLAC TEATRALNY, PLAC WOLNOŚCI, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 1 - 1A nieparzyste, PLUTONOWEGO RYSZARDA SZKUBACZA 4 - 6 parzyste, PODGÓRNA, POKOJU, POPRZECZNA, PORANNA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, POZNAŃSKA, PROF. MAKSYMILIANA HUBERA, PROF. STEFANA BANACHA, PROF. TADEUSZA BANACHIEWICZA, PROF. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO, PROF. WALEREGO FONTANUSA, PROF. WŁADYSŁAWA TATARKIEWICZA, PROF. WŁODZIMIERZA ZONNA, PROF. ZBIGNIEWA RELIGI, PRUDNICKA, PRZY BRAMIE, PRZYSTANKOWA, PRZYSZOWICKA, ROBERTA KOŹLIKA, RUMIANKOWA, RYBNICKA, RZECZNA, SKALISTA, SOKOLSKA, SPOKOJNA, SREBRNA, STANISŁAWA ROCHOWIAKA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STAROMIEJSKA 7 - 47 nieparzyste, STAROMIEJSKA 2 - 74B parzyste, STAROMIEJSKA 47A - 71 nieparzyste, STAROMIEJSKA 80 - 114 parzyste, STAROPOLSKA, STRZELCA, SZPITALNA, ŚREDNIA, ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, ŚW. BARBARY, TOMASZA NOCZNICKIEGO, TOPOLOWA, TOROWA, TYLNA, TYMIANKOWA, UCHODŹCÓW, WARSZAWSKA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA, WODNIKA, WOLNOŚCI 179 - 259 nieparzyste, WOLNOŚCI 184 - 258OF parzyste, WOLNOŚCI 2 - 70 parzyste, WOLNOŚCI 260 - 312 parzyste, WOLNOŚCI 261 - 311 nieparzyste, WOLNOŚCI 3 - 67B nieparzyste, WOLNOŚCI 74 - 182 parzyste, WOLNOŚCI 99 - 177 nieparzyste, WOLSKA, WRZOSOWA, WYZWOLENIA, ZAKOPIAŃSKA, ZAOLZIAŃSKA, ZGODY, ZYGMUNTA AUGUSTA, ŻELAZNA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jadwiga Zofia Nandzik
    187 (1,39%)
  2. 3 Brygida Jadwiga Sarad
    473 (3,51%)
  3. 1 Marian Eugeniusz Rau
    1 204 (8,93%)
  4. 2 Adam Damian Harasimowicz
    951 (7,05%)
  5. 8 Jarosław Edmund Sokołowski
    88 (0,65%)
  6. 4 Artur Zbigniew Wiercioch
    256 (1,90%)
  7. 7 Jadwiga Stanisława Kułakowska-Halota
    84 (0,62%)
  8. 6 Jacek Stanisław Czajkowski
    217 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Król
    536 (3,97%)
  2. 6 Zofia Borówka
    316 (2,34%)
  3. 7 Krzysztof Malinowski
    81 (0,60%)
  4. 8 Andrzej Płachta
    301 (2,23%)
  5. 4 Piotr Dąbrowski
    237 (1,76%)
  6. 1 Ferdynand Wilhelm Reiss
    869 (6,44%)
  7. 3 Agnieszka Wojciechowska
    329 (2,44%)
  8. 5 Joanna Wójcikowska
    71 (0,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Damian Łukasz Burak
    19 (0,14%)
  2. 3 Krystyna Maria Hałgas
    44 (0,33%)
  3. 8 Robert Waldemar Lemański
    39 (0,29%)
  4. 1 Justyna Emilia Żak-Magda
    295 (2,19%)
  5. 7 Lidia Teresa Zacharko
    31 (0,23%)
  6. 2 Marcin Tomasz Grzybowski
    105 (0,78%)
  7. 4 Wojciech Ludwik Gawliński
    35 (0,26%)
  8. 5 Lidia Kaliska
    31 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Antoni Bronisław Zagajewski
    12 (0,09%)
  2. 5 Agnieszka Zdonek
    7 (0,05%)
  3. 3 Małgorzata Elżbieta Grychtoł
    49 (0,36%)
  4. 7 Leszek Marczak
    27 (0,20%)
  5. 1 Irena Maria Przybysz
    86 (0,64%)
  6. 8 Iwona Joanna Czenczek
    13 (0,10%)
  7. 2 Katarzyna Alicja Szostak
    58 (0,43%)
  8. 6 Bartosz Maciej Kamieniak
    25 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Lewandowski
    737 (5,47%)
  2. 6 Kazimierz Henryk Ladziński
    96 (0,71%)
  3. 5 Gabriela Bator
    330 (2,45%)
  4. 2 Łucja Katarzyna Chrzęstek-Bar
    876 (6,50%)
  5. 3 Elżbieta Adach
    239 (1,77%)
  6. 4 Łukasz Jan Pach
    292 (2,17%)
  7. 8 Jan Paweł Wróblewski
    157 (1,16%)
  8. 7 Tomasz Roman Grzywacz
    94 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Lech Micor
    31 (0,23%)
  2. 6 Karolina Ewa Wester
    51 (0,38%)
  3. 8 Magdalena Kaczkowska
    70 (0,52%)
  4. 1 Piotr Tomasz Antczak
    518 (3,84%)
  5. 2 Zbigniew Kaczkowski
    53 (0,39%)
  6. 3 Sławomira Ewa Mrozek
    46 (0,34%)
  7. 4 Krzysztof Wieczorek
    83 (0,62%)
  8. 7 Krystian Janusz Łada
    40 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Dorota Czaja
    101 (0,75%)
  2. 4 Marian Grzegorz Woźny
    28 (0,21%)
  3. 3 Mirosław Olejnik
    49 (0,36%)
  4. 8 Marian Franciszek Kudzia
    203 (1,51%)
  5. 5 Ewa Bonawenturczyk
    29 (0,22%)
  6. 6 Katarzyna Łucja Mrozek
    45 (0,33%)
  7. 7 Anna Maria Sozańska
    38 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Włodzimierz Celak
    53 (0,39%)
  2. 1 Izabela Helena Fojcik-Radomska
    115 (0,85%)
  3. 3 Adam Andrzej Szybko
    27 (0,20%)
  4. 5 Maria Pietrysko
    17 (0,13%)
  5. 7 Ireneusz Franciszek Dymek
    20 (0,15%)
  6. 4 Jan Rączka
    39 (0,29%)
  7. 6 Iwona Dorota Pagos
    18 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Katarzyna Drżał-Siekańska
    105 (0,78%)
  2. 1 Rafał Tomasz Grygiel
    885 (6,56%)
  3. 2 Kazimierz Mezglewski
    253 (1,88%)
  4. 3 Tomasz Motyl
    119 (0,88%)
  5. 4 Mariola Jolanta Brzozowska
    90 (0,67%)
  6. 7 Jolanta Marianna Żbikowska
    317 (2,35%)
  7. 6 Marek Cieślik
    58 (0,43%)

Okręg 3

ZABRZE: 3 MAJA 82 - 134 parzyste, 3 MAJA 89 - 121 nieparzyste, ADAMA ASNYKA, ADAMA KAWIKA, ADAMA NAPIERALSKIEGO, AGRESTOWA, AKACJOWA, ALEKSANDRA PUSZKINA, AMBROŻEGO PORDZIKA, ANTONIEGO ROLNIKA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BESKIDZKA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BYTOMSKA 115 - 137 nieparzyste, BYTOMSKA 12 - 42 parzyste, BYTOMSKA 29 - 85 nieparzyste, BYTOMSKA 2D - 10 parzyste, BYTOMSKA 3C - 27 nieparzyste, BYTOMSKA 44 - 68 parzyste, BYTOMSKA 70 - 122 parzyste, BYTOMSKA 87 - 113 nieparzyste, CEGIELNIANA, CHUDOWSKA, CISOWA, CZEREŚNIOWA, CZĘSTOCHOWSKA, DALEKA, DIAMENTOWA, DŁUGA, DOROTKI 1 - 3 nieparzyste, DOROTKI 7, DR. BRONISŁAWA HAGERA 5 - 55 nieparzyste, DZIAŁACZY RODŁA, EMILII PLATER, FAMILIJNA, FELIKSA GOŁY, FILIPINY PŁASKOWICKIEJ, FRANCISZKA BUJOCZKA, FRANCISZKA MIKOSZA, FRANCISZKA ZEMBALI, GAZDY, GEN. JÓZEFA BEMA, GEN. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GŁOGOWSKA, GÓRNICZA, GRABOWA, GUSTAWA MORCINKA, HENRYKA BROLA, HENRYKA RODAKOWSKIEGO, HUTNICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 2 - 106 parzyste, IGNACEGO PADEREWSKIEGO 5 - 117 nieparzyste, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JANA BRONDERA, JANA DŁUGOSZA, JANA KASPROWICZA, JANA ŁASKIEGO, JANA PYKI, JANA SIKORY, JANA STYKI, JANA SZYMAŁY, JARZĘBIA, JASKÓŁCZA 33 - 37 nieparzyste, JASKÓŁCZA 40, JASZCZURY, JAŚMINOWA, JERZEGO KUKUCZKI, JERZEGO WYCISKA, JESIENNA, JESIONOWA, JOACHIMA LELEWELA, JODŁOWA 1 - 19 nieparzyste, JODŁOWA 59, JÓZEFA BLANI, JÓZEFA GAWRONA, JÓZEFA KRASZEWSKIEGO, JÓZEFA KURASIA, JÓZEFA LOMPY, JÓZEFA RYMERA 1 - 31A nieparzyste, JÓZEFA RYMERA 4 - 24 parzyste, JÓZEFA SIERAKOWSKIEGO, JÓZEFA WEINDOKA, JÓZEFA WEYSSENHOFFA, JULIUSZA ROGERA, KALINOWA, KAROLA GORZAWSKIEGO, KAROLA NIEDOBY, KAROLA ŻMUDY, KAROLINKI, KAZIMIERZA KRUSZYNY, KAŹNI OŚWIĘCIMSKIEJ, KŁODNICKA, KŁOSOWA, KONRADA SITKI 1 - 19A nieparzyste, KONRADA SITKI 2 - 20 parzyste, KONRADA SITKI 21 - 87 nieparzyste, KONRADA SITKI 24 - 98 parzyste, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRÓLOWEJ KINGI, KRÓLOWEJ LUIZY, KRÓTKA, KRUCZA, KS. ANDRZEJA HAUPTMANA, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 14 - 56A parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 5 - 57D nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 58 - 70 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 59 - 77 nieparzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 72 - 98 parzyste, KS. DOKTORA ANTONIEGO KORCZOKA 79 - 91 nieparzyste, KS. EDWARDA MENDEGO, KS. JAKUBA MAŃDY, KS. JANA DZIERŻONA, KS. JERZEGO BREJZY, KS. JÓZEFA KNOSAŁY, KS. KAROLA KOZIOŁKA 1, KS. KAROLA KOZIOŁKA 2 - 6 parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 12 - 30B parzyste, KS. PAWŁA JANIKA 4, KS. PAWŁA JANIKA 7 - 21A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 3A - 5A nieparzyste, KS. PIOTRA SKARGI 4 - 12 parzyste, KS. PIOTRA SKARGI 7 - 15 nieparzyste, KWIATOWA, LEGNICKA, LESZCZYNOWA, LOTNICZA, LUBUSKA, ŁĄCZNA, ŁUŻYCKA, MAKOSZOWSKA, MAKOWA, MAKSYMILIANA FILIPKA, MALINOWA, MALWOWA, MAŁA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MELCHIORA MROZKA, MICHAŁA GRAŻYŃSKIEGO, MICHAŁA WOLSKIEGO, MIECZYSŁAWA I, MIKOŁAJA REJA, MIKOŁOWSKA, MIŁA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, NOCONIÓW, NORBERTA BARLICKIEGO, NOWA KOLONIA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OGRODOWA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, OLSZTYŃSKA, ORZECHOWA, OSIEDLEŃCZA, OŚWIĘCIMSKA, PAWŁA KEMPKI, PAWŁA KŁYKI, PIOTRA MIKUSZA, PIUSA, PLAC BERNARDA PURKOPA, PLAC HUTNICZY, PLAC IGNACEGO PADEREWSKIEGO, PODLEŚNA, PORZECZKOWA, PROF. WILIBALDA WINKLERA, PROMIENNA, PRZEORA AUGUSTYNA KORDECKIEGO, PRZY PROCHOWNI, PRZYKRA, PSZCZYŃSKA 1 - 35B nieparzyste, PSZCZYŃSKA 2 - 22 parzyste, PSZCZYŃSKA 26 - 30 parzyste, PSZCZYŃSKA 37 - 49 nieparzyste, RACŁAWICKA, RAFAŁA COPIKA, RAJSKA, ROBERTA MIKI, ROBERTA OSZKA, RODZINNA, ROGOŹNICKA, RYBNA, SEJMOWA, SKARBNIKA, SŁOWICZA, SPORTOWA, STANISŁAWA BIENIASZA, STANISŁAWA MORCISZKA, STANISŁAWA STRUZIKA, STARA KOLONIA, STEFANA OKRZEI, SUDECKA, SZYB FRANCISZEK, SZYB JERZY, SZYB MIARKI, SZYB WSCHODNI, ŚCIEŻKA GÓRNICZA, ŚW. FILIPA, ŚW. JACKA, ŚW. JANA, ŚW. KAMILA, ŚW. MAŁGORZATY, ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ŚW. WOJCIECHA, TARNOGÓRSKA, TATRZAŃSKA, TORUŃSKA, TRĘBACKA, TURYSTYCZNA, TYSKA, WACŁAWA KARCZEWSKIEGO, WESOŁA, WĘGIELNA, WIEJSKA, WINCENTEGO JANASA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA IV, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOJCIECHA DRZYMAŁY, WOJCIECHA GERSONA, WOJCIECHA KOSSAKA 13 - 31 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 14 - 32A parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 1 - 11 nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 31A - 63A nieparzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 34 - 60 parzyste, WOJCIECHA KOSSAKA 6 - 12E parzyste, WOLNOŚCI 377 - 405 nieparzyste, WOLNOŚCI 416 - 478 parzyste, WOLNOŚCI 435, WOLNOŚCI 480 - 586 parzyste, WOLNOŚCI 481, WOLNOŚCI 483 - 547 nieparzyste, ZAMKOWA 1 - 5 nieparzyste, ZAMKOWA 2 - 12 parzyste, ZIEMSKA, ZJEDNOCZENIA, ŻURAWIA, ŻYWIECKA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mieczysław Tadeusz Rabij
    275 (1,93%)
  2. 9 Hanna Maria Jankowska-Orkisz
    157 (1,10%)
  3. 5 Joanna Teresa Műller
    60 (0,42%)
  4. 6 Anna Magdalena Holewa-Cosar
    72 (0,51%)
  5. 1 Mariola Magdalena Olichwer
    1 092 (7,67%)
  6. 2 Przemysław Julian Bartos
    482 (3,39%)
  7. 3 Przemysław Dawid Juroszek
    809 (5,69%)
  8. 7 Joanna Teresa Cieślak-Kublik
    118 (0,83%)
  9. 8 Andrzej Robert Wronowicz
    90 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Łukasz Wysiński
    253 (1,78%)
  2. 3 Grzegorz Turek
    336 (2,36%)
  3. 9 Stanisław Koniak
    193 (1,36%)
  4. 1 Adam Ilewski
    1 196 (8,40%)
  5. 4 Marek Banaś
    299 (2,10%)
  6. 6 Katarzyna Ewa Czerkawska
    159 (1,12%)
  7. 7 Urszula Beata Reiss
    93 (0,65%)
  8. 8 Maja Weronika Cimcioch
    102 (0,72%)
  9. 5 Martyna Ewa Francikowska
    145 (1,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Weronika Wycisk
    40 (0,28%)
  2. 1 Szczepan Filip Tyczyński
    229 (1,61%)
  3. 6 Krystyna Maria Ostern
    23 (0,16%)
  4. 2 Edmund Antoni Ferenc
    50 (0,35%)
  5. 9 Sebastian Szincel
    37 (0,26%)
  6. 5 Klaudiusz Józef Wieczorek
    29 (0,20%)
  7. 3 Karolina Róża Pałka
    44 (0,31%)
  8. 7 Maciej Andrzej Chojnacki
    49 (0,34%)
  9. 8 Róża Barbara Wierzbicka
    30 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Stanisław Dynak
    366 (2,57%)
  2. 4 Wanda Marianna Górny
    20 (0,14%)
  3. 8 Stanisław Adam Nosal
    86 (0,60%)
  4. 5 Marek Adam Jóźwiak
    25 (0,18%)
  5. 6 Magdalena Maria Mielnik
    13 (0,09%)
  6. 7 Marian Józef Szwarc
    29 (0,20%)
  7. 2 Anna Joanna Pasieka
    32 (0,22%)
  8. 3 Łukasz Buchta
    64 (0,45%)
  9. 9 Maria Wasilewska
    14 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Damian Janusz Trześniewski
    447 (3,14%)
  2. 6 Walentyna Nowakowska
    407 (2,86%)
  3. 7 Leszek Marek Bucki
    89 (0,63%)
  4. 5 Antoni Strzoda
    365 (2,57%)
  5. 3 Czesława Henryka Kowalczyk
    351 (2,47%)
  6. 2 Krystian Grzegorz Jonecko
    651 (4,57%)
  7. 1 Małgorzata Maria Mańka-Szulik
    842 (5,92%)
  8. 9 Marcin Damian Zasitko
    161 (1,13%)
  9. 8 Magdalena Aksamitowska-Kobos
    93 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Krystyna Berlińska-Kulak
    20 (0,14%)
  2. 3 Patrycja Agata Markiewicz
    62 (0,44%)
  3. 1 Alina Aneta Kędziorska
    391 (2,75%)
  4. 7 Agnieszka Alicja Burek
    37 (0,26%)
  5. 5 Tomasz Tadeusz Rogala
    143 (1,00%)
  6. 6 Damian Grzegorz Pniewski
    42 (0,30%)
  7. 8 Teresa Rogowska
    36 (0,25%)
  8. 4 Sebastian Dziębowski
    996 (7,00%)
  9. 9 Jerzy Adam Hubka
    103 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 9 Wiktoria Wojtasik
    35 (0,25%)
  2. 3 Robert Sławomir Kowalski
    55 (0,39%)
  3. 5 Łukasz Mirosław Wiśniewski
    39 (0,27%)
  4. 1 Łukasz Wysocki
    172 (1,21%)
  5. 4 Joanna Michalczyk
    62 (0,44%)
  6. 2 Rafał Daniel Kłapouch
    0 (0%)
  7. 7 Kamil Krzysztof Werner
    20 (0,14%)
  8. 6 Mirosława Małgorzata Kowieska
    34 (0,24%)
  9. 8 Ewa Maria Buchała
    30 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Gaj-Majkowski
    46 (0,32%)
  2. 3 Edward Jan Czarnecki
    14 (0,10%)
  3. 6 Halina Joanna Tuchalska-Polus
    20 (0,14%)
  4. 2 Anna Sroka
    91 (0,64%)
  5. 4 Kornelia Kudlek
    33 (0,23%)
  6. 5 Szymon Zbigniew Laszek
    25 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Irena Wojciechowska
    92 (0,65%)
  2. 8 Sylwia Katarzyna Świerczek
    43 (0,30%)
  3. 1 Maciej Jan Zgrzendek
    353 (2,48%)
  4. 2 Andrzej Henryk Garus
    256 (1,80%)
  5. 3 Witold Ptak
    158 (1,11%)
  6. 4 Karina Wioletta Kulpa
    46 (0,32%)
  7. 6 Jan Edward Szolc
    20 (0,14%)
  8. 7 Aleksandra Jolanta Twardoch
    98 (0,69%)
  9. 9 Klaudia Latos
    135 (0,95%)

Okręg 4

ZABRZE: 1 MAJA, 3 MAJA 1 - 11 A nieparzyste, 3 MAJA 13 - 31 nieparzyste, 3 MAJA 14 - 22 parzyste, 3 MAJA 2 - 12A parzyste, 3 MAJA 26 - 78 parzyste, 3 MAJA 33 - 77 nieparzyste, 3 MAJA 79 - 87B nieparzyste, ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO, ALEKSANDRA FREDRY, ALOJZEGO PAWLICZKA, ANDRZEJA STRUGA, ANIELI KRZYWOŃ, ANTONIEGO LAZARA, ARMII KRAJOWEJ 1 - 9 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 13 - 19 nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 18 - 26C parzyste, ARMII KRAJOWEJ 23 - 43B nieparzyste, ARMII KRAJOWEJ 28 - 58 parzyste, ARMII KRAJOWEJ 6 - 8A parzyste, ARTURA GROTTGERA, BANKOWA, BOHATERÓW WARSZAWSKICH, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BOLESŁAWA WALLEK-WALEWSKIEGO, BOTANICZNA, BRACKA, BUCHENWALDCZYKÓW, BYTOMSKA 3 - 3B nieparzyste, BYTOMSKA 2B, CHŁOPSKA, CHMIELNA, CMENTARNA, CZESŁAWA KLIMASA, CZOŁGISTÓW, DĘBOWA, DOŻYNKOWA, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 24 - 40 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 2A - 22 parzyste, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 39, DR. BOLESŁAWA RÓŻAŃSKIEGO 1 - 37 nieparzyste, EDWARDA DEMBOWSKIEGO, ELIZY ORZESZKOWEJ, EMANUELA CZOGAŁY, FABRYCZNA, FRANCISZKA MORAWSKIEGO, FRANCISZKA SIEDLECKIEGO, FRANKLINA ROOSEVELTA 1 - 23 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 113 - 131 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 116 - 134 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 2 - 10 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 20 - 22A parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 24 - 70 parzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 25 - 55 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 57 - 81 nieparzyste, FRANKLINA ROOSEVELTA 72 - 104 parzyste, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 12 - 50 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 130 - 134 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 17 - 47 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 49 - 69 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 52 - 68 parzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 71 - 111 nieparzyste, GEN. CHARLESA DE GAULLE`A 72 - 128 parzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 17, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 1A - 13 nieparzyste, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 6 - 10 parzyste, GEN. ZYGMUNTA PADLEWSKIEGO, GOŁĘBIA, GÓRNOŚLĄSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CHODKIEWICZA, JANA III SOBIESKIEGO 1 - 61 nieparzyste, JANA III SOBIESKIEGO 2 - 24A parzyste, JANA III SOBIESKIEGO 26 - 44 parzyste, JANA KARŁOWICZA, JANA KUPCA, JANA ŁANGOWSKIEGO, JANA MATEJKI 1 - 3 nieparzyste, JANA MATEJKI 2 - 4 parzyste, JANA MATEJKI 37 - 61 nieparzyste, JANA MATEJKI 5 - 35 nieparzyste, JANA MATEJKI 50 - 60 parzyste, JANA MATEJKI 6, JANA MATEJKI 62, JANA MATEJKI 64 - 68 parzyste, JANA RYMARKIEWICZA, JANA ZAMOYSKIEGO, JASKÓŁCZA 1 - 11 nieparzyste, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA CHOJNICKIEGO, JÓZEFA FROEHLICHA, JÓZEFA KORZENIOWSKIEGO, JÓZEFA MEHOFFERA, JÓZEFA ROSTKA, JÓZEFA RYMERA 36 - 42 parzyste, JÓZEFA RYMERA 63 - 69 nieparzyste, JULIANA TUWIMA 1 - 3A, JULIANA TUWIMA 4 - 42A parzyste, JULIANA TUWIMA 5 - 17 nieparzyste, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KACZA, KAMIENNA, KAROLA PIECHY, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO, KAZIMIERZA TETMAJERA, KLEMENSA KRAWCZYKA, KLONOWA 1 - 27 nieparzyste, KLONOWA 2 - 14 parzyste, KLONOWA 29 - 33 nieparzyste, KONFEDERATÓW BARSKICH, KOŃCOWA, KRAKUSA, KRÓLEWSKA, KS. ANTONIEGO TOMECZKA, KS. BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO, KS. DOKTORA SZRAMKA, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 10 - 52 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 54 - 84 parzyste, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 69, KS. KONSTANTEGO DAMROTA 9 - 49 nieparzyste, KS. NORBERTA BOŃCZYKA, KS. PAWŁA POŚPIECHA, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 27 - 41 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 38 - 42 parzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 43 - 63 nieparzyste, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI 44 - 60 parzyste, LECHA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LUBELSKA, ŁUKASZA WALLISA, MACIEJA RATAJA, MARCINA LUTRA, MARII KONOPNICKIEJ, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 28 - 60 parzyste, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 29 - 83 nieparzyste, MAURYCEGO MOCHNACKIEGO, MICHAŁA ARCHANIOŁA, MIKOŁAJA ZIELIŃSKIEGO, NA PIASKACH, OLIMPIJSKA, OPOLSKA, PANIEŃSKIE SKAŁY, PAWŁA BINIASA, PAWŁA MAJNUSZA, PAWŁA STALMACHA 16 - 20 parzyste, PAWŁA STALMACHA 3 - 15A nieparzyste, PAWŁA ŚLĘCZKA, PLAC KRAKOWSKI, PLAC KSIĘDZA FRANCISZKA PIERUSZKI, PLAC MIKOŁAJA KOPERNIKA, PLAC WARSZAWSKI, PLEBISCYTOWA, PRZELOTOWA, PRZEMYSŁOWA, PTASIA, REFORM ROLNYCH, ROMANA DYBOSKIEGO, RTM. WITOLDA PILECKIEGO, SĄDOWA 1 - 15 nieparzyste, SĄDOWA 2 - 24 parzyste, SIEROTKI, SKALLEY, SŁONECZNA, SPICHRZOWA, STANISŁAWA KOBYLIŃSKIEGO, STANISŁAWA WEBERA, STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STEFANA CZARNIECKIEGO 13 - 35 nieparzyste, STEFANA CZARNIECKIEGO 14 - 44 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 1 - 49 nieparzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 14 - 34 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 2 - 12 parzyste, STEFANA ŻEROMSKIEGO 51 - 81 nieparzyste, STEFANII SZCZEPANIAKOWEJ, SZCZĘŚĆ BOŻE, SZKOLNA, ŚLĄSKA, ŚW. CECYLII, ŚW. FLORIANA, ŚW. JERZEGO, ŚW. JÓZEFA, ŚW. MARCINA, ŚW. URBANA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA REJTANA, TARGOWA, TEOFILA LENARTOWICZA, TOMASZA PUCHAŁKI, TOMASZA ZANA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WANDY, WAWELSKA, WIARUSÓW, WIKTORA BRYSZA 3 - 8, WILCZA, WINCENTEGO POLA, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA ORKANA, WŁADYSŁAWA REYMONTA 1 - 7A nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 19 - 35 nieparzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 2 - 6OF parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 36 - 68 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 8 - 34 parzyste, WŁADYSŁAWA REYMONTA 9 - 13B nieparzyste, WOLNOŚCI 313 - 337A nieparzyste, WOLNOŚCI 318 - 360 parzyste, WOLNOŚCI 339 - 367 nieparzyste, WOLNOŚCI 362 - 414 parzyste, WOLNOŚCI 314, ZABŁOCIE, ZAKĄTEK, ZAWISZY CZARNEGO, ZIELENIEWSKIEGO, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGFRYDA KUPKI, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Małgorzata Rupniewska
    1 588 (12,21%)
  2. 3 Urszula Teresa Potyka
    784 (6,03%)
  3. 4 Elżbieta Janina Maciążek
    171 (1,31%)
  4. 2 Rafał Marian Marek
    644 (4,95%)
  5. 5 Sławomir Teodor Kuchta
    63 (0,48%)
  6. 7 Andrzej Górny
    34 (0,26%)
  7. 6 Wojciech Ryszard Gajewski
    77 (0,59%)
  8. 8 Ewa Helena Olejarz-Dyduch
    86 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksander Adam Kryczka
    43 (0,33%)
  2. 3 Jolanta Barbara Ilewska
    241 (1,85%)
  3. 8 Tomasz Jan Janiszewski
    110 (0,85%)
  4. 1 Borys Aleksander Borówka
    1 423 (10,94%)
  5. 7 Adam Adrian Wasilczyk
    26 (0,20%)
  6. 5 Halina Wiesława Blaszczok
    53 (0,41%)
  7. 2 Jerzy Bogusław Pabis
    319 (2,45%)
  8. 6 Danuta Urszula Kubanek
    80 (0,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kinga Katarzyna Kucia
    53 (0,41%)
  2. 7 Łukasz Bogdan Celiński
    16 (0,12%)
  3. 1 Teresa Jadwiga Hałgas
    187 (1,44%)
  4. 6 Alina Szewczyk
    30 (0,23%)
  5. 5 Zygmunt Sulewski
    26 (0,20%)
  6. 3 Adam Łukasz Czarnecki
    38 (0,29%)
  7. 4 Daniel Mateusz Gula
    11 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mirosław Myl
    2 (0,02%)
  2. 4 Sławomir Tadeusz Malinowski
    19 (0,15%)
  3. 1 Elżbieta Regina Kaczmarek-Huber
    106 (0,81%)
  4. 8 Zbigniew Marian Grychtoł
    6 (0,05%)
  5. 5 Justyna Piwowarczyk
    21 (0,16%)
  6. 2 Stanisław Brania
    37 (0,28%)
  7. 3 Żaneta Wilczek
    24 (0,18%)
  8. 6 Zdzisław Wasilewski
    7 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY MAŃKI - SZULIK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Władysław Czochara
    456 (3,51%)
  2. 7 Agnieszka Beata Pluskota
    139 (1,07%)
  3. 8 Janusz Łukasz Dramski
    109 (0,84%)
  4. 6 Grażyna Franciszka Żmijewska-Domżol
    140 (1,08%)
  5. 5 Irena Dorota Więcek
    91 (0,70%)
  6. 4 Janusz Leszek Siech
    102 (0,78%)
  7. 2 Dariusz Walerjański
    994 (7,64%)
  8. 3 Krzysztof Jerzy Partuś
    247 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Kowalkowski
    411 (3,16%)
  2. 4 Marcin Małolepszy
    45 (0,35%)
  3. 7 Anna Elżbieta Ozdarska
    20 (0,15%)
  4. 2 Dariusz Chrost
    175 (1,35%)
  5. 3 Justyna Koszelny
    76 (0,58%)
  6. 6 Natalia Magda Gackowska
    42 (0,32%)
  7. 5 Józef Kardel
    19 (0,15%)
  8. 8 Michał Krzysztof Kaszuba
    50 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY „ZABRZE DLA KAŻDEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Daniel Ondycz
    52 (0,40%)
  2. 6 Katarzyna Dominika Nowak
    32 (0,25%)
  3. 1 Adam Marian Kudzia
    544 (4,18%)
  4. 2 Elżbieta Kordowska
    51 (0,39%)
  5. 4 Paweł Sławomir Skwarek
    28 (0,22%)
  6. 7 Jerzy Marek Nowacki
    5 (0,04%)
  7. 5 Dawid Zbigniew Konwant
    39 (0,30%)
  8. 8 Katarzyna Bujak
    54 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY DLA ZABRZA - 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Irena Kiblerska
    33 (0,25%)
  2. 4 Małgorzata Cierkosz
    15 (0,12%)
  3. 6 Piotr Franciszek Gaj
    11 (0,08%)
  4. 1 Krzysztof Grzegorz Malanowski
    181 (1,39%)
  5. 2 Tadeusz Piotr Obrocki
    77 (0,59%)
  6. 7 Magdalena Adrianna Wróblewska
    23 (0,18%)
  7. 5 Ryszard Jerzy Dusza
    30 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZE ZABRZE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Ludwik Wojtaszczyk
    40 (0,31%)
  2. 1 Kamil Piotr Żbikowski
    1 493 (11,48%)
  3. 4 Izabella Maria Zubowicz
    159 (1,22%)
  4. 2 Grzegorz Lubowiecki
    285 (2,19%)
  5. 6 Angelika Marta Pawłowska
    36 (0,28%)
  6. 7 Piotr Aleksander Łukasiewicz
    22 (0,17%)
  7. 3 Adam Bogdan Szwedka
    266 (2,05%)
  8. 8 Katarzyna Iwańska
    90 (0,69%)