Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stargard

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Stargard obejmująca ulice: 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, 11 Listopada, Aleja Gryfa, Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Batalionów Chłopskich, Czwartaków, Generała Henryka Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Krakowska, Giżynek, Hugona Kołłątaja, Jesienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lechicka, Letnia, Mieszczańska, Osiedle Generała Józefa Hallera, Osiedle Zachód, Oświaty, Park Stefana Batorego, Plac Majdanek, Plac Słoneczny, Plac Zgody, Podchorążych, Pogodna, Przedwiośnie, Racławicka, Rondo Pionierów Stargardu, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Różana, Słoneczna, Spokojna Szczecińska, Szkolna, Szymona Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna, Zwycięzców

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marlena Pasiut
    32 (0,41%)
  2. 4 Marzena Rogalska
    36 (0,46%)
  3. 2 Piotr Romuald Wisiński
    431 (5,53%)
  4. 5 Aneta Forysiak
    13 (0,17%)
  5. 1 Amadou Sy
    344 (4,41%)
  6. 3 Urszula Jadwiga Przywara
    50 (0,64%)
  7. 7 Marek Sławomir Zarębski
    24 (0,31%)
  8. 8 Sylwester Więcek
    41 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Damian Maligłówka
    193 (2,47%)
  2. 6 Jacek Frąckowiak
    97 (1,24%)
  3. 1 Monika Kieliszak
    606 (7,77%)
  4. 8 Arkadiusz Piotr Grobelny
    150 (1,92%)
  5. 4 Władysław Sawka
    47 (0,60%)
  6. 5 Teresa Słowik
    64 (0,82%)
  7. 7 Grzegorz Bogumił Kotuła
    108 (1,38%)
  8. 3 Małgorzata Rybicka
    200 (2,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Piotr Bryła
    634 (8,13%)
  2. 3 Krzysztof Przemysław Pakulski
    416 (5,33%)
  3. 6 Jacek Marian Jankowski
    205 (2,63%)
  4. 8 Monika Szotowicz
    425 (5,45%)
  5. 7 Janusz Kwaśniewski
    234 (3,00%)
  6. 4 Wanda Wysocka
    309 (3,96%)
  7. 1 Ewa Maria Sowa
    2 267 (29,06%)
  8. 5 Marian Lech Preiss
    429 (5,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Czaczyk
    87 (1,12%)
  2. 3 Radosław Paweł Siwy
    57 (0,73%)
  3. 6 Anna Jadwiga Krawniak - Gralak
    7 (0,09%)
  4. 5 Aleksandra Pajdowska
    29 (0,37%)
  5. 8 Jadwiga Kozubek
    55 (0,71%)
  6. 7 Wojciech Robert Kuryło
    11 (0,14%)
  7. 1 Anna Rybak
    168 (2,15%)
  8. 4 Maria Szczurko
    31 (0,40%)

Okręg 2

Część miasta Stargard obejmująca ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Artura Grottgera, Bornholmska, Bułgarska, Ceglana, Cieplna, Czeska, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Hanzeatycka, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Nowakowskiego, Jugosłowiańska, Juliusza Słowackiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Krótka, Kubańska, Kupiecka, Kwiatowa, Ludomira Różyckiego, Łużycka, Majora Henryka Sucharskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mazowiecka, Mazurska, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Nasienna, Obrońców Westerplatte, Olgi Boznańskiej, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Tysiąclecia, Owocowa, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Lubelski, Plac Targowy, Podleśna, Podmiejska, Polska, Północna, Przemysłowa, Rondo 15 Południk, Rumuńska, Serbska, Skandynawska, Składowa, Słowacka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Niewiadomskiego, Stralsundzka, Sybiraków, Środkowa, Tadeusza Makowskiego, Technologiczna, Towarowa, Warzywna, Węgierska, Wielkopolska, Wileńska, Wojciecha Kossaka, Usługowa, Zygmunta Noskowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Janczarski
    72 (1,10%)
  2. 6 Ryszard Jerzy Jarzyna
    28 (0,43%)
  3. 1 Artur Adam Zielski
    181 (2,76%)
  4. 4 Katarzyna Magdalena Sawicka
    39 (0,59%)
  5. 2 Ewa Elżbieta Milczarek - Preiss
    81 (1,24%)
  6. 5 Beata Wójcik
    31 (0,47%)
  7. 7 Romuald Marian Łodyga
    50 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Sosin
    243 (3,71%)
  2. 6 Magdalena Teresa Nowosadowska
    121 (1,85%)
  3. 1 Krzysztof Kozłowski
    708 (10,80%)
  4. 5 Aneta Monika Kraszewska
    56 (0,85%)
  5. 7 Monika Sucholas
    51 (0,78%)
  6. 2 Wiesław Masłowski
    223 (3,40%)
  7. 8 Waldemar Sadoch
    87 (1,33%)
  8. 4 Wiesław Kamiński
    35 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Mirosław Jan Mazański
    340 (5,18%)
  2. 3 Norbert Śliwa
    493 (7,52%)
  3. 5 Joanna Kamila Hajduk
    298 (4,54%)
  4. 6 Grzegorz Polak
    202 (3,08%)
  5. 4 Monika Krystyna Garstka
    675 (10,29%)
  6. 7 Wojciech Ząbek
    214 (3,26%)
  7. 1 Krystyna Józefa Smolarek
    995 (15,17%)
  8. 2 Czesław Kwiatkowski
    467 (7,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Alma Maria Selwesiuk
    29 (0,44%)
  2. 3 Barbara Katarzyna Przepióra
    123 (1,88%)
  3. 4 Zbigniew Tomasz Sadowski
    33 (0,50%)
  4. 7 Magdalena Julia Kleszko
    26 (0,40%)
  5. 5 Krzysztof Cabanek
    58 (0,88%)
  6. 1 Ireneusz Bernard Gąsiorek
    157 (2,39%)
  7. 8 Jarosław Krychowski
    52 (0,79%)
  8. 2 Damian Gralak
    390 (5,95%)

Okręg 3

Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Słowicza, Andrzeja Struga, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Garncarska, Gospodarska, Grodzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Przybosia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kramarska, Księcia Barnima I, Kuśnierzy, Ludwika Waryńskiego, Macieja Boryny, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mokrzyca, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Parkowa, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Płatnerzy, Pocztowa, Polna, Pomorska, Portowa, Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego, Prządki, Rynek Staromiejski, Rzeźnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Sportowa, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Szewska, Świętego Jana Chrzciciela, Topolowa, Torfowa, Warowna, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Włosiennicza, Wojska Polskiego, Zakole, Zenona Przesmyckiego, Złotników, Zygmunta Krasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Elżbieta Goraj - Kamińska
    9 (0,16%)
  2. 5 Jarosław Kazimierz Bieńkowski
    80 (1,42%)
  3. 3 Krzysztof Zbigniew Rozesłański
    15 (0,27%)
  4. 2 Hanna Marta Bobrowska
    69 (1,22%)
  5. 1 Jerzy Stanisław Szuber
    113 (2,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Łukasiewicz
    41 (0,73%)
  2. 4 Anna Katarzyna Szymańska
    106 (1,88%)
  3. 3 Mariola Łada - Siwiec
    151 (2,67%)
  4. 1 Mariusz Piotr Smuga
    425 (7,53%)
  5. 2 Wiesław Edward Augustyn
    119 (2,11%)
  6. 7 Andrzej Bolesław Kozłowski
    188 (3,33%)
  7. 5 Jolanta Maria Duklas
    35 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Marek Zając
    2 077 (36,79%)
  2. 3 Wanda Janina Nowicka
    368 (6,52%)
  3. 5 Ludmiła Jadwiga Sabadini
    159 (2,82%)
  4. 4 Alicja Elżbieta Koźlik
    165 (2,92%)
  5. 6 Grzegorz Adam Flas
    295 (5,23%)
  6. 7 Tomasz Staniszewski
    109 (1,93%)
  7. 2 Stanisław Bartniczak
    666 (11,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krystian Nałódka
    16 (0,28%)
  2. 2 Ewa Anna Pakulska
    19 (0,34%)
  3. 4 Sławomir Grzegorz Giermak
    47 (0,83%)
  4. 3 Piotr Kosowski
    9 (0,16%)
  5. 5 Małgorzata Jabłońska
    42 (0,74%)
  6. 1 Edyta Domińczak
    309 (5,47%)
  7. 6 Krzysztof Piotr Kosiński
    13 (0,23%)

Okręg 4

Część miasta Stargard obejmująca ulice: Aleja Dębowa, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Leśmiana, Bydgoska, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Tańskiego, Czesława Witoszyńskiego, Daleka, Dąbrówki, Eskadrowa, Gdańska, Gdyńska, Generała Augusta Emila Fieldorfa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stefana Grota – Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Główna, Graniczna, Grudziądzka, Grunwaldzka, Harcerska, Jagiellońska Jana Brzechwy, Jana Kilińskiego, Jana Lechonia, Jana Śniadeckiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Joachima Lelewela, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosmonautów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Księcia Bogusława IV, Księdza Jana Twardowskiego, Lawendowa, Lazurowa, Leopolda Staffa, Liryczna, Lotników, Łabędzia, Łąkowa, Magnoliowa, Majora Hubala, Marii Skłodowskiej – Curie, Marynarska, Michała Drzymały, Miła, Metalowa, Modra, Morska, Most Kamienny, Na Grobli, Niepodległości, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Plac Bohaterów II Wojny Światowej, Plac Świętego Ducha, Poetów, Popiela, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rondo NSZZ Solidarność, Stalowa, Rondo Honorowych Dawców Krwi, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Spółdzielcza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Rogalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Szosa Maszewska, Śląska, Światopełka, Warszawska, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Zbigniewa Herberta, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ewa Maria Turczyk
    16 (0,25%)
  2. 6 Maria Kolida
    22 (0,34%)
  3. 5 Dorota Kozakiewicz
    34 (0,52%)
  4. 4 Karolina Malwina Bąk
    151 (2,32%)
  5. 8 Sławomir Mikołajczuk
    55 (0,85%)
  6. 3 Małgorzata Dorota Motylińska - Haczyk
    52 (0,80%)
  7. 2 Marcin Rafał Badowski
    154 (2,37%)
  8. 1 Wojciech Zbigniew Seredyński
    382 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Ślusarczyk
    44 (0,68%)
  2. 5 Dawid Łukasz Podoła
    63 (0,97%)
  3. 8 Anna Maria Rzepecka
    110 (1,69%)
  4. 6 Adam Jerzy Burdziej
    45 (0,69%)
  5. 7 Bogdan Leszek Ogórkiewicz
    54 (0,83%)
  6. 1 Zdzisław Wilk
    660 (10,16%)
  7. 2 Elżbieta Koczorowska
    206 (3,17%)
  8. 3 Agnieszka Małgorzata Ignasiak
    217 (3,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Rybaczuk
    536 (8,25%)
  2. 6 Joanna Róża Suleja
    583 (8,97%)
  3. 4 Jadwiga Dąbrowska
    303 (4,66%)
  4. 5 Agnieszka Bogusz
    269 (4,14%)
  5. 8 Mariusz Józef Kuchta
    265 (4,08%)
  6. 7 Krzysztof Kowalczyk
    354 (5,45%)
  7. 1 Wioleta Zofia Sawicka
    1 114 (17,15%)
  8. 2 Izabela Barbara Kowalska
    319 (4,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY DOMIŃCZAK BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Kamila Siwy
    20 (0,31%)
  2. 3 Ewa Ludwika Bodnar
    67 (1,03%)
  3. 2 Bożena Prządka
    38 (0,58%)
  4. 7 Danuta Nałódka
    7 (0,11%)
  5. 6 Bartosz Karol Keim
    4 (0,06%)
  6. 1 Krystian Masalski
    225 (3,46%)
  7. 8 Witold Czajkowski
    86 (1,32%)
  8. 5 Dawid Domińczak
    42 (0,65%)