Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Banie Mazurskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 1 do nr 18; 1 Maja; Krótka; Warmińska; Mazurska; Kętrzyńskiego; Sportowa, Miejscowość Owczary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Gwóźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

30 (25,86%)

Bożena Grażyna Łobacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

31 (26,72%)

Tomasz Andrzej Kunio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

55 (47,41%)

Okręg 2

Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Konopnickiej od numeru 19 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Marek Wawer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

59 (52,68%)

Józef Andrzej Liskowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

22 (19,64%)

Grzegorz Derewecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

31 (27,68%)

Okręg 3

Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 1 do numeru 8; Świerkowa; Leśna; Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Załuski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

35 (20,71%)

Dariusz Czygier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

86 (50,89%)

Wojciech Karol Bowszys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

48 (28,40%)

Okręg 4

Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Topolowa od numeru 9 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

91 (63,19%)

Stanisław Emilianow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

18 (12,50%)

Bogdan Szumlański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

35 (24,31%)

Okręg 5

Część sołectwa BANIE MAZURSKIE Miejscowość Banie Mazurskie-ulice: Jasna, Kolejowa; Kościuszki; Słoneczna; Szkolna; Miejscowość Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefania Urbańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

76 (59,38%)

Urszula Grażyna Świerzbin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

52 (40,63%)

Okręg 6

Sołectwo DĄBRÓWKA POLSKA miejscowości: Dąbrówka Polska Jeglewo, Różanka Dwór Zielony Lasek Sołectwo MICZUŁY Miejscowości: Miczuły Mieczniki, Śluza, Zakałcze Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Ireneusz Ozimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

62 (48,06%)

Wojciech Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

45 (34,88%)

Agnieszka Sandra Kadelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

22 (17,05%)

Okręg 7

Sołectwo GRYŻEWO Miejscowości: Gryżewo Czupowo, Szarek, Ustronie, Sołectwo ZIEMIANY Miejscowości: Ziemiany Kulsze, Sołectwo WRÓBEL Miejscowości: Wróbel Stadnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Romana Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

44 (35,77%)

Roman Ozimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

27 (21,95%)

Andrzej Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

52 (42,28%)

Okręg 8

Sołectwo SAPAŁÓWKA Miejscowości: Sapałówka Grunajki, Zapały, Janki, Ziemianki Sołectwo SURMINY Miejscowości: Surminy Boćwinka od numeru 1 do numeru 2

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Zdzisław Żelaźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

51 (44,35%)

Irena Marianna Kogut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

64 (55,65%)

Okręg 9

Sołectwo LISY Miejscowości: Lisy Liski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kwit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

58 (60,42%)

Marta Kalwajtys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

7 (7,29%)

Krzysztof Kożak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

31 (32,29%)

Okręg 10

Sołectwo KIERZKI Miejscowości: Kierzki Borek, Nowiny Sołectwo ZAWADY Miejscowości: Zawady Budziska, Mieczkówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Daszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

61 (45,52%)

Mirosław Kulbacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

22 (16,42%)

Robert Zatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

51 (38,06%)

Okręg 11

Sołectwo GRODZISKO Miejscowości: Grodzisko, Gąsewo, Wierzby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Sereda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

53 (56,99%)

Mateusz Garbowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

40 (43,01%)

Okręg 12

Sołectwo MIEDUNISZKI Miejscowości: Mieduniszki Małe, Mieduniszki Wielkie, Rapa, Antomieszki, Węgorapa, Brożajcie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Beata Rant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

42 (40,38%)

Jolanta Maria Zinkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

29 (27,88%)

Barbara Rabiczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

33 (31,73%)

Okręg 13

Sołectwo ŻABIN Miejscowości: Żabin Żabin Graniczny, Stary Żabin, Żabinek Sołectwo ŚCIBORKI Miejscowości: Ściborki Stare Gajdzie, Nowe Gajdzie, Kiermuszyny Małe, Kiermuszyny Wielkie Jezierzyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elwira Wojtysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

36 (27,69%)

Stanisław Kluczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

30 (23,08%)

Paweł Dejnak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

64 (49,23%)

Okręg 14

Sołectwo JAGIELE Miejscowości: Jagiele Klewiny, Kruki, Radkiejmy, Widgiry, Żabin Rybacki, Sołectwo SKALISZKIEJMY Miejscowość Skaliszkiejmy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jarosław Warcaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ

63 (52,07%)

Beata Zofia Kulikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

10 (8,26%)

Marian Wiesław Harasimowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

48 (39,67%)

Okręg 15

Sołectwo Rogale Miejscowości: Rogale Audyniszki, Maciejowa Wola, Sołectwo OBSZARNIKI Sołectwo JAGOCZANY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Tepyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PANORAMA''

50 (54,35%)

Marek Piotr Sawków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA DOBRA GMINY BANIE MAZURSKIE

42 (45,65%)