Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wodynie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wodynie: posesje bez ulicy od nr 172 do końca, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Newelskiego, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Serocka, ul. Siedlecka od nr 61 do końca, ul. Spokojna, ul. Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kiełczykowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (63,04%)

Tomasz Kazimierz Soćko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (36,96%)

Okręg 2

Wodynie: ul. Krótka, ul. Północna, ul. Siedlecka od nr 1 do 60, ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Wolińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Urbanek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (48,51%)

Eugeniusz Osiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (51,49%)

Okręg 3

Brodki, Jedlina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anita Mularczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (61,11%)

Stefan Adam Ośko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

35 (38,89%)

Okręg 4

Oleśnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Polak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (52,66%)

Tomasz Grzegorz Płatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (47,34%)

Okręg 5

Kaczory, Kamieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Jan Kluczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (52,94%)

Zbigniew Andrzej Redosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (47,06%)

Okręg 6

Łomnica, Wola Serocka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Lech

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (25,40%)

Tomasz Ośko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

59 (46,83%)

Łukasz Tadeusz Wysocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (27,78%)

Okręg 7

Seroczyn: posesje bez ulicy od nr 70 do końca, ul. Gliniana, ul. Koszarowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Siedlecka, ul. Szkolna, ul. Stodolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Lewandowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (33,77%)

Leszek Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

51 (33,12%)

Wojciech Mateusz Majkrzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (17,53%)

Paweł Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KANIA

24 (15,58%)

Okręg 8

Seroczyn: ul. Dwernickiego, ul. Mińska, ul. Osiedlowa, ul. Wernera, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Małecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (40,58%)

Andrzej Bieniek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (59,42%)

Okręg 9

Kochany, Rudnik Duży, Rudnik Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jajszczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (63,50%)

Zygmunt Polak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (36,50%)

Okręg 10

Borki, Żebraczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Piwowarczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (40,41%)

Wojciech Kostyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018

58 (39,73%)

Roman Marian Płatek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (19,86%)

Okręg 11

Kołodziąż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Wideńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (56,00%)

Zdzisław Polak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (44,00%)

Okręg 12

Budy, Helenów, Młynki, Ruda Wolińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Michał Michalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

120 (67,80%)

Marcin Tomasz Polak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM

57 (32,20%)

Okręg 13

Czajków, Ruda Szostkowska, Szostek, Toki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Jadwiga Markiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (73,11%)

Tomasz Osiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM

32 (26,89%)

Okręg 14

Soćki, Wola Wodyńska od Nr 85 do Nr 146

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Józef Dadacz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (50,38%)

Katarzyna Jolanta Śledź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (49,62%)

Okręg 15

Wola Wodyńska od nr 1 do nr 84 i od nr 147 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Teresa Lewandowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (47,93%)

Karol Noceń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (52,07%)