Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gdynia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dzielnice: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Roman Osiński
    217 (0,96%)
  2. 5 Jacek Jerzy Grzybek
    130 (0,57%)
  3. 6 Oriana Damaszke
    239 (1,06%)
  4. 2 Ireneusz Wojciech Trojanowicz
    911 (4,02%)
  5. 4 Wiktoria Janas
    538 (2,38%)
  6. 7 Dariusz Jan Sawicki
    227 (1,00%)
  7. 1 Aneta Kłos
    789 (3,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Ulicyn
    152 (0,67%)
  2. 1 Michał Grzegorz Gajowy
    415 (1,83%)
  3. 3 Michał Łukasik
    124 (0,55%)
  4. 5 Gerard Mendyka
    43 (0,19%)
  5. 4 Magdalena Gabriela Kosińska-Szulc
    113 (0,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Piotr Chachulski
    1 178 (5,20%)
  2. 4 Anna Maria Kubiszyn
    373 (1,65%)
  3. 3 Damian Krystian Chmielewski
    343 (1,52%)
  4. 5 Tadeusz Mirosław Popko
    66 (0,29%)
  5. 7 Aneta Jolanta Makowska-Bąbel
    108 (0,48%)
  6. 8 Sebastian Andrzej Krzewicki
    114 (0,50%)
  7. 6 Ewa Anna Bartkiewicz-Plaga
    135 (0,60%)
  8. 2 Mirosława Izabela Król
    598 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jarosław Leszek Krężel
    201 (0,89%)
  2. 8 Michał Aleksander Schröder
    253 (1,12%)
  3. 4 Stanisław Przysucha
    100 (0,44%)
  4. 6 Maria Janina Ochman
    100 (0,44%)
  5. 5 Sylwia Mioduszewska
    274 (1,21%)
  6. 2 Mariusz Przybyszewski
    752 (3,32%)
  7. 1 Danuta Jadwiga Białooka-Kostenecka
    2 306 (10,19%)
  8. 3 Sebastian Jan Andruszyński
    222 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Michał Łucyk
    2 605 (11,51%)
  2. 2 Jarosław Kłodziński
    3 391 (14,98%)
  3. 4 Anna Bożena Czeran
    912 (4,03%)
  4. 3 Elżbieta Danuta Sierżęga
    1 381 (6,10%)
  5. 5 Danuta Barbara Krygier
    557 (2,46%)
  6. 6 Magdalena Maria Warmowska
    699 (3,09%)
  7. 7 Łukasz Marian Wyszyński
    411 (1,82%)
  8. 8 Marika Domozych
    1 662 (7,34%)

Okręg 2

Dzielnice: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Andrzej Skurzyński
    77 (0,39%)
  2. 5 Daria Natalia Laskowska
    75 (0,38%)
  3. 2 Bartłomiej Jarzembiński
    801 (4,03%)
  4. 7 Jakub Krzysztof Osiński
    60 (0,30%)
  5. 3 Katarzyna Alicja Protasiuk
    175 (0,88%)
  6. 1 Katarzyna Marta Data-Złoch
    660 (3,32%)
  7. 6 Aldona Malinowska
    138 (0,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Waldemar Andrzej Dobrzyński
    48 (0,24%)
  2. 2 Maria Elżbieta Czerwiec
    105 (0,53%)
  3. 1 Krzysztof Burghardt
    267 (1,34%)
  4. 3 Jacek Dariusz Żołnowski
    44 (0,22%)
  5. 4 Maria Tuma
    35 (0,18%)
  6. 6 Alicja Małgorzata Nisiewicz
    71 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariola Danuta Śrubarczyk-Cichowska
    2 372 (11,93%)
  2. 2 Marcin Krzysztof Miłek
    505 (2,54%)
  3. 3 Grzegorz Andrzej Dowgan
    125 (0,63%)
  4. 4 Małgorzata Iwona Frelich
    136 (0,68%)
  5. 5 Magdalena Jaroch-Lidzbarska
    92 (0,46%)
  6. 6 Marcin Marczak
    127 (0,64%)
  7. 7 Anna Barbara Zielińska
    294 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marcin Adam Zmuda Trzebiatowski
    559 (2,81%)
  2. 1 Marcin Bełbot
    3 035 (15,26%)
  3. 3 Kordian Franciszek Kulaszewicz
    1 147 (5,77%)
  4. 2 Piotr Aleksander Spychalski
    188 (0,95%)
  5. 4 Grażyna Katarzyna Malarewicz
    187 (0,94%)
  6. 5 Małgorzata Zuzanna Ploc
    63 (0,32%)
  7. 6 Krystyna Kaczmarzyk
    84 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Stanisław Kowalewski
    135 (0,68%)
  2. 2 Magdalena Karolina Drywa
    118 (0,59%)
  3. 3 Paweł Papis
    37 (0,19%)
  4. 4 Alicja Helena Wojciechowska
    67 (0,34%)
  5. 5 Jacek Edward Szczykutowski
    18 (0,09%)
  6. 6 Maria Sitnicka
    29 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Ryszard Bartoszewicz
    2 118 (10,65%)
  2. 2 Marcin Tomasz Wołek
    1 590 (7,99%)
  3. 3 Ewa Maria Krym
    1 905 (9,58%)
  4. 4 Tomasz Arkadiusz Bobryk
    389 (1,96%)
  5. 7 Grzegorz Taraszkiewicz
    1 133 (5,70%)
  6. 6 Janina Maria Wasylka
    606 (3,05%)
  7. 5 Barbara Zdzisława Wyka
    274 (1,38%)

Okręg 3

Dzielnice: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Magdalena Maria Górniak
    172 (0,69%)
  2. 3 Małgorzata Ewa Balsewicz
    346 (1,38%)
  3. 1 Patryk Łukasz Lenczewski
    712 (2,84%)
  4. 5 Dagmara Monika Rejkowska
    114 (0,45%)
  5. 6 Jacek Szoka
    65 (0,26%)
  6. 4 Przemysław Leszek Błędowski
    70 (0,28%)
  7. 2 Artur Zbigniew Badeński
    196 (0,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksandra Prochna
    397 (1,58%)
  2. 2 Janusz Ignacy Walczak
    111 (0,44%)
  3. 6 Wojciech Stefan Szymanek
    76 (0,30%)
  4. 4 Bogdan Alojzy Glaeser
    33 (0,13%)
  5. 5 Jolanta Teresa Skowrońska
    61 (0,24%)
  6. 3 Edyta Anna Sikora
    99 (0,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Arciszewska
    512 (2,04%)
  2. 5 Katarzyna Henryka Wróblewska
    247 (0,98%)
  3. 4 Zbigniew Ryszard Byczyński
    192 (0,76%)
  4. 1 Bogdan Aleksander Krzyżankowski
    3 182 (12,68%)
  5. 8 Sebastian Adrian Bednarski
    195 (0,78%)
  6. 2 Stefan Benkowski
    520 (2,07%)
  7. 6 Katarzyna Teresa Serement
    147 (0,59%)
  8. 7 Zofia Gregor
    104 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mieczysław Robakowski
    61 (0,24%)
  2. 8 Artur Sławomir Beń
    497 (1,98%)
  3. 4 Irena Siewert
    268 (1,07%)
  4. 6 Elżbieta Nowotna
    147 (0,59%)
  5. 3 Julita Katarzyna Krause
    401 (1,60%)
  6. 2 Mariusz Michał Hybiak
    348 (1,39%)
  7. 5 Wiesław Leonard Cichoracki
    38 (0,15%)
  8. 1 Paweł Stolarczyk
    2 743 (10,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Kowalczuk
    321 (1,28%)
  2. 4 Mirosława Teresa Lipert
    24 (0,10%)
  3. 5 Jerzy Maciej Wójcicki
    28 (0,11%)
  4. 6 Beata Jędrzejewska
    81 (0,32%)
  5. 2 Magdalena Anna Biodrowicz
    99 (0,39%)
  6. 3 Marek Stanisław Jagła
    33 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Kazimiera Myszka
    1 350 (5,38%)
  2. 7 Ewa Agnieszka Dygaszewicz
    462 (1,84%)
  3. 2 Paweł Brutel
    2 075 (8,27%)
  4. 5 Paweł Piotr Musiał
    623 (2,48%)
  5. 4 Zenon Roda
    689 (2,74%)
  6. 3 Danuta Łucja Styk
    1 256 (5,00%)
  7. 1 Marek Stępa
    3 826 (15,24%)
  8. 8 Jakub Grzegorz Ubych
    2 183 (8,70%)

Okręg 4

Dzielnice: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Lidia Żurawka
    261 (1,27%)
  2. 1 Przemysław Barszczewski
    738 (3,59%)
  3. 6 Daria Paulina Golińska
    108 (0,52%)
  4. 7 Marek Jakub Gil
    201 (0,98%)
  5. 5 Joanna Barbara Walder
    179 (0,87%)
  6. 3 Piotr Mariusz Krawczyk
    135 (0,66%)
  7. 4 Jędrzej Maciej Szerle
    179 (0,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Milena Magdalena Czarnota
    72 (0,35%)
  2. 6 Grzegorz Zbigniew Baczul
    124 (0,60%)
  3. 1 Marcin Tomasz Strzelczyk
    714 (3,47%)
  4. 4 Bogdan Marian Walczyński
    64 (0,31%)
  5. 3 Bronisław Wojciech Waśniewski-Ciechorski
    32 (0,16%)
  6. 2 Kamila Regina Riegel
    109 (0,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Maria Szczepkowska
    423 (2,06%)
  2. 3 Beatrice Anna Betlejewska
    599 (2,91%)
  3. 2 Andrzej Michał Filipowicz
    719 (3,49%)
  4. 1 Tadeusz Szemiot
    2 127 (10,34%)
  5. 7 Cezary Tadeusz Głowacki
    185 (0,90%)
  6. 6 Krystyna Delmaczyńska
    126 (0,61%)
  7. 5 Piotr Czapliński
    198 (0,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jacek Zygfryd Markowski
    605 (2,94%)
  2. 4 Tadeusz Michał Arkuszewski
    231 (1,12%)
  3. 2 Maciej Dariusz Grajewski
    581 (2,82%)
  4. 3 Romana Zuzanna Wasilewska
    226 (1,10%)
  5. 6 Elżbieta Gończ
    190 (0,92%)
  6. 5 Wiesław Tadeusz Wodyk
    134 (0,65%)
  7. 1 Dorota Maria Płotka
    1 816 (8,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Maria Niedźwiecka
    83 (0,40%)
  2. 5 Stanisław Kowalewski
    31 (0,15%)
  3. 1 Jakub Mikołaj Żynis
    238 (1,16%)
  4. 2 Malwina Marianna Jakóbczyk
    130 (0,63%)
  5. 3 Michał Władysław Jędrzejewski
    38 (0,18%)
  6. 6 Krystyna Alicja Tyszkiewicz
    77 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Jadwiga Raczyńska
    588 (2,86%)
  2. 6 Elżbieta Beata Szwedko
    190 (0,92%)
  3. 2 Maja Wiktoria Wagner
    1 772 (8,61%)
  4. 7 Jakub Janusz Furkal
    586 (2,85%)
  5. 3 Andrzej Tadeusz Bień
    1 733 (8,42%)
  6. 5 Antoni Brzeski
    953 (4,63%)
  7. 1 Joanna Violetta Zielińska
    3 081 (14,97%)

Okręg 5

Dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Bajraszewska-Bartz
    123 (0,55%)
  2. 1 Szymon Filip Jaros
    755 (3,38%)
  3. 2 Artur Kamiński
    280 (1,25%)
  4. 6 Alicja Jarzembińska
    75 (0,34%)
  5. 7 Jarosław Jan Czarny
    125 (0,56%)
  6. 4 Izabela Anna Kuźmicz
    85 (0,38%)
  7. 5 Jan Maciej Frąckowiak
    57 (0,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Borys Czyżewski
    45 (0,20%)
  2. 3 Szymon Kalisz
    69 (0,31%)
  3. 4 Angelika Elżbieta Toeplitz
    43 (0,19%)
  4. 5 Michał Kamil Winnicki
    31 (0,14%)
  5. 1 Iwona Małgorzata Sitkiewicz-Icha
    333 (1,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Krystyna Pająk
    256 (1,15%)
  2. 1 Ireneusz Stefan Bekisz
    1 796 (8,04%)
  3. 3 Bogdan Marian Grzybowski
    113 (0,51%)
  4. 8 Ewa Torończak
    214 (0,96%)
  5. 4 Gabriela Emilia Czaplewska
    279 (1,25%)
  6. 7 Stanisław Jan Wasilewski
    60 (0,27%)
  7. 5 Teresa Danuta Karbowska
    134 (0,60%)
  8. 2 Irena Grażyna Piotrowska
    1 413 (6,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Dudziński
    2 100 (9,41%)
  2. 8 Halina Szumańska
    261 (1,17%)
  3. 3 Marek Piotr Ziemian
    187 (0,84%)
  4. 2 Tomasz Janusz Kręcicki
    196 (0,88%)
  5. 5 Tomasz Jarosław Pawłowski
    102 (0,46%)
  6. 4 Janusz Wiesław Długoński
    245 (1,10%)
  7. 6 Genowefa Skiba
    80 (0,36%)
  8. 7 Krystyna Maria Warczak
    64 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Adrian Januszewski
    235 (1,05%)
  2. 2 Jarosław Marian Zyguła
    42 (0,19%)
  3. 6 Bożena Szczykutowska
    37 (0,17%)
  4. 5 Marek Jacek Stenzel
    36 (0,16%)
  5. 3 Danuta Fajkowska
    72 (0,32%)
  6. 4 Krystyna Marianna Kowalewska
    43 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Piotr Guć
    6 149 (27,54%)
  2. 2 Beata Szadziul
    1 021 (4,57%)
  3. 7 Anna Sylwia Szpajer
    751 (3,36%)
  4. 3 Stanisław Stefan Borski
    1 057 (4,73%)
  5. 6 Dorota Anna Twarowska
    409 (1,83%)
  6. 8 Lechosław Piotr Dzierżak
    1 169 (5,24%)
  7. 4 Sebastian Krzysztof Jędrzejewski
    1 239 (5,55%)
  8. 5 Adam Skurat
    545 (2,44%)