Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Aleksandrów Kujawski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Służewo: ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Toruńska, ul. 1000 - lecia, Służewo-Pole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

83 (30,18%)

Danuta Irena Modrzejewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (21,82%)

Andrzej Arkadiusz Stefański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (23,27%)

Anna Elżbieta Pawłowska-Kuna

KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

68 (24,73%)

Okręg 2

Część sołectwa Służewo: ul. Brzeska, ul. Chopina, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. Księżyzna, ul. Wodzyńskiej, Broniszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Świątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

169 (61,45%)

Małgorzata Rosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

106 (38,55%)

Okręg 3

Sołectwo Rożno-Parcele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Cichocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

280 (67,80%)

Tomasz Jacek Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

133 (32,20%)

Okręg 4

Sołectwa: Ośno Drugie, Rudunki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Sztyler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

215 (71,67%)

Patryk Rafał Jakubczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

85 (28,33%)

Okręg 5

Sołectwa: Przybranowo, Poczałkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Kuraczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Ostrowąs, Plebanka, Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Andrzej Bartczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Ośno, Słomkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Beata Pyszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

150 (64,94%)

Jerzy Melchior Góralski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

81 (35,06%)

Okręg 8

Sołectwo Odolion

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marek Kaszubski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

288 (80,00%)

Grzegorz Józef Czerwiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (20,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Białe Błota, Nowy Ciechocinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Marian Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Łazieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

254 (85,52%)

Bogdan Michał Władkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

43 (14,48%)

Okręg 11

Sołectwo Stawki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

127 (32,56%)

Katarzyna Zofia Biniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

74 (18,97%)

Damian Kozłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (26,15%)

Sławomir Ireneusz Świeczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ŚWIECZKOWSKI-NIEZALEŻNA INICJATYWA

87 (22,31%)

Okręg 12

Sołectwa: Chrusty, Goszczewo, Grabie, Opoczki, Podgaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Preczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

198 (72,79%)

Jan Antoni Kozyra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (27,21%)

Okręg 13

Sołectwa: Opoki, Przybranówek, Wilkostowo, Zduny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Stanisław Guślakow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

158 (68,10%)

Katarzyna Żywicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

74 (31,90%)

Okręg 14

Sołectwo Otłoczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Joanna Drzewucka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

150 (87,21%)

Beata Magdalena Łaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

22 (12,79%)

Okręg 15

Sołectwa: Słońsk Dolny, Wołuszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Bonowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNY DOM

224 (60,54%)

Anna Justyna Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA

146 (39,46%)