Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Czeladź

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Akacjowa, Asnyka, Bema, Betonowa, Borowa od nr 85 do końca, Batorego, Broniewskiego, Brzechwy, Brzozowa, Brynicka, Daleka, Dziekana, Francuska, Graniczna, Handlowa, Harcerska, Jasna, Kasztanowa, Katowicka od Nr 54 – 110 parzyste, od 157 do końca, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krakowska, Krasickiego, Krótka, Krzywa, 3 Kwietnia, Letnia, Lipowa, Lwowska, Małobądzka, Matejki, Mazura, Mickiewicza, Norwida, Nowopogońska od 100 do końca, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska, Płocka, Pola, Poniatowskiego, Promyka, Prosta, Prusa, Pułaskiego, Pusta, Robotnicza, Rzemieślnicza, Saturnowska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skorupki, Słowackiego, Spacerowa, Staropogońska, Stawowa, Sułkowskiego, 27 Stycznia, 3 Szyb, Szybikowa, Trznadla, Warszawska, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciechowskiego, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zamiejska, Zapolskiej, Zwycięstwa, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Julia Ślagórska
    102 (2,10%)
  2. 2 Paweł Krystian Ożóg
    175 (3,60%)
  3. 3 Agnieszka Magdalena Zasadzień
    44 (0,91%)
  4. 7 Artur Krzysztof Siedlecki
    38 (0,78%)
  5. 5 Zdzisław Stanisław Golec
    32 (0,66%)
  6. 6 Paweł Artur Ossowski
    3 (0,06%)
  7. 4 Magdalena Katarzyna Pasternak
    29 (0,60%)
  8. 8 Anna Powązka
    15 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Wiktor-Kubasik
    89 (1,83%)
  2. 1 Włodzimierz Leszek Jaros
    171 (3,52%)
  3. 3 Marcin Tomasz Kacperek
    55 (1,13%)
  4. 5 Jadwiga Żak
    49 (1,01%)
  5. 4 Łukasz Krystian Szczerba
    70 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Łucja Grzybowska-Malec
    14 (0,29%)
  2. 2 Cezary Adam Dobrowolski
    22 (0,45%)
  3. 9 Anna Bladoszewska
    13 (0,27%)
  4. 1 Stanisław Maria Pisarek
    149 (3,07%)
  5. 6 Barbara Bańka
    13 (0,27%)
  6. 4 Waldemar Wilhelm Korczyk
    18 (0,37%)
  7. 8 Klaudia Anna Miłek
    18 (0,37%)
  8. 3 Andrzej Eugeniusz Kostarz
    8 (0,16%)
  9. 7 Sandra Anna Kidawa
    16 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Robert Alfred Chanak
    17 (0,35%)
  2. 1 Małgorzata Dorota Chojnacka
    378 (7,78%)
  3. 6 Daniel Łukasz Paszewski
    11 (0,23%)
  4. 4 Monika Elżbieta Szczęśniak
    57 (1,17%)
  5. 2 Tadeusz Józef Pąperski
    20 (0,41%)
  6. 3 Lena Marzena Wardenga
    54 (1,11%)
  7. 8 Szymon Kamil Ornat
    24 (0,49%)
  8. 7 Barbara Józefa Krawczyk
    17 (0,35%)
  9. 5 Agnieszka Monika Tazbir
    18 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Marzena Pawlik
    574 (11,81%)
  2. 2 Dominik Paweł Penar
    611 (12,57%)
  3. 1 Jolanta Izabela Moćko
    342 (7,04%)
  4. 7 Jakub Grzegorz Kużdżał
    198 (4,07%)
  5. 4 Patrycja Barbara Juszczyk
    555 (11,42%)
  6. 6 Grażyna Genowefa Strączek
    114 (2,35%)
  7. 8 Barbara Ewa Wszołek
    384 (7,90%)
  8. 9 Łukasz Kożuch
    73 (1,50%)
  9. 5 Dariusz Jarosław Pietrzykowski
    269 (5,54%)

Okręg 2

ulice: Aleja Róź, Astrów, Borowa od nr 1 – 57, Biedermanna, Cicha, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Czarnomskiego, Czeczotta, Dehnelów, Górnicza, Kamienna, Katowicka 73 – 153 nieparzyste, 21 Listopada, Lotnicza, Legionów, Łączna, Miła, Moniuszki, Niecała, Niepodległości, Nowa, Nowopogońska od nr 1 – 99, Okrzei, Polna, Powstania Styczniowego, Parkowa, Powstańców Śląskich, Reja, Reymonta, Równoległa, Sosnowa, Scheiblera, Siemianowicka, Skałka, Składkowskiego, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Staszica od 9 do końca, Strzelecka, Szarych Szeregów, Szyb Jana, Ślepa, Topolowa, Wapienna, Węglowa, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Dorota Kowalska
    27 (0,59%)
  2. 1 Marek Mrozowski
    99 (2,16%)
  3. 3 Marek Stanisław Gawron
    54 (1,18%)
  4. 4 Zofia Stanisława Stachura
    25 (0,55%)
  5. 6 Bożena Łucja Marzec
    11 (0,24%)
  6. 7 Jakub Wojciech Kotuła
    43 (0,94%)
  7. 8 Marzena Antonina Leśniewska
    14 (0,31%)
  8. 5 Edward Wincenty Lisek
    15 (0,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Sobolewski
    6 (0,13%)
  2. 1 Irena Owczarz
    459 (10,01%)
  3. 3 Joanna Teresa Nowińska
    35 (0,76%)
  4. 2 Katarzyna Pilc
    132 (2,88%)
  5. 4 Łukasz Władysław Jurczyk
    17 (0,37%)
  6. 6 Ryszard Józef Kula
    27 (0,59%)
  7. 7 Marek Marian Rok
    11 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Eugeniusz Baran
    42 (0,92%)
  2. 4 Krzysztof Piotr Kwintal
    28 (0,61%)
  3. 3 Sławomir Janusz Owczarek
    122 (2,66%)
  4. 1 Krystyna Ewa Szotowska
    70 (1,53%)
  5. 6 Anna Sylwia Herman-Wit
    9 (0,20%)
  6. 5 Ewelina Izabela Ogrodnik
    15 (0,33%)
  7. 7 Halina Cesarz
    5 (0,11%)
  8. 8 Roman Marian Weżgowiec
    13 (0,28%)
  9. 9 Artur Marek Mazur
    27 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Danuta Kwiecień
    40 (0,87%)
  2. 9 Sara Carmen Wardenga
    15 (0,33%)
  3. 4 Stefan Zbigniew Łukasiewicz
    43 (0,94%)
  4. 2 Piotr Stefan Cieślik
    125 (2,73%)
  5. 5 Longina Wiesława Bacia
    25 (0,55%)
  6. 6 Sebastian Stefan Motylski
    22 (0,48%)
  7. 1 Zbigniew Bolesław Panek
    234 (5,10%)
  8. 3 Brygida Anna Grudniewska
    69 (1,51%)
  9. 7 Grzegorz Adam Makówka
    45 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patryk Stanisław Trybulec
    774 (16,88%)
  2. 4 Janina Rozalia Wcisło
    197 (4,30%)
  3. 3 Zofia Stanisława Bazańska
    207 (4,52%)
  4. 5 Waldemar Jacek Żak
    188 (4,10%)
  5. 1 Marcin Grzegorz Gadecki
    487 (10,62%)
  6. 6 Karolina Anna Jąderko
    139 (3,03%)
  7. 7 Łukasz Jakub Wesołowski
    439 (9,58%)
  8. 8 Wiesława Janina Szczepanik-Zalewska
    34 (0,74%)
  9. 9 Krystian Jan Dąbrowski
    195 (4,25%)

Okręg 3

ulice: Armii Krajowej, Asfaltowa, Będzińska, Boczna, Boguckiego, Bratków, Bytomska, Ciasna, Ciołkowskiego, Chmielna, Cmentarna, Czysta, Dojazd, Gdańska, Grodziecka, Górna, Jaśminowa Jagodowa, Katowicka 1 – 52, 57 – 67 nieparzyste, Kamionka, 11 Listopada, Łączkowa, Kacza, Kilińskiego, Kosmonautów, Kościelna, Kombatantów, 17 Lipca, Madera, 1 Maja, Miasta Auby, Mieczyków, Miodowa, Modrzejowska, Mysłowicka, Nadrzeczna, Narutowicza, Niwa, Ogrodowa, Pieńkowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja, Podwalna, Poprzeczna, Przełajska, Rolnicza, Rynek, Rynkowa, Sadowa, Słowiańska Sobieskiego, Spółdzielcza, Staszica 2 - 6 parzyste, Storczyków Szkolna, Szpitalna, Tulipanów, Tuwima, Walna, Waryńskiego, Wąska, Wesoła, Wojkowicka, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Związku Orła Białego, Żabia, Żwirki i Wigury, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Krystian Kowalik
    161 (3,28%)
  2. 2 Wojciech Ryszard Maćkowski
    214 (4,36%)
  3. 8 Michał Marek Mrozowski
    68 (1,38%)
  4. 4 Danuta Maria Jama
    26 (0,53%)
  5. 3 Rafał Wojciech Styczeń
    23 (0,47%)
  6. 6 Małgorzata Ewa Kończyk
    20 (0,41%)
  7. 7 Ewa Oczeretnik
    28 (0,57%)
  8. 5 Anna Monika Grzechowska
    16 (0,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryka Malczewska
    145 (2,95%)
  2. 4 Olga Teresa Leszczyńska
    29 (0,59%)
  3. 2 Tomasz Piotr Musiał
    93 (1,89%)
  4. 3 Barbara Łucja Biela
    13 (0,26%)
  5. 5 Wojciech Franciszek Suchan
    19 (0,39%)
  6. 6 Leszek Sławomir Piekoszewski
    41 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jolanta Jadwiga Przybylska
    48 (0,98%)
  2. 6 Zofia Janina Drwal
    12 (0,24%)
  3. 9 Tomasz Jan Szotowski
    40 (0,81%)
  4. 8 Katarzyna Agnieszka Adamczyk
    11 (0,22%)
  5. 4 Zygmunt Władysław Kopczyński
    31 (0,63%)
  6. 1 Jarosław Wojciech Deleska
    414 (8,43%)
  7. 5 Tadeusz Chmiel
    17 (0,35%)
  8. 3 Mariola Barbara Drożdżowska
    33 (0,67%)
  9. 2 Dariusz Kosiński
    237 (4,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Marian Szaleniec
    1 002 (20,40%)
  2. 3 Ewa Marzena Fronczek
    727 (14,80%)
  3. 4 Marek Tadeusz Kocoń
    186 (3,79%)
  4. 2 Andrzej Józef Mentel
    411 (8,37%)
  5. 8 Beata Ewa Marcinkowska
    213 (4,34%)
  6. 5 Marian Lucjan Kita
    126 (2,57%)
  7. 7 Barbara Strzelecka
    228 (4,64%)
  8. 6 Marek Rafał Jarno
    89 (1,81%)
  9. 9 Jolanta Barbara Ptaś
    191 (3,89%)