Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jarosław

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Adama Asnyka, Benedyktyńska, Blichowa, Boczna Garbarze, Boczna Okrzei, Boczna Sanowa, plac Bóżnic, Brama Pełkińska, Profesora Tadeusza Broniewskiego, Cerkiewna, Fryderyka Chopina, Cygańska Góra, Jana Długosza, Dojazdowa, Farna, Franciszkańska, Księdza Bronisława Fili, Flisacka, Aleksandra Fredry, Garbarze, Grodzka, Grunwaldzka, Jana Harlendera, Jarowa, Jasna, Jezuicka, Kasztelańska, Wiesława Kielara, Klasztorna, Marii Konopnickiej, Stanisława Kopystyńskiego, Ignacego Kraszewskiego, Prof. Franciszka Lei, Lubelska, Stanisława Ludkiewicza, Mały Rynek, Michalovska, Plac Mickiewicza, Czesława Miłosza, Misztale, Maurycego Mochnackiego, Na Blichu, Nad Sanem, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Szówsko, ul. Sportowa od 59 – 67, Opolska, Ordynacka, Ormiańska, Ostrogskich, Panieńska, Pasieka, Pełkińska, Podgórze, Podzamcze, Polna, Przygrodzie, Przyrynek, Czesławy Puzon ps. „Baśka”, Rybacka, Rynek, Sandomierska, Sanowa, Spacerowa, Sąsiedzka, Plac Skargi, Jana Sobieskiego, Społeczna, Spytka z Jarosławia, Starosanowa, prof. Zbigniewa Strzeleckiego, Plac Imienia Sybiraków, Świętego Ducha, Plac Świętego Michała, , Świętojańska, Hetmana Jana Tarnowskiego, Tatarska, Trybunalska, Kornela Ujejskiego, Ustronie, Wąska, Węgierska, Wiśniowa, Wspólna, Wodna, Walerego Wróblewskiego, Zamkowa, Zduńska, Zgody, Zielona, Zwierzyniec, Zwierzyniecka, Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Brodowicze, Bursztynowa, Diamentowa, Dolnoleżajska, Kamienna, Kolaniki, Kulkowa, Lipowa, Łazy Kostkowskie, Łąkowa, Majowa, Burmistrza Jerzego Matusza, Piaskowa, Rajska, Stawki, Szmaragdowa, Żwirowa, Kruhel Pełkiński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Banaś
    285 (7,50%)
  2. 7 Henryk Pelc
    119 (3,13%)
  3. 6 Sławomir Szczepan Główczyński
    19 (0,50%)
  4. 3 Elżbieta Anna Zabłocka
    159 (4,18%)
  5. 4 Beata Maria Michałuszko
    63 (1,66%)
  6. 1 Anetta Zdzisława Makarska
    423 (11,13%)
  7. 5 Mariusz Wojciech Walter
    488 (12,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA WALDEMARA PALUCHA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Stanisław Strzępek
    430 (11,31%)
  2. 6 Grażyna Bogusława Sobczuk
    159 (4,18%)
  3. 7 Adam Piotr Przewrocki
    141 (3,71%)
  4. 5 Jerzy Józef Pleśniak
    240 (6,31%)
  5. 3 Marcin Nazarewicz
    485 (12,76%)
  6. 4 Sabina Kubisztal
    84 (2,21%)
  7. 2 Beata Józefa Kornakiewicz
    144 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Kiper
    175 (4,60%)
  2. 4 Jakub Józef Oziębło
    23 (0,60%)
  3. 3 Beata Katarzyna Kielar
    35 (0,92%)
  4. 5 Małgorzata Maria Grochowska
    35 (0,92%)
  5. 2 Marek Kazimierz Jasiewicz
    149 (3,92%)
  6. 7 Małgorzata Anna Kwoka
    45 (1,18%)
  7. 6 Waldemar Ryzner
    101 (2,66%)

Okręg 2

Osiedle Braci Prośbów, Gen. Józefa Chłopickiego, Leona Czechowskiego, Stanisława Galika, Kazimierza Gottfrieda, Osiedle im. Waleriana Kalinki, Osiedle Mikołaja Kopernika, Królowej Jadwigi, Legionów, księdza Mieczysława Lisińskiego, 29 - go Listopada, 3 - go Maja nieparzyste 1 - 47, parzyste 2 - 78, Ludwika Nabielaka, Lidii Nartowskiej, Mieczysława Orłowicza, Ignacego Jana Paderewskiego, Piekarska, Józefa Poniatowskiego, Przemyska, Władysława Reymonta, Generała Władysława Eugeniusza Sikorskiego, Gen. Jana Skrzyneckiego, Plac Więźniów KL Auschwitz, Wilsona, Osiedle im. Wojska Polskiego, Plac Wolności, Zygmunta Zielińskiego, Basztowa, Boczna Słonecznej, Budowlanych, Dziewiarska, prof. Mieczysława Gębarowicza, Głęboka, Osiedle Kombatantów, 3 - go Maja nieparzyste 49 do końca, parzyste 80 do końca, Morawska, Na Skarpie, Osiedle Niepodległości, Przyklasztorna, Słoneczna, Osiedle Słoneczne, Spółdzielcza, Stanisława Stojałowskiego, Osiedle 1000 - lecia, Włókiennicza, Zbożowa, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Janina Prząda
    134 (3,04%)
  2. 3 Jarosław Marcin Drozdowicz
    114 (2,59%)
  3. 8 Małgorzata Ewa Czerniecka
    112 (2,54%)
  4. 6 Jacek Marian Hołub
    96 (2,18%)
  5. 7 Magdalena Urszula Czuba
    99 (2,25%)
  6. 1 Wanda Czerwiec
    378 (8,58%)
  7. 4 Piotr Paweł Kozak
    534 (12,12%)
  8. 2 Janusz Franciszek Szkodny
    341 (7,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA WALDEMARA PALUCHA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Cisek-Skiba
    394 (8,94%)
  2. 1 Maciej Zygmunt Wałęga
    411 (9,33%)
  3. 3 Zygmunt Marian Petru
    287 (6,51%)
  4. 7 Lidia Maria Farska
    115 (2,61%)
  5. 5 Emil Marek Czujko
    130 (2,95%)
  6. 2 Monika Joanna Więckowska
    403 (9,15%)
  7. 6 Emanuela Nina Nowak
    67 (1,52%)
  8. 8 Ryszard Marian Kędzior
    202 (4,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Edward Muzyczka
    157 (3,56%)
  2. 2 Stanisław Antoni Słota
    113 (2,56%)
  3. 3 Tadeusz Józef Panek
    68 (1,54%)
  4. 4 Karolina Marta Sobień-Nietrzeba
    38 (0,86%)
  5. 8 Bartłomiej Jan Wołoszyn
    94 (2,13%)
  6. 6 Adriana Emilia Oziębło
    27 (0,61%)
  7. 7 Katarzyna Tytuła
    19 (0,43%)
  8. 5 Janusz Krzysztof Pietluch
    73 (1,66%)

Okręg 3

Stefana Batorego, Chmielna, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza , Bolesława Chrobrego, Drużyniecka, Kazimierza Drzymały, Elektrowniana, Artura Grottgera, Władysława Jagiełły, Juliusza Kossaka, Kosynierska, Krakusa, Krótka, Leśna, Bolesława Limanowskiego, Ludowa, Łączności, Władysława Łokietka, Jana Mączyńskiego, Mieszka I, Władysława Orkana, Elizy Orzeszkowej, Piastów, Popiela, Pruchnicka, Przemysłowa, Przyjaźni, Lucjana Siemieńskiego, Ludwika Solskiego, Gen. Józefa Sowińskiego, Strzelecka, Romualda Traugutta, Senatora Tadeusza Ulmy, Wandy, Generała Wacława Wieczorkiewicza, Wiejska, Kazimierza Wielkiego, Wolna, Gen. Józefa Bema, Cmentarna, Stefana Czarnieckiego, Wojciecha Głowackiego, Prof. Adama Grucy, Plac Inwalidów Wojennych, Osiedle Jagiellonów, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, księdza Jakuba Makary, Jana Matejki, Gabriela Narutowicza, Jana Pawła II, Osiedle im. Gen. Kazimierza Pułaskiego, Reformacka, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Turzańskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Łanowy
    331 (9,84%)
  2. 1 Antoni Stanisław Lotycz
    373 (11,09%)
  3. 3 Rafał Adam Dziundzio
    47 (1,40%)
  4. 7 Beata Zofia Strach
    88 (2,62%)
  5. 5 Krzysztof Piotr Piecuch
    41 (1,22%)
  6. 6 Dorota Lis
    206 (6,12%)
  7. 2 Leszek Pelc
    99 (2,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA WALDEMARA PALUCHA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Bogdan Józef Kowalczyk
    84 (2,50%)
  2. 3 Leszek Antoni Kocan
    245 (7,28%)
  3. 5 Jolanta Halina Szewczyk
    90 (2,68%)
  4. 6 Barbara Maria Argasińska
    192 (5,71%)
  5. 4 Jarosław Krzysztof Litwiak
    321 (9,54%)
  6. 1 Sebastian Marian Kogut
    520 (15,46%)
  7. 2 Dorota Magdalena Batiuk-Jankiewicz
    273 (8,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Tabor
    141 (4,19%)
  2. 2 Wacław Franciszek Zeman
    87 (2,59%)
  3. 3 Zdzisława Maria Inglot
    55 (1,63%)
  4. 6 Elżbieta Teresa Hubicka
    65 (1,93%)
  5. 7 Dariusz Paweł Żeliszczak
    19 (0,56%)
  6. 4 Waldemar Piotr Włoch
    59 (1,75%)
  7. 5 Beata Anna Łuków
    28 (0,83%)

Okręg 4

Aleja im. pułkownika Wojciecha Szczepańskiego, Aleja Pysiowa, Anny Jenke, Osiedle im. Armii Krajowej, Dr. Władysława Bandurskiego, Boczna Szczytniańskiej, Brzostków, Cegielniana, Podpułkownika Tadeusza Danilewicza, Gen. Henryka Dąbrowskiego, Jana Dobrzańskiego, Dominikańska, Górnoleżajska, Grochowska, Grodziszczańska, Burmistrza Stanisława Hajnusa, Harcerska, Pasaż Poety Jerzego Hordyńskiego, Romana Koby, Jana Kochanowskiego, Stanisława Konarskiego, Konfederacka, Zbyszka Kopcia, Tadeusza Kościuszki, Krakowska, Zygmunta Krasińskiego, Kruhel Pawłosiowski, Krzyżowe Drogi, Lawendowa, Joachima Lelewela, Letnia, Lotników, Aleksandra Morgenbessera, Pawłosiowska, Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pogodna, Powstania Styczniowego, Racławicka, Raszyńska, Mikołaja Reja, Różana, kpt. Jana Schrama, Franciszka Siarczyńskiego, im. Kazimierza Skarbowskiego, Szczytniańska, Osiedle im. Wincentego Witosa, Zacisze, Żeromskiego, Zielone Wzgórze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Duszyński
    304 (7,70%)
  2. 4 Alicja Zuzanna Pelc
    268 (6,79%)
  3. 5 Iwona Piątek
    111 (2,81%)
  4. 6 Jacek Paweł Solarczyk
    29 (0,73%)
  5. 2 Marian Bogusław Kozłowski
    94 (2,38%)
  6. 3 Piotr Jerzy Baran
    325 (8,23%)
  7. 7 Anna Wiesława Białas
    65 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA WALDEMARA PALUCHA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Piotr Ciećko
    78 (1,98%)
  2. 3 Jolanta Maria Makarowska
    281 (7,12%)
  3. 5 Bogumiła Marta Skiba
    54 (1,37%)
  4. 4 Maciej Wojciech Dymnicki
    275 (6,96%)
  5. 2 Agnieszka Anna Wywrót
    872 (22,08%)
  6. 6 Tomasz Stanisław Mazepa
    86 (2,18%)
  7. 1 Szczepan Paweł Łąka
    550 (13,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Jadwiga Lubecka
    12 (0,30%)
  2. 1 Korneliusz Zygmunt Polit
    223 (5,65%)
  3. 3 Iwona Beata Stefanowska
    36 (0,91%)
  4. 2 Zbigniew Antoni Tarabański
    90 (2,28%)
  5. 5 Marta Kamila Podgórska
    23 (0,58%)
  6. 4 Piotr Jan Czerniecki
    99 (2,51%)
  7. 7 Łukasz Marcin Paszyński
    74 (1,87%)