Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żabno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Żabno: ulice: Błonia, Kilińskiego, Konarska, Plac Grunwaldzki, Poprzeczna, Przybyszowskiego, Rynek, Świętego Jana, Wyspiańskiego, Zacisze, Ogrodowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Elżbieta Ryba
    40 (8,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mateusz Biś
    40 (8,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Liro
    49 (10,91%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Olaf Grajdura
    143 (31,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Kurzydym
    177 (39,42%)

Okręg 2

Miasto Żabno: ulice: Baczyńskiego, Cmentarna, Generała Andersa, Głowackiego, Korczaka, Kościuszki, Ks. Jarosza, Leśna, Powstańców Warszawy, Sieradzka, Szpitalna, Starzyńskiego, Warszawska, Wilanowska. Sołectwo : Podlesie Dębowe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Łukasz Boryczka
    59 (11,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Józef Zięba
    40 (8,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Józef Słowik
    204 (40,88%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Anna Lechowicz
    196 (39,28%)

Okręg 3

Miasto Żabno: ulice: Konopnickiej, Krasińskiego, Mickiewicza, Mostowa, Reymonta, Siedemsetlecia, Sikorskiego, Słowackiego, Sucharskiego, Szkotnik, Tarnowska, Westerplatte, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Tatarczuch
    63 (14,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Mariusz Glazer
    106 (23,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRÓLIKOWSKIEGO KRZYSZTOFA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Marian Tomczyk
    97 (21,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Edward Lechowicz
    136 (30,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Witold Zbigniew Tarczoń
    42 (9,46%)

Okręg 4

Miasto Żabno: ulice: 3 Maja, Aleja Piłsudskiego, Dąbrowskiego, Królowej Jadwigi, Ks. Janusza Pasierba, Ofiar Katynia, Paderewskiego, Władysława Jagiełły, Zagrody, Dr Stanisława Witka, dr Eugeniusza Rąpały

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Nina Maria Koralewska
    41 (8,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Kalita
    44 (8,89%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Adam Kogut
    85 (17,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Maciej Domański
    204 (41,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Przemysław Kotapka
    121 (24,44%)

Okręg 5

Sołectwo Łęg Tarnowski: ulice: Górna, Graniczna, Partyń, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Przedmieście, Świętego Jana, Świętej Anny, Tarnowska, Zacisze, Zborowskiego, Świętego Krzysztofa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Kowal
    146 (25,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Gębiś
    64 (11,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Danuta Herduś
    368 (63,67%)

Okręg 6

Sołectwo Łęg Tarnowski: ulice: Boczna, Dąbrowska, Kolejowa, Krótka, Osiedla, Pasternik, Pawęzowska, Sportowa, Warzały, Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Łukasz Wiśniewski
    6 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sebastian Wiesław Kieć
    226 (38,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Diana Barwacz-Jachym
    87 (14,92%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Stanek
    54 (9,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Franciszek Warzała
    38 (6,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Zbigniew Tryba
    172 (29,50%)

Okręg 7

Sołectwo Łęg Tarnowski: ulice: Dolna, Kościelna, Leśna, Nowa, Parkowa, Polna, Rzeczna, Zamościa, Zaszkolna, Kwiatowa, Malinowa, Brzozowa, św. Floriana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dorota Urszula Szpilska
    129 (25,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Józefa Starzyk
    14 (2,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Joanna Kardaś-Olesińska
    170 (33,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sylwia Karolina Wiatr
    82 (16,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Wacław Kaczówka
    117 (22,85%)

Okręg 8

Sołectwo Niedomice: ulice: 1 Maja, Długa, Kolejowa, Kościuszki, Krótka, Niedomicka, Nowy Świat, Podwale, Szkolna, Tysiąclecia, Wesoła, Witosa, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Kapustka
    5 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mateusz Jan Bogacz
    98 (18,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Patriak
    339 (64,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Michał Jaje
    84 (15,97%)

Okręg 9

Sołectwo Niedomice: ulica: Osiedle Sołectwo: Bobrowniki Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Halina Żeleźnik
    88 (16,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRÓLIKOWSKIEGO KRZYSZTOFA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Piotr Dulęba
    121 (22,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwia Joanna Kijowska
    78 (14,61%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Edward Maciej Baradziej
    87 (16,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Arkadiusz Krzysztof Stolarczyk
    160 (29,96%)

Okręg 10

Sołectwa: Czyżów, Gorzyce, Nieciecza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Szostek
    285 (50,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Mateusz Łosiński
    95 (16,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Kozik
    181 (32,26%)

Okręg 11

Sołectwa: Chorążec, Odporyszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zdzisław Józef Leżoń
    188 (46,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Głód
    213 (53,12%)

Okręg 12

Sołectwo: Sieradza, Fiuk

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Magdalena Jadwiga Kania
    13 (3,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Cygan
    232 (57,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Maria Chłopek
    158 (39,21%)

Okręg 13

Sołectwo: Ilkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leokadia Halina Madura
    305 (53,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Tadeusz Kumięga
    267 (46,68%)

Okręg 14

Sołectwa: Goruszów, Otfinów, Pasieka Otfinowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻACY ZAWSZE Z MIESZKAŃCAMI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Aleksander Stryczek
    87 (22,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRÓLIKOWSKIEGO KRZYSZTOFA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Jan Królikowski
    75 (19,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Magdalena Łata
    69 (18,11%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysław Stanisław Kania
    41 (10,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Magiera
    109 (28,61%)

Okręg 15

Sołectwo: Janikowice, Kłyż, Pierszyce, Siedliszowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI MIERZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Bożena Brodowska
    4 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Maria Pietrek
    127 (31,83%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marek Pasadyn
    75 (18,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Jan Ryndak
    193 (48,37%)