Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowe Ostrowy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Bzówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Halina Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

53 (56,99%)

Tomasz Edward Tworus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

40 (43,01%)

Okręg 2

Sołectwo: Grochów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Syn Czesława Olesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

98 (74,24%)

Przemysław Stanisław Iwaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

34 (25,76%)

Okręg 3

Sołectwo: Grodno, Imielinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Dominowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

30 (33,71%)

Ryszard Kupidura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

59 (66,29%)

Okręg 4

Sołectwo: Imielno, Rdutów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Dębicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

53 (55,79%)

Beata Ilona Kawczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA NOWE OSTROWY

24 (25,26%)

Marcin Tadeusz Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

18 (18,95%)

Okręg 5

Sołectwo: Kołomia, Zieleniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Marian Felner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

31 (45,59%)

Wojciech Jan Szubka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

37 (54,41%)

Okręg 6

Sołectwo: Lipiny, Perna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Matczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

32 (54,24%)

Krystyna Małgorzata Kulińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

27 (45,76%)

Okręg 7

Sołectwo: Miksztal, Niechcianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Syn Józefa Olesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

56 (58,33%)

Maria Kostrzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

40 (41,67%)

Okręg 8

Sołectwo: Nowe Ostrowy od nr 1 do nr 23 i od nr 80 do nr 118* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

25 (25,51%)

Jerzy Zwierzchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ UCZCIWEJ GMINY”

20 (20,41%)

Wiesław Broda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OSTROWY WIESŁAWA BRODY

53 (54,08%)

Okręg 9

Sołectwo: Nowe Ostrowy od nr 24 do nr 79 i od nr 119 do nr 121* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Czerniawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

51 (43,59%)

Marcin Artur Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA NOWE OSTROWY

33 (28,21%)

Krystyna Teresa Frątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OSTROWY WIESŁAWA BRODY

33 (28,21%)

Okręg 10

Sołectwo: Ostrowy miejscowość Ostrowy od nr 1 do nr 55* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Jadwiga Dubielak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

70 (64,81%)

Mariusz Robert Lewandowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

38 (35,19%)

Okręg 11

Sołectwo: Ostrowy-miejscowość Ostrowy-Cukrownia nr 1, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 oraz miejscowość Ostrowy 56 i 57* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

40 (37,74%)

Natalia Anna Zdanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

27 (25,47%)

Bożena Radke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OSTROWY WIESŁAWA BRODY

39 (36,79%)

Okręg 12

Sołectwo: Ostrowy miejscowość Ostrowy-Cukrownia nr 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 18, 23 i 31* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Maciej Rybnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

26 (30,95%)

Arkadiusz Bolesław Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA NOWE OSTROWY

58 (69,05%)

Okręg 13

Sołectwo: Ostrowy miejscowość Ostrowy-Cukrownia nr 27, 28, 29 i 30* (*Okręg obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Jadczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

71 (46,71%)

Halina Marianna Jatczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

74 (48,68%)

Jan Wojtczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ UCZCIWEJ GMINY”

7 (4,61%)

Okręg 14

Sołectwo: Wola Pierowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Szadziewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

61 (49,19%)

Wiesław Stokwisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

63 (50,81%)

Okręg 15

Sołectwo: Wołodrza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Olesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOSTRZEWY

56 (51,38%)

Ewa Marianna Czarnecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA-WSPÓLNOT

53 (48,62%)