Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Platerów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Chłopków i Chłopków-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Tadeusz Kinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo: Czuchów i Czuchów-Pieńki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Zupkowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (43,70%)

Michał Tołtyżewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (56,30%)

Okręg 3

Sołectwo: Falatycze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Antosiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo: Górki i Hruszniew-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Euzebiusz Adam Tobota

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo: Hruszniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucjan Iwaniuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (43,16%)

Edyta Agnieszka Wojtczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (56,84%)

Okręg 6

Sołectwo: Hruszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Mirosław Pytel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Kisielew i Nowodomki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Elżbieta Musiolik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo: Lipno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Ludwiczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

124 (70,06%)

Bożena Bąk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (29,94%)

Okręg 9

Sołectwo: Mężenin, Mężenin-Kolonia i Michałow

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (38,38%)

Kamil Kuliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (61,62%)

Okręg 10

Sołectwo: Myszkowice i Zaborze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Michalak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (39,22%)

Elżbieta Dorota Hawryluk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (60,78%)

Okręg 11

Sołectwo: Ostromęczyn i Ostromęczyn-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Stanisława Szewczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo: Kamianka i Platerów: ul. 3 Maja, ul. Dworcowa, ul. Kościelna, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Spokojna, ul. Boczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Katarzyna Kubić

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

109 (60,56%)

Agnieszka Irena Agapow

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (39,44%)

Okręg 13

Sołectwo Platerów c. d.: ul. Brzozowa, ul. Marynki, ul. Leśna, ul. Dubianka, ul. Krzywa, ul. Orzechowa, ul. Prosta, ul. Słoneczna, ul. Cerkiewna, ul. Cicha, ul. Rolnicza, ul. Siedlecka, ul. Sosnowa, ul. Środkowa, ul. Wierzbowa, ul. Zachodnia, ul. Włościańska, ul. Nowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Baranow

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (52,11%)

Zdzisław Świderski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (47,89%)

Okręg 14

Sołectwo: Puczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Wawryniuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (56,41%)

Marcin Paweł Gregorczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (43,59%)

Okręg 15

Sołectwo: Rusków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jaciuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (65,34%)

Aneta Cieciera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (34,66%)