Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skrzyszów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SKRZYSZÓW: Nr 1 – Nr 80, Nr 256 – Nr 320C

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Łukasz Sysło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

219 (56,01%)

Roman Ludwik Marszałek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

172 (43,99%)

Okręg 2

SKRZYSZÓW: Nr 81 – Nr 255

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kiwior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 3

SKRZYSZÓW: Nr 321 – Nr 390, Nr 560 – do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Ciepiela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

171 (45,60%)

Marek Julian Bednarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

151 (40,27%)

Łukasz Stanisław Olchawski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (14,13%)

Okręg 4

SKRZYSZÓW: Nr 391 – Nr 559

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Mondel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 5

ŁADNA: Nr 1 – Nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Barnaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 6

ŁADNA: Nr 86 – do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Sierżęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

301 (77,18%)

Marek Michał Młyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (22,82%)

Okręg 7

ŁĘKAWICA: Nr 1 – Nr 114, Nr 401 – do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Ludwik Starostka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 8

ŁĘKAWICA: Nr 115 – Nr 211A, Nr 354 – Nr 400

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Łabędź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 9

ŁĘKAWICA: Nr 212 – Nr 353

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Budzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 10

POGÓRSKA WOLA: Nr 1 – Nr 107

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Stanisław Tryba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

259 (58,73%)

Dorota Maria Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

182 (41,27%)

Okręg 11

POGÓRSKA WOLA: Nr 108 – Nr 266, Nr 411 – do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Eugeniusz Wzorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 12

POGÓRSKA WOLA: Nr 267 – Nr 410

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Świątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

187 (54,20%)

Tadeusz Władysław Szot

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

158 (45,80%)

Okręg 13

SZYNWAŁD: Nr 1 – Nr 132, Nr 433 – Nr 440, Nr 442 – Nr 450, Nr 463 – Nr 485, Nr 565

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Zbigniew Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 14

SZYNWAŁD: Nr 133 – Nr 251A, Nr 296 – Nr 304, Nr 414 – Nr 414A, Nr 441 – Nr 441A, Nr 486 – Nr 561, Nr 564 – do końca numery parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Magdziarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 15

SZYNWAŁD: Nr 252 – Nr 295, Nr 305 – Nr 413A, Nr 415 – Nr 432A, Nr 451 – Nr 462, Nr 562 – Nr 563B, Nr 565B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Marek Mącior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

189 (43,55%)

Tadeusz Paweł Kapustka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

245 (56,45%)