Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - strzeliński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Strzelin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Marta Malawska
    22 (0,24%)
  2. 7 Adam Jan Stypuła
    28 (0,31%)
  3. 1 Janusz Jędrzejewski
    132 (1,44%)
  4. 3 Joanna Wioletta Chmielewska
    66 (0,72%)
  5. 4 Wojciech Czesław Polaszek
    21 (0,23%)
  6. 2 Miłosz Jan Bandura
    90 (0,98%)
  7. 6 Małgorzata Maria Jasiak
    27 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Helena Wilkosz
    69 (0,75%)
  2. 3 Józef Teneta
    122 (1,33%)
  3. 4 Teresa Barbara Gawrysiak
    39 (0,43%)
  4. 1 Marek Warcholiński
    558 (6,09%)
  5. 8 Edward Tracz
    164 (1,79%)
  6. 2 Monika Skórka
    50 (0,55%)
  7. 5 Lesław Mularski
    82 (0,89%)
  8. 7 Jan Hołubowicz
    48 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIA DZIAŁAŃ OBYWATELSKICH

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Szmigielska
    105 (1,15%)
  2. 1 Elżbieta Teresa Uchacz-Nyczka
    79 (0,86%)
  3. 3 Zdzisław Wiliński
    34 (0,37%)
  4. 9 Andrzej Adam Nyczka
    5 (0,05%)
  5. 5 Krzysztof Marcin Kurowski
    50 (0,55%)
  6. 6 Andrzej Gronkowski
    13 (0,14%)
  7. 8 Agata Krystyna Warpas-Michałkiewicz
    22 (0,24%)
  8. 4 Leokadia Pawliszak
    79 (0,86%)
  9. 7 Wojciech Krzysztof Pawliszak
    52 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Franciszka Grondys
    178 (1,94%)
  2. 2 Dorota Barbara Put
    348 (3,80%)
  3. 3 Zdzisław Janusz Rataj
    163 (1,78%)
  4. 5 Michał Stanisław Kołodnicki
    145 (1,58%)
  5. 6 Teresa Stanisława Okołotowicz
    106 (1,16%)
  6. 4 Władysław Białkowski
    294 (3,21%)
  7. 9 Zbigniew Sochacki
    86 (0,94%)
  8. 7 Tomasz Grzegorz Duszyński
    131 (1,43%)
  9. 8 Alicja Porada
    101 (1,10%)
  10. 10 Aleksander Ziółkowski
    337 (3,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Antonina Kubisz
    257 (2,80%)
  2. 5 Ewelina Gabriela Czerny
    57 (0,62%)
  3. 2 Krzysztof Antoni Żołyński
    308 (3,36%)
  4. 1 Piotr Tadeusz Rozenek
    761 (8,30%)
  5. 4 Maria Anna Trojan-Przebinda
    35 (0,38%)
  6. 6 Mateusz Michał Maguszczak
    62 (0,68%)
  7. 7 Irena Żądło
    190 (2,07%)
  8. 8 Marek Maciej Mierzwiński
    366 (3,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Adam Wojciech Leoszkiewicz
    18 (0,20%)
  2. 4 Józef Gruca
    45 (0,49%)
  3. 7 Krystyna Maria Prószyńska
    25 (0,27%)
  4. 5 Karolina Katarzyna Sabadasz
    25 (0,27%)
  5. 1 Marta Irena Konsencjusz
    148 (1,61%)
  6. 3 Alina Urszula Włodarska
    57 (0,62%)
  7. 2 Bogusław Antoni Polanin
    42 (0,46%)
  8. 8 Jarosław Roman Kuźmiński
    14 (0,15%)
  9. 9 Aleksandra Marta Woźny
    78 (0,85%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Małgorzata Kamila Hałas-Koralewska
    85 (0,93%)
  2. 1 Anna Maria Horodyska
    1 246 (13,60%)
  3. 2 Jacek Piotr Maćkówka
    545 (5,95%)
  4. 4 Agnieszka Zofia Rosińska
    63 (0,69%)
  5. 3 Jerzy Marian Chmielewski
    244 (2,66%)
  6. 10 Artur Cezary Gulczyński
    363 (3,96%)
  7. 6 Justyna Anna Korczyńska-Działa
    80 (0,87%)
  8. 8 Artur Michał Jakubiec
    57 (0,62%)
  9. 9 Jakub Krzysztof Derwich
    17 (0,19%)
  10. 5 Jerzy Antoni Matusiak
    131 (1,43%)

Okręg 2

Gmina Borów, Gmina Kondratowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jarosław Jan Fit
    141 (3,11%)
  2. 2 Katarzyna Renata Olędzka
    306 (6,75%)
  3. 1 Mariusz Majewski
    457 (10,09%)
  4. 5 Maria Czarnecka
    46 (1,02%)
  5. 3 Marcin Dawid Botuszan
    21 (0,46%)
  6. 4 Ewa Stanisława Łopata
    106 (2,34%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eugeniusz Chrzan
    117 (2,58%)
  2. 2 Krzysztof Hutnik
    159 (3,51%)
  3. 6 Katarzyna Cecylia Matła
    62 (1,37%)
  4. 5 Irena Teresa Kłysz
    27 (0,60%)
  5. 3 Lucyna Gospodarczyk-Oleksy
    48 (1,06%)
  6. 4 Jarosław Marek Dudek
    51 (1,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Bożena Jędrzejewska
    95 (2,10%)
  2. 3 Renata Agata Statkiewicz
    41 (0,91%)
  3. 2 Andrzej Grondys
    173 (3,82%)
  4. 4 Artur Jan Jędrzejewski
    80 (1,77%)
  5. 5 Sabina Krzyżowska
    52 (1,15%)
  6. 6 Paweł Julian Kawałek
    48 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Brusiło-Gac
    57 (1,26%)
  2. 2 Marian Grabas
    538 (11,88%)
  3. 3 Dagmara Justyna Baca
    73 (1,61%)
  4. 6 Leokadia Dorota Matusiak
    99 (2,19%)
  5. 5 Jan Drużga
    179 (3,95%)
  6. 1 Aleksander Stanisław Skorupski
    525 (11,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewelina Joanna Andrzejewska-Bochnak
    376 (8,30%)
  2. 2 Marian Zbigniew Pogoda
    166 (3,66%)
  3. 4 Elżbieta Zimnicka
    22 (0,49%)
  4. 5 Grzegorz Kajca
    239 (5,28%)
  5. 3 Jacek Karol Matusiewicz
    226 (4,99%)

Okręg 3

Miasto i Gmina Wiązów, Gmina Przeworno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Krystyna Krupa
    704 (13,87%)
  2. 6 Kazimierz Adam Ryglicki
    61 (1,20%)
  3. 2 Urszula Janina Iżykowska-Mroczko
    142 (2,80%)
  4. 3 Zbigniew Michułka
    377 (7,43%)
  5. 7 Łukasz Mazur
    219 (4,31%)
  6. 5 Kamilla Magdalena Hebda-Litarowicz
    108 (2,13%)
  7. 4 Feliks Polehojko
    85 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alicja Tomaś
    71 (1,40%)
  2. 2 Zdzisława Kaczkowska
    104 (2,05%)
  3. 3 Jan Stefańczyk
    120 (2,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Irena Magdalena Hebda
    31 (0,61%)
  2. 4 Barbara Ewa Wyka
    36 (0,71%)
  3. 2 Daria Sara Jaroch-Rogan
    36 (0,71%)
  4. 6 Mirosława Dzbik
    43 (0,85%)
  5. 5 Wiesław Andrzej Till
    57 (1,12%)
  6. 1 Kazimierz Nahajło
    250 (4,92%)
  7. 3 Kazimierz Marian Sęga
    167 (3,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Maria Maksymiak
    181 (3,57%)
  2. 2 Rafał Kłósek
    192 (3,78%)
  3. 1 Marek Stanisław Czerwiński
    423 (8,33%)
  4. 5 Mariusz Sylwester Michułka
    321 (6,32%)
  5. 4 Teresa Szczypel
    237 (4,67%)
  6. 6 Sylwia Agnieszka Mikuszewska
    113 (2,23%)
  7. 7 Józef Książczyk
    137 (2,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Wilińska
    16 (0,32%)
  2. 3 Jan Szczęśniak
    146 (2,88%)
  3. 2 Mirosława Ewa Szychowiak
    120 (2,36%)
  4. 1 Ludwik Jan Hrycak
    445 (8,77%)
  5. 7 Magdalena Kamila Zawłocka
    42 (0,83%)
  6. 4 Krystyna Leszczyńska
    77 (1,52%)
  7. 5 Mateusz Jan Pogoda
    16 (0,32%)